صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 175

نام تاپیک: پیشنهاد طراحی یک سایت کامل با همکاری همه دوستان

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    طهرون

پیشنهاد طراحی یک سایت کامل با همکاری همه دوستان

من یه پیشنهاد دارم و اونم اینه که کل کسایی که توی Asp.net , سی شارپ حرفه ای هستند
    مراحل کامل برنامه نویسی یک سایت رو توی این قسمت بگیم تا خیلی از کسانی که سی شارپ بلدن ولی نمیدونن چطوری باید برنامه نویسی وب انجام بدن خیلی راحت یاد بگیرن
    ما باید از طراحی جدول های دیتا بیس شروع کنیم تا آخر سایت که برای هیچ کس نا مفهوم نباشه

اگه موافق هستین شروع کنیم

کاربر دائمی آواتار golihaghighi
    محل زندگی
    شيراز

نقل قول: پیشنهاد طراحی یک سایت کامل با همکاری همه دوستان

من موافقم. شروع کن من هستم.

کار خیلی خوبیه
    منم هستم
    البته #C کار نکردم ولی به موازات شما VB.Netش رو با کمک دوستان میایم جلو
    انشاالله بحث زودتر شروع بشه
    یا علی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تبریز

Thumbs up نقل قول: پیشنهاد طراحی یک سایت کامل با همکاری همه دوستان

سلام
    من به همراه دوستان هم هستیم
    میشه بگین می خواین این وب سایت رو چه طوری طراحی کنین ؟
    در مورد کد نویسی من می گم با معماری nvc یا همون سه لایه ی خودمون کار کنیم که هم راحت تره و هم یک کار حرفه ای انجام داده ایم .
    در ضمن موضوع سایتتون چیه ؟

کاربر دائمی آواتار bahar_engineer
    محل زندگی
    تهران

اگه این کارو بکنیم دیگه کی بیاد تاپیک بزنه؟

1. دیگه خیلی لقمه آماده می شه و همه میان کپی می زنن

2. هیچ کس چیزی یاد نمی گیره

3. همه عادت می کنن راحت به خواسته شون برسن و دیگه حوصله تلاش و پشتکار رو نخواهند داشت

بعدش هم باید تالار asp.net تو تخته کنیم

مطمئنین که پیشنهاد خوبیه؟

همینطوری هم هر کسی بخواد وب بسازه کلی تاپیک هست که کمکش می کنه فقط باید زحمت بکشه سرچ کنه که در این حین از گوشه و کنار هم چیزهای زیادی یاد می گیره

به هر حال اگه رای اکثریت همین بود من هم هستم

کاربر دائمی آواتار milade
    محل زندگی
    شیراز

سلام
    1. دیگه خیلی لقمه آماده می شه و همه میان کپی می زنن
    همه که نمیخوان یه سایت بزنن !
    2 نفر کپی کنه دیگه ... !
    ( حدف اموزشه )
    2. هیچ کس چیزی یاد نمی گیره
    اتفاقاً !
    اگه عملی بشه هر کی یه مسئولیتی بگیره چون اشتراکی هست هم سریع هم زود مشکلات بر طرف میشه !
    3. همه عادت می کنن راحت به خواسته شون برسن و دیگه حوصله تلاش و پشتکار رو نخواهند داشت

بعدش هم باید تالار asp.net تو تخته کنیم
    تا حالا 6 - 7 تا پروژه اوپن سورس اومده توی سایت !
    میبینی که هر روز کلی تاپیک میاد و ...

