صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 164

نام تاپیک: آنتی ویرووس ایرانی

کاربر دائمی آواتار Navid Asadi
    محل زندگی
    و در این نزدیکی

آنتی ویرووس ایرانی

سلام دوستان
    من چند وقتی که اسم آنتی ویروس ایرانی ایمن رو زیاد میشنوم.
    اگه کسی اطلاعاتی رو در این رابطه داره کمکم کنه ممنون میشم

نقل قول: آنتی ویرووس ایرانی

نظر شخصی من ....
    آخرین ویرایش به وسیله Mask : یک شنبه 14 شهریور 1389 در 15:49 عصر

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

عمر این ویروسیاب از عمر ویروسیابهایی مثل NOD32 بیشتره
    آخرین ویرایش به وسیله joker : شنبه 20 تیر 1388 در 18:05 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

من یک نسخه از اون رو قبل ها خریده بودم , وقتی خواستم نصب کنم Avast بهش گیر داد که تروجانه !

محل زندگی
    و در این نزدیکی

دوباره سلام

آشغاله.
    این حرفتون چندان منطقی نیست...
    لطفا چنتا دلیل ارائه بدید...
    درست نیست که بی دلیل حرف شما رو قبول کنم...
    تا جایی که میدونم رو ویروس هایی که تو ایران پخش میشن خیلی خوب عمل میکنه...

وقتی خواستم نصب کنم Avast بهش گیر داد که تروجانه !
    چندان خنده دار نیست ولی این گیر رو اکثر آنتی ویروس ها به هم میدن...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

چندان خنده دار نیست ولی این گیر رو اکثر آنتی ویروس ها به هم میدن...
    شاید دلیل من که از آنتی ویروس ایرانی استفاده نمیکنم بر میگرده به این که دلم نمیخواد اطلاعاتم موش آزمایشگاهی برای شرکت های تولید کننده اون بشه.
    اگر Avast و یا Kaspersky الان تو این رده قرار دارن , واقعا" زحمت کشیدن و زحمت هم میکشن ولی هر قدر هم میهن پرست باشیم باید قبول کنیم که بعضی از این شرکت های داخلی تلاش کافی رو در این مورد ندارن.
    برای مثال زمانی که ویروس ... کل دانشگاه های ایران رو .... کرد , همگی بدون آپدیت داشتن مراحل تحقیقات رو سپری میکردن , اونجا کسپرسکی بود که راه حل ارائه داد , نه ایمن.
    به همین دلیل من هیچ وقت ریسک نمیکنم که بیام از یه ضد ویروس ناشناس استفاده کنم , این مورد حتی در مورد خارجی هاش هم صادقه , من تا حالا فقط از کسپرسکی , نود و avast استفاده کردم و هیچ وقت به آنتی هایی نظیر Ashampo و ... اهمیتی ندادم , چون ریسک این موضوع فقط به عوض کردن یک ویندوز و تلف شدن 3 الی 4 ساعت ختم نمیشه.
    الان چند درصد از سازمانهای دولتی ( اکثرا" از آنتی های وطنی استفاده میکنن ) مجهز به New Folder و Autorun هستن ؟
    آخرین ویرایش به وسیله Nima NT : یک شنبه 21 تیر 1388 در 00:15 صبح

نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    شاید دلیل من که از آنتی ویروس ایرانی استفاده نمیکنم بر میگرده به این که دلم نمیخواد اطلاعاتم موش آزمایشگاهی برای شرکت های تولید کننده اون بشه.
    اگر Avast و یا Kaspersky الان تو این رده قرار دارن , واقعا" زحمت کشیدن و زحمت هم میکشن ولی هر قدر هم میهن پرست باشیم باید قبول کنیم که بعضی از این شرکت های داخلی تلاش کافی رو در این مورد ندارن.
    برای مثال زمانی که ویروس ... کل دانشگاه های ایران رو .... کرد , همگی بدون آپدیت داشتن مراحل تحقیقات رو سپری میکردن , اونجا کسپرسکی بود که راه حل ارائه داد , نه ایمن.
    به همین دلیل من هیچ وقت ریسک نمیکنم که بیام از یه ضد ویروس ناشناس استفاده کنم , این مورد حتی در مورد خارجی هاش هم صادقه , من تا حالا فقط از کسپرسکی , نود و avast استفاده کردم و هیچ وقت به آنتی هایی نظیر Ashampo و ... اهمیتی ندادم , چون ریسک این موضوع فقط به عوض کردن یک ویندوز و تلف شدن 3 الی 4 ساعت ختم نمیشه.
    الان چند درصد از سازمانهای دولتی ( اکثرا" از آنتی های وطنی استفاده میکنن ) مجهز به New Folder و Autorun هستن ؟
    سلام.شما که به این موضوع اهمیت میدید و فکر میکنید ایمن backdoor!!! داره میتونید تشریف بیارید شرکت مهندسی مهران رایانه و از نزدیک با تیم تولید این آنتی ویروس آشنا بشید. من فکر میکنم زمانی که راه حل برای ویروسهایی نظیر onehalf ارائه داد هیچ آنتی ویروسی حرف برای گفتن نداشت. شما میتونید سرعت سرچ این آنتی ویروس رو با مابقی آنتی ویروسهای مورد نظر چک کنید.بهتره در مورد صحبتهایی که میکنید حداقل یک تحقیق جزئی کرده باشید.
    موفق باشید.

backdoor داشتن کشک است. ندارد . هیچ کدوم ندارند.
    ولی نقدی که به یک آنتی ویروس ایرانی میشه داشت این هست که چرا مدیریتش نمیتونه از نفوذش در برخی دستگاهها استفاده کنه تا حداقل داخل چهار تا کتاب فنی حرفه ای و کار دانش و هنرستان و غیره بجای استفاده از عکس آنتی ویروسهای نورتون و مک آفی از این آنتی ویروس استفاده کنند تا حداقل اونجا اسمش به گوششون خورده باشه !

پینوشت: من اگر در آزمایشگاهم ابتدا ویروس آنفولانزی زرافه ای رو بسازم و داخل باغ وحشها پخش کنم . بعد فردا صبحش هم پادزهرش رو در اختیارشون قرار بدم دلیلی بر برتر بودن تکنولوژیکی آزمایشگاهم نداره!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

سلام.شما که به این موضوع اهمیت میدید و فکر میکنید ایمن backdoor!!! داره میتونید تشریف بیارید شرکت مهندسی مهران رایانه و از نزدیک با تیم تولید این آنتی ویروس آشنا بشید. من فکر میکنم زمانی که راه حل برای ویروسهایی نظیر onehalf ارائه داد هیچ آنتی ویروسی حرف برای گفتن نداشت. شما میتونید سرعت سرچ این آنتی ویروس رو با مابقی آنتی ویروسهای مورد نظر چک کنید.بهتره در مورد صحبتهایی که میکنید حداقل یک تحقیق جزئی کرده باشید.
    موفق باشید.
    من نگفتم Backdoor داره , avast بهش چرا گیر داد به من مربوط نمیشه.
    دلیل بنده این هست که ایران تنها در مقابل ویروسهای داخلی نیست که تهدید میشه و بررسی و به روز بودن برای مقابله با ویروسهای داخلی کافی نیست. این رو هم در نظر داشته باشیم که ایران ویروس نویس آنچنانی نداره و شاید یکی از دلایل قدرتمند جلوه دادن آنتی های ایرانی همین باشه.
    اگر ملاکی وجود داشته باشه من ترجیح میدم ملاکم سازمانهای بین المللی باشن که آنتی ها رو باهم مقایسه میکنن و نه تجربیات شخصی و فردی.