( هر چند من فکر نمیکنم این جور پروژه ها پایان خوشی داشته باشه !!! )
    در حال کمکی خواستید من هستم ;)

موفق باشید

محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط milade مشاهده تاپیک

( هر چند من فکر نمیکنم این جور پروژه ها پایان خوشی داشته باشه !!! )

موفق باشید

خوبه که آخرش به نتیجه ای رسیدی که من گفتم منم منظورم همین بود فقط براش دلیل آوردم

محل زندگی
    شیراز

خوبه که آخرش به نتیجه ای رسیدی که من گفتم منم منظورم همین بود فقط براش دلیل آوردم
    نه نه !
    اشتباه نکن !
    من میگم یعنی کار سختیه
    اپدیت شدن با رفقا دیگه و ...
    اما شدنش که میشه !
    پ.ن:حسود هرگز نیاسود ( شوخی )

موفق باشید

دوستان اصلاً نگران نباشید
    نه این پروژه میتونه اینقدر کامل و بی نقص باشه که دیگه هیچ کس هیچ مشکلی براش پیش نیاد و نه سایت برنامه نویس اینقدر ضعیفه که با یه همچین پروژه ای بخواد یکی از تالارهاش رو ( مثلاً asp.net ) رو تخته کنه
    در ضمن به قول میلاد عزیز تا حالا چند تا پروژه خوب عرضع شده ( از جمه پروژه فروشگاه موبایل و پروژه واقعاً فوق العاده آقا صابر )
    از اینا که بگذریم دوستان این تاپیک داره تبدیل میشه به یه تاپیک بیهوده
    لطفاً یکی یه پیشنهاد بده تا از همونجا شروع کنیم و پیش بریم
    منم با دوست خوبم intruder موافقم . از طراحی جداول بانک شروع کنیم
    یه پیشنهاد دارم
    بیایم این پروژه رو هم به صورت سایت شخصی و هم فروشگاه ، تالار گفتمان و همچنین تالار مزائده عرضه کنیم . در ضمن اول شروع میکنیم به ساخت سایت شخصی بعد بقیه سیستمها رو اضاف میکنیم
    موافقید

قدم اول را من مي گم كه از متدولوژي شروع كنيم

خوب پس کی میخواین قدم ها ی بعدی را بردارین؟ منتظریم

کاربر دائمی آواتار Hossis
    محل زندگی
    بیرجند

Red face نقل قول: پیشنهاد طراحی یک سایت کامل با همکاری همه دوستان

نقل قول نوشته شده توسط hobab-theme مشاهده تاپیک
    کار خیلی خوبیه
    منم هستم
    البته #C کار نکردم ولی به موازات شما VB.Netش رو با کمک دوستان میایم جلو
    انشاالله بحث زودتر شروع بشه
    یا علی
    منم با سي شارپ کار نکردم و ترجيح مي دم با وي بي کار کنم اگه موافقيد يا علي!!

دوستان گفتم تا هنوز کد نویسی رو شروع نکردیم یه سری قوانین اینجا بذارم
    همون طور که حتماً همه میدونن هر تیم توسعه ای که بخواد یه نرم افزار یا چیز دیگه ای رو توسعه بده ( به خصوص Open Sourceها ) چون تعداد افرادی که میحوان کار کنن یکی دو تا نیست و معمولاً از اینطرف و اون طرف کار میکنن بین خودشون یه سری قوانین میذارن تا مثلاً متغیرها رو همشون یه جور نام گزاری کنن و یکی از یه روش استفاده نکنه یکی از یه روش دیگه
    امیدوارم به عنوان اولین قدم مفید باشه
    به زودی هم جدول بانک اطلاعاتی رو ( برا قسمت وب سایت شخصی ) قرار میدم و بعد از اینکه رفع اشکال شد میریم تا یه ظاهر اولیه رو واسه پروژه طراحی کنیم و بعد از اون هم که به امید خدا میریم واسه منطق برنامه
    دوستانی که میخوان تو این پروژه شرکت کنن اینو دانلود کنند و اگر فکر میکنن هر کدوم از پیشوندها واقعاً نیاز به تغییر داره بگن تا من اونو تغییر بدم و فایل رو بروز کنم
    یا حق
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله hobab-theme : یک شنبه 21 تیر 1388 در 01:08 صبح

خوب با عرض پوزش بابات حرفهاي كه مي زنم اميدوارم كه دوستان حرف هاي من را بد برداشت نكنن
    همانطور كه گفتم قدم اول متدولوژيه مگه اينكه نخواهيم حرفه اي كار كنيم راستيتش بارها ديدم كه دوستانم چه در اين فروم چه در جاهاي ديگه علاقه اي به اين موضوع ندارن و همچنان به روش ساخت كار خودشون استفاده مي كنند و فكر هم مي كنند حالا كه دارن از طراحي ديتا بيس استفاده مي كنند خيلي ديگه داردن درست پيش مي رن متاسفانه به خاطر اينكه ما آموزش هاي درستي نداريم و شركتهاي برنامه نويسي ما هم همش شده رانتخواري و اين حرف ها هنوز روش درست برنامه نويسي جا نيافتاده
    دوستان تمرين كردن خوبه به شرطي كه در كنارش مطالعه هم باشه نه اينكه ما يك Beginning #C بخوانيم بعد حالا pro ديگه تمام شد و قضيه ميشه همين آش و همين كاسه و از متدهاي روز برنامه نويسي عقب بيافتيم يك نگاه به دنيا بندازين كلا از زمين تا آسمون روش هاي توليد نرم افزاراشون با ما فرق مي كنه

دوستان براي توليد نرم افزار ابتدا بايد متدولوژي را انتخاب كنيد
    الان من 3 تا متدولوژي مي شناسم و مطالعه كردم
    1-RUP
    2-XP
    3-متدولوژي مايكروسافت كه به نسبت ضيعفتر از 2 تاي اوليه است

شركت هاي ايران الان بيشتر از RUP استفاده مي كنند
    و دنيا از بيشتر از xp كمي تفاوت دارن كه اينجا جاش نيست كه توضيح بدم
    ولي بنده به شخصه xp را ترجيح مي دم يك روند كلي داره كه كمي توضيح توضيح مي دم (چون مورد علاقه ي منه توضيح مي دم پارتي بازيه)
    در اين متدولوژي شما بايد ابتدا برنامه را چند بخش مجزا تبديل كنيد و براي هر يك از آنها يك داستان بنويسيم داستان واقعي كه قرار تو نرم افزار يا سايت ما اتفاق بيافته مثلا در مورد پروژه فروشگاه موبايل ما مي توانيم داستان فروش داشته باشيم يا داستان عضو گيري يا داستان ثبت كالا و غيره
    حالا كه داستان ها را داريم بر اساس آنها كلاس ها و موجوديت ها را تجزيه تحليل مي كنيم يعني رفتار ها و خصوصيات و ظيفه هر كلاس را در مي آوريم در مورد رفتار هم اين را مثال بزنم كه ما ممكن 2 تا موجوديت از يك جنس داشته باشيم ولي رفتاري متفاوت داشته باشند كه ديگه نمي توان آنها را از يك كلاس پدر ارث برد مثلا ما يك فروشگاه فيلم داريم و موجوديت هاي مثل DIRECTOR ,actor,admin,user اينها همه انسانن و از يك جنس ولي رفتار actor,DIRECTOR با رفتار admin و user متفاوت است
    خوب حالا قضيه pattern ها وسط مي آيد كه اينجا هم بگم ما دو نوع pattern داريم كه يكي كلي اند مثل pattern سه لايه كه يادم نمي ياد بهشون چي مي گفتند و بقيه pattern هاي هستند كه شما بر اثر نياز استفاده مي كنيد مثلا شما در نرم افزارتون به يك مشكل بر مي خوريد كه راحلي براش پيدا نمي كنيد مثلا يك نوع گردش اطلاعات در اينجا بايد بريد ببينيد كه آيا pattern ي هست كه مشكل شما را بر طرف كنه كه اين هم زماني اتفاق مي افته كه شما قبلا pattern ها را هم خوانده باشيد

فكر كنم تا اينجاشم زيادي جسارت كردم من خيلي كوچيكتر از اين حرفام اميدوارم كه حرفهاي من را فقط يك درد دل ساده ببينيد