محل زندگی
    و در این نزدیکی

سلام

هیچ وقت ریسک نمیکنم که بیام از یه ضد ویروس ناشناس استفاده کنم , این مورد حتی در مورد خارجی هاش هم صادقه , من تا حالا فقط از کسپرسکی , نود و avast استفاده کردم و هیچ وقت به آنتی هایی نظیر Ashampo و ... اهمیتی ندادم
    من هم با شما موافقم.
    من خودم تنها به کسپر سکی اطمینان دارم!
    چرا همتون با هم جنگ دارین!
    من نمی خوام تبلیغات کنم و...
    من فقط قصدم اینه که تا در مورد چیزی تحقیق نکردم حرف نزنم...

من هم ملاکم برای سنجش مراکز معتبر هستش و قبول دارم ما از همجا تهدید میشیم نه فقط از داخل...
    ولی باید همجانبه قضاوت کنیم...
    من همیشه گفتم و میگم کسپر سکی بهترینه ولی همیشگی نیست...
    گهی زین به پشت و گهی پش به زین
    شاید فردا ایمن یا هر آنتی دیگه ای حرف اول رو بزنه...
    برای همین هم که شده ما نباید احساساتی قضاوت کنیم...

من تا حالا با ایمن کار نکردم ولی تا جایی که میدونم سرعتش خوبه و تازگی ها هم قابلیت آپدیت از طریق اینترنت رو بهتر کرده...
    ولی بحث خوبی ادامش بدید...

سلام خسته نباشید.
    الان از سر کار اومدم...
    راستشو بخاید هیچ آنتی ویروسی بدرد نمی خوره(تهشو بهتون گفتم)
    من برا تفریح گاهی وقتا میشینم و یه سری فایل هوشمند با الگوریتم خودم طراحی می کنم.(البته گفتم فایل که کسی فکر بد نکنه)
    من تا حالا نزدیک به 30-40 تا فایل نوشتم که هیچ کدوم از آنتی ویروسها اصلا محلش ندادن... چه برسه که پاک کنند. اما را ستشو اگه بگم این bitdefender تا حالا یکی دوتا فایلهامو شناخته.
    و در مورد ایمن:
    میتونید تشریف بیارید شرکت مهندسی مهران رایانه و از نزدیک با تیم تولید این آنتی ویروس آشنا بشید.
    دوست عزیز : آخه این چه آنتی ویروسیه که در عرض چند ثانیه remove میشه.

نقل قول نوشته شده توسط JaguarXF مشاهده تاپیک
    backdoor داشتن کشک است. ندارد . هیچ کدوم ندارند.
    ولی نقدی که به یک آنتی ویروس ایرانی میشه داشت این هست که چرا مدیریتش نمیتونه از نفوذش در برخی دستگاهها استفاده کنه تا حداقل داخل چهار تا کتاب فنی حرفه ای و کار دانش و هنرستان و غیره بجای استفاده از عکس آنتی ویروسهای نورتون و مک آفی از این آنتی ویروس استفاده کنند تا حداقل اونجا اسمش به گوششون خورده باشه !

پینوشت: من اگر در آزمایشگاهم ابتدا ویروس آنفولانزی زرافه ای رو بسازم و داخل باغ وحشها پخش کنم . بعد فردا صبحش هم پادزهرش رو در اختیارشون قرار بدم دلیلی بر برتر بودن تکنولوژیکی آزمایشگاهم نداره!
    دوست عزیز این پینوشت شما خیلی الکی بود.اینقدر بیکار نیستند که بیان خودشون ویروس!!!! بنویسند. در ضمن در رابطه با دستگاههای دولتی که فرمودید خودتون هم تو ایران زندگی میکنید و روند این موضوعی که فرمودید رو کاملا در جریانید.!!

Wink نقل قول: آنتی ویرووس ایرانی

نقل قول نوشته شده توسط Delphi-7 مشاهده تاپیک
    سلام خسته نباشید.
    الان از سر کار اومدم...
    راستشو بخاید هیچ آنتی ویروسی بدرد نمی خوره(تهشو بهتون گفتم)
    من برا تفریح گاهی وقتا میشینم و یه سری فایل هوشمند با الگوریتم خودم طراحی می کنم.(البته گفتم فایل که کسی فکر بد نکنه)
    من تا حالا نزدیک به 30-40 تا فایل نوشتم که هیچ کدوم از آنتی ویروسها اصلا محلش ندادن... چه برسه که پاک کنند. اما را ستشو اگه بگم این bitdefender تا حالا یکی دوتا فایلهامو شناخته.
    و در مورد ایمن:

دوست عزیز : آخه این چه آنتی ویروسیه که در عرض چند ثانیه remove میشه.
    ببخشید اگه میزان سنجش آنتی ویروس خوب از نظر شما طولانی بودن زمان حذفه ما به تیم تحلیل پیشنهاد میدیم تمامی فایلهای ویندوز رو هنگام نصب داخل فولدر ایمن کپی کنند تا زمان حذفش 10 دقیقه طول بکشه !!!

کاربر دائمی آواتار HadiDelphi
    محل زندگی
    تبریز

درسته من حرف آقای حمیدرضاصادقیان رو قبول دارم
    من شخصا کمابیش از روند تولید این آنتی ویروس با خبر هستم و اگه از حق نگذریم در مقابل بعضی از ویروس ها خیلی پر قدرت تر از سایر آنتی ها عمل میکنه

محل زندگی
    و در این نزدیکی

من شنیدم که سرعت سیستم رو کند نمی کنه،درسته؟(بدون تعصب و تبلیغات بحث کنید، لطفا)
    راستی سرعت آپدیت اینترنتش چطوره؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

Wink نقل قول: آنتی ویرووس ایرانی

من شنیدم که سرعت سیستم رو کند نمی کنه،درسته؟(بدون تعصب و تبلیغات بحث کنید، لطفا)
    راستی سرعت آپدیت اینترنتش چطوره؟
    در مورد سرعت سیستم از حق نگذریم خوب عمل کرده , من که افت سرعت چندانی ندیدم.
    در مورد سرعت آپدیدت هم بستگی داره , دو سه بار حسابی کلافم کرد ولی چند باری هم خیلی سریع به روز شد.
    در کل نمیگم آنتی ویروس بدی هست , میگم کار برای بهبود و حضور در بازارهای جهانی زیاد داره.

محل زندگی
    و در این نزدیکی

خوش حال شدم خلاصه یکی بدون تعصب حرف زد.

میگم کار برای بهبود و حضور در بازارهای جهانی زیاد داره.
    خوب کسپرسکی هم از اول کسپرسکی نبود...
    دموی از اش هست؟

محل زندگی
    و در این نزدیکی

بهر حال اینجا ایران هستش و تحریم شدیم...
    تا حالا تو مقایسه های جهانی شرکت کرده؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

دموی از اش هست؟
    چون قفلی که داره چند باری به شدت مورد عنایت برادران کراکر قرار گرفته دیگه دموی کامل که بتونه ملاک تصمیم گیری باشه در دسترس عموم قرار نگرفته , تو سایت خودش یه Cleaner داره که فوق العاده ساده هست و زمین تا آسمون با نرم افزار اصلی فرق داره.
    تا حالا تو مقایسه های جهانی شرکت کرده؟
    متاسفانه خیر و همین موضوع هست که من کاربر رو در استفاده از اون نگران میکنه , چون تاحالا محک نخورده.

کاربر دائمی آواتار scarce
    محل زندگی
    gifdoni.com

چرا به جایی که از این آنتی ویروس ایرانی پشتیبانی کنید دارید زیر پاشو خالی می کنید ؟

نمی دونم چرا فکر می کنید کسپر و avast و nod32 و ... خیلی بهترند .

و نکته ی بعدی چرا فکر می کنید تو ایران ویروس نویس قوی نیست!!
    به ویروس های new folder یه نگاه بندازید یا به ویروس های ...
    آیا فکر می کنید avast یا آنتی دیگه چگونه از شر این ویروس خلاص شدند ؟

کسی نمی دونه ؟

من بهتون میگم ..
    یه نمونه از این ویروس با طریقه از بین بردن این ویروس برای شرکت ها ی آنتی ایمیل شد و در اختیار شرکت ها قرار گرفت و در نتیجه به دیتابیس آنتی ها