کاربر تازه وارد آواتار HDDSoft2001
    محل زندگی
    یه جای خوب

Lightbulb نقل قول: پیشنهاد طراحی یک سایت کامل با همکاری همه دوستان

با سلام

آقا چرا یکی قشنگ شروع نمی کنه که بقیه هم بیان و ادامش بدن و فقط شعار هی میدید. به نظر من یکی که تجزیه و تحلیل بلده برنامه رو تجزیه و تحلیل کنه و در قالب یک فایل پی دی اف یا هر فرمتی بذاره و بقیه هم اگه نظری برای اصلاح داشتن بگویند. چون اگه کسی این کارو بکنه به نظر من رهبری گروه رو می تونه تو دست بگیره و بقیه رو مجبور کنه که یه کاری بکنن.

من هم سی شارپ بلدم و هم دلفی و البته با ای اس پی هم آشنا هستم ولی بلد نیستم شروع کنم (البته فقط در ای اس پی دات نت) رو همین حساب اگه شما شروع کنی ما هم بی کار نمی نشینیم.

فقط یه چیزی بذار (هر جوری که فکر می کنی درسته طراحی کن) تا چهار چوب مشخص بشه بقیش (بقیه عملیات - طراحی بانک - کد نویسی) خودش راه میافته. فقط سریع. (نمی خواد هی نظر بخوای. جسارتا! ) هر کس نظری داشت همون فایل شما تغییر بده و رو سایت بذاره وگرنه خواهشا زیاد گیر ندید. (آب نمی اری کوزه رو نشکن)

در ضمن اگه برای حرف ها - طراحی ها منبع (کتاب ...) دارید معرفی کنید تا ما هم استفاده کنیم.

با تشکر

بحث خیلی داغ و توپیه من کمی سرم شلوغه اگه بتونم حتما کمک می کنم تازگیا یه سایت سه لایه خیلی توپ طراحی کردم تو این زمینه تجربه کافی دارم
    پس یا علی

عجيبه
    فكر كنم عيب از من است كه مفهوم حرفم را دوستان متوجه نشدن لپ كلام من اين بود كه ابتدا بيايم نيازهاي سيستم را با روشي كه گفتم بسنجيم در اين حالت نياز به اين پيدا مي شه كه دوستان هم فكري كنند و شروع به نيازها و نظراتشون را بدن اين مطلب دوستان من را ياد يك داستان انداخت
    يك روز استاد به شاگردانش مي گه " به نظر شما یک جاده به طول و شرایط اقلیمی مساوی در ایران و آمریکا به ترتیب چند سال طول میکشد تا مورد بهره برداری قرار گیرد؟"
    هر كسي يك نظر مي دهد ولي استاد گفت : اگر ساخت جاده ای در ایران 10 سال طول بکشد ، همان جاده در آمریکا هم 10 سال طول میکشد و هیچ تفاوتی از این نظر با هم نداریم! فقط در ایران 1 ساله محاسبه و طراحی انجام میشود و 9 سال باقی مانده صرف ساخت میشود در حالی که در آمریکا 9 سال وقت صرف طراحی شده ولی در انتها 1 ساله ساخته میشود!"
    بيايد اين فرهنگ را اصلاحش كنيم در ساخت يك نرم افزار هم ابتدا بايد همه چيز را از همه زوايا سنجيد بعد شروع به كد نويسي كرد پس عجله نكنيد
    بعد يك مسائله مهم كه قضيه يك سايت كامل يكم زيادي مبهم است اگر منظورتون يك چيزي مثل sharepoint ماكروسافت كه به نظر من از سطح كار در يك فروم خيلي بالاتر است بهتر يك موضوع خاص را براي سايت در نظر بگيريم بعد شروع بررسي آن بكنيم

دوستان حق کاملاً با دوست خوبم coward هست
    بیاید از این به بعد این تاپیک رو بیخودی با حرفای الکی شلوغ نکنیم
    -----------------------------------------
    همه از این به بعد لطف کنن وقتی میخوان تو این تاپیک پست بزنن به جای درد دل و آه و ناله یه نظر بدن بگن دوست دارن این پروژه شامل چه بخشهایی باشه
    البته ببخشید من اینو گفتم . ولی منم مثل همه ی شما دوست دارم این پروژه راه بیفته
    خوب بگذریم
    --------------------------------------------
    این نظر شخصی منه . من دوست دارم این پروژه این چندتا بخش رو حتماً داشته باشه
    1 ) اخبار
    2 ) تبلیغات
    3 ) خبرنامه
    4 ) نظرسنجی
    و ...
    ----------------------------------------------
    دوستان هم لطف کنن یکی یکی یا چندتا چندتا پیشنهاد بدن . بعد یکیمون اون رو مستند سازی کنه
    یا علی
    لطفاً دیگه پست الکی نزنید

اگه قرار بر این شد که یه وبسایت شخصی باشه من پیشنهاد میدم که یک قسمت هم به عنوان وبلاگ باشه.
    که خوب خودش دارای نظر سنجی ، نظرات خوانندگان و ... هست.
    نگو به سرنوشت میبازی - تو بخوای فردا رو میسازی

کاربر دائمی آواتار iman_22a
    محل زندگی
    اهواز

اگر مثل Facebook قابلیت اضافه کردن Application های مختلف رو داشته باشه خیلی خوب میشه . هر کاربر بتونه هرطور که میخواد صفحه شو بچینه (با استفاده از WebPart ها)

آقا ایمان لطفاً یکم بیشتر توضیح بده
    ممنون

کاربر دائمی آواتار ali_kashani
    محل زندگی
    tehran

نقل قول نوشته شده توسط hobab-theme مشاهده تاپیک
    آقا ایمان لطفاً یکم بیشتر توضیح بده
    ممنون
    سلام

پيرو مورد مطرح شده از طرف iman_22a عزيز مي تونم سايت yahoo را مثال بزم كه شما مي تونيد در قسمت my yahoo پنجره هايي كه سايت به شما ارائه مي دهد مانند پنجره Weather , Personal Assistant , Hotjobs و ... را در جاهاي دلخواه خود قرار بدي توسط Drag كردن و پنجرهايي كه احتياج نداري را حذف كني كه اين قابليت توسط كنترل وب پارت قابل انجام مي باشد.

محل زندگی
    شيراز

حالا که همه چی داره بهتره فروم هم داشته باشه

کاربر دائمی آواتار farsoft
    محل زندگی
    Iran

Exclamation نقل قول: پیشنهاد طراحی یک سایت کامل با همکاری همه دوستان

سلام به همه دوستان
    ببخشید پا برهنه میزنم توی بحثتون
    راستش من می خواهم تا شروع نوشتن برنامه هر ۲۵ پست یک پست بدم پستام زیاد بشه
    جان من بی خیال بشین
    اگه قراره چیزی بنویسید لطفا شروع کنید
    اگه قراره به قول دوستمون فرهنگ سازی کنید پس لطفا بگید این تاپیک را در قسمت نوشته های جدید نیاورند تا بعد از ۹ سال مطالعه بتوانیم اولین کد شما را ببینیم
    شما صفحه اول را شروع کنید بنویسید بعدش همه چیز اضافه می کنیم
    از شروع به کار برنامه نویس یعنی زمانی که دات کام بود هر از چند گاهی یک نفر میاد میگه یک برنامه بنویسیم شروع می کنند به پست زدند بعد از ۱۰۰۰ پست داستان جنجالی میشه بحث عوض میشه
    دوستان اگه قراره کاری کنید لازم نیست بعد از ۲۰۰ پست شروع کنید که تاپیکتون کلاس داشته باشه
    از پست ۱۰ یا ۲۰ شروع کنید
    ما بیکار نیتسم هر روز ۲ صفحه تاپیک را ببینیم که آیا چیز جدیدی اضافه شده یا نه؟؟؟؟
    باز هم از همه تشکر می کنم که صادقانه اطلاعاتشون را در این سایت قرار می دهند

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تبریز

و کماکان تنها کاری که انجام دادین حرف زدنه ............ !

محل زندگی
    تهران

لطفاً روی یه فروشگاه آنلاین و حسابی که خرید اینترنتی از طریق شبکه شتاب و پست داشته باشه هم برنامه ریزی کنین...

کاربر دائمی آواتار iman_22a
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول نوشته شده توسط L_eskandary مشاهده تاپیک
    و کماکان تنها کاری که انجام دادین حرف زدنه ............ !
    خب . وقتی معلوم نباشه که چه کاری باید انجام بشه که نمیشه همینطوری شروع کرد . میشه ؟!
    البته خیلیها هستند که همینطوری شروع می کنن ولی وسط کار دائم به عقب برمیگردند تا ببینند که قصد چه کاری رو داشته اند (عجله کار شیطونه ، یادتون که نرفته )

مثل هميشه قضيه يك مثال بايد جنجالي بشه و اصل ماجرا فراموش بشه
    iman_22a حرف درستي را زدن همانطوري شروع كردن نتيجه اش كاملا معلومه كه آخرش يك پروژه ناقص و پر دردسره
    دوستان بنا به نياز خودشون هركه يك option پيشنهاد دادن كه سايت داشته باشه كه هر كدام به نوبه ي خود يك پروژه كامل است
    من يك پيشنهاد دارم بين پروژه هاي مطرح شده يكي را انتخاب كنيم و يا اوليت بندي كنيم بعد كه مشخص شد شروع به نوشتن داستان و كلاس و تجزيه تحليل كنيم
    حالا اگر يك راي گيري هم باشه كه چه بهتر

محل زندگی
    شیراز

سلام خدمت پروژه نوس های حرفه ای !
    هه هه هه !
    میبینم که اخراشین ! فردا بیایم واسه دانلود پروژه ؟ :))

ما هم راه میدین ؟
    همون طور که گفتم نمیتونید کاری بکنید !

یه توضیح مختصر میدم ...
    هر کس تا حالا یه ساز میزنه !
    یکی میگه فروم یکی میگه فروشگاه ، بلاگ و ... !
    اولاً شما هنوز نمیدونید چی میخواید بسازید .
    بحث شروع !
    میگید چرا شروع نمیشه !
    خوب بابا باید ملت چی بسازن اول !

خوب حالا یه نظر :
    بیاید ببینید کدوم یک از این سایتها میتونه دانش شما رو بالا ببره ، به نظر من یه فروم با امکانات ( نه یه چیز برا پست زدن و یکی هم ایجاد تاپیک ) یه چیزی که همه چی داشته باشه !
    مثلاً یه چیز مثل همین VBulletin ! یعنی همه چیز داشته باشه تا یه چیزی یاد بگیرید وگرنه همه میتونن 4 تا اینزرت و Select انجام بدن ...

وقتی تصمیم گرفتین چی بسازین نوبت تقسیم مسولیت و مشخص کردن مدیر پروژه هست .
    یه پروژه گروهی دیمی نمیشه !
    یکی از راه برسه بگه منم بیام !
    باید اول کسایی که میتونن ( یعنی تجربش رو دارند و میتونند از پس مسئولیت بر بیان ) رو مشخص و عضو تیم کنید .
    حالا میگیم Milade شما میتونی با SQL کار کنی ؟ میگه نه !
    یه کاری باید بکنیم که این اقا اخر کار بتونه و بدونه Insert چیه .
    یعنی اول میگیم بیا شما یه Select بکن ، بعدش بیا پارامتر بده ، SP بنویس ، دیاگرام بندی کن و ...

خوب حالا Start پروژه !
    مسئولیتها در قالبهای مشخص داده میشه ، Milade تم رو بساز ، فلانی این کار رو بکن و در طول پروژه با توجه به اینکه هدف یادگیری هست جای هر کس عوض بشه یعنی فرضاً من که تم رو ساختم کار بعدیم Select باشه تا از چیزی بی نصیب نمونم ! و کلاً بتونم آخر پروژه یه حرفی واسه زدن داشته باشم !

در طول پروژه مدیر با توجه به مسئولیتها حیطه کار هر کس رو مشخص میکنه و ...

البته یه چیز هم هست اینکه این که حتماً و حتماً افراد باید بدونند که میخوان چی بسازند . فکراشون رو بکنند و در یه قالب کلی شروع کنند چون مسولیت ها تفکیک میشه توی وسط پروژه نمیشه ( چون یه نفر که نیست ... ) امکانات رو همین طوری اضافه کرد ...

و در آخر خدا میدونه این چی بشه !

نتیجه اخلاقی : دو راه دارید : 1. بزنید تو سر هم و هی بگید منم میام ، اینو بساز و چی شد ! 2.یا علی رو بگید و برید تو کارش . ;)

پ.ن : فکر نکنم اگر همین طور جلو برید جز یه تاپیک 30 - 40 صفحه ای کار دیگه ای بتونید بکنید ;)

با آرزوی موفقیت برا تمام عزیزان

محل زندگی
    شیراز

راستی !

چون دو تا زبان داریم ( Vb و C#‎ ) پس باید مشخص بشه که کی میتونه چی بکنه ،
    پروژه کلاس بندی بشه و گروهها با برنامه نویسی یکی سعی کنید که کارهای یکسانی بهشون بدین تا بدونن دارن چی کار میکنند و اگه مشکلی پیش اومد بتونند سریع تر حلش کنند .

اگه هم گروهی بندی که دیگه ...

موفق باشید

milade
    نظرات خوبي بود ولي در مورد موضوع پروژ اين نظر شماست كه فروم بسازيم من خودم نظره ديگه اي دارم شايد ديگري هم نظر ديگه روش راي گيري براي انتخاب پروژه خيلي منصفانه است در مورد يادگيري اطلاعات هم بگم با تجربه اي كه من در پروژه نويسي دارم هر پروژه با هر مضموني اگر كامل باشه و روش كار بشه و option بهش اضافه بشه مي تونه كمك كنه به دوستان كه مطالب جديدي را به اطلاعاتشون اضافه كنند
    و يك گله هم از شما بكنم چرا اينقدر موج منفي ميدين كه نمي شه و اگر اين كاري كه من مي گم را نكنيد موفق نمي شين اين حرفا
    خوب نظرات متفاوت مثلا اگر با من باشه در مورد DataAccessLayer چيزي به غير از Nhibernate استفاده نمي كنم ولي خوب وقتي دوستان به اين نتيجه برسنكه مثلا بايد linq باشه يا همان select يا sp و اين قضاياي ابتداي من هم تابع جمع مي شوم من براي شما يك احترام خاص قائل هستم چون وقت مي گذاريد و به خيلي از پست ها جواب مي دين و الحق جوابهاي درستي مي دين ولي اين يك نقد را هم از من بپذيرد

محل زندگی
    شیراز

نظرات خوبي بود ولي در مورد موضوع پروژ اين نظر شماست كه فروم بسازيم
    خودتون که میگین نظر !
    من که گفتم نظر !
    ضمناً یه چیز تو مایه های راهنمایی هم بود ;)
    اگر كامل باشه و روش كار بشه و option بهش اضافه بشه مي تونه كمك كنه به دوستان كه مطالب جديدي را به اطلاعاتشون اضافه كنند
    صفحه X ساخته شد ، یامون اومد که ای بابا چرا به جای TSQL از LINQ استفاده نشد !
    حالا برا بالا تر بردن سطح دانش و راندمان دوباره بیا ...
    و يك گله هم از شما بكنم چرا اينقدر موج منفي ميدين كه نمي شه و اگر اين كاري كه من مي گم را نكنيد موفق نمي شين اين حرفا
    خوب نظرات متفاوت مثلا اگر با من باشه در مورد DataAccessLayer چيزي به غير از Nhibernate استفاده نمي كنم ولي خوب وقتي دوستان به اين نتيجه برسنكه مثلا بايد linq باشه يا همان select يا sp و اين قضاياي ابتداي من هم تابع جمع مي شوم من براي شما يك احترام خاص قائل هستم چون وقت مي گذاريد و به خيلي از پست ها جواب مي دين و الحق جوابهاي درستي مي دين ولي اين يك نقد را هم از من بپذيرد
    موج منفی رو که ...
    نمیشه گفت موج منفی !
    یه جور انتقاد ...
    4 صفحه قبل رو ببینید !
    هر کس یه ساز زده و ...
    میگم باید بشینین همه عقلتون رو بریزید رو هم تا یه چیزی بشه !
    وگرنه من دلم میخواد برج ایفل رو بسازم !
    خوب همه باید ok بدن نه هر کی یه چیز ...

البته من یادم نمیاد توی پستم گفته باشم باید ! و یا اینکه جمله ایم کوبنده و یا مظمون تکروی داشته باشه ...

پ.ن:راستی اگه منظورت جمله بالایی تر پستم هست باید بگم یه جور ok کردن پست 6 ام بود . ;)

موفق باشید

تا صداي بچه ها در نيامده كه چرا بحث مي كنيد يك راي گيري يا نظر سنجي يك يا دو روزه بگذاريم كه موضوع پروژه مشخص شه

دوستان حالا که این تاپیک اینقدر شلوغ شده و هنوز به جواب نرسیدیم یه پیشنهاد دارم ( البته با اجازه همه ی دوستان )
    من میگم همین تاپیک رو به بحث و انتقاد و پیشنهاد و از این جور حرفا اختصاص بدیم و وقتی که پروژه واقعاً میخواست راه بیفته یه تاپیک جدید بزنیم و از ابتدا شروع به پیشبرد پروژه کنیم
    موافقید یا چرت و پرت گفتم

کاربر تازه وارد آواتار bahar123
    محل زندگی
    Shiraz , Iran

سلام منم میخوام همکاری مو با این تاپیک اعلام میکنم.البته اگه به خواست پروردگار شروع بشه
    مسئولیت هر قسمت به جز گرافیک را هم حاضرم بر عهده بگیرم
    سر عنوان سایت بحث نکنید اینقدر، کسی که این تاپیک رو ایجاد کرده بیاد عنوان سایت رو هم بگه کسانی هم که اعلام آمادگی کردن وظایفشونو معلوم کنه

محل زندگی
    شیراز

نظر سنجی بهتره ...

مدیر بخش آواتار salehbagheri
    محل زندگی
    In Hearts

تا حس مسئولیت پذیری نیست، پروژه ای هم نیست!

خودتون رو اذیت نکنید!

(این نوع بحثها به کرات ایجاد شده و هیچ نتیجه ای به دنبال نداشته)
    امیدم به دستان زیبای اوست . آنکه می آید . همان که نامش منجی ست ....

به راستی اگر غرق نبودیم چرا مارا به منجی ای نیازمند کرده اند؟ ... دنیا دریاست ....

دلنوشته های من

محل زندگی
    شيراز

https://barnamenevis.org/showth...t=85498&page=3
    اینم یه تاپیک شبیه تاپیک فعلی که هیچ اتفاقی توش نیفتاده ولی حداقل همه رو موضوع توافق دارن.

خوب نظر سنجی را بگذارید تا الان چند مورد هست مثل فروم و فروشگاه و .... لطفا کسی که تاپیک را زده نظر سنجی هم بگذاره

محل زندگی
    شيراز

چون کسی که تاپیک زده پیداش نیست. با اجازه بزرگترا من نظرسنجی گذاشتم.
    لطفا نظر بدید.
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=168561
    آخرین ویرایش به وسیله golihaghighi : پنج شنبه 25 تیر 1388 در 22:37 عصر

صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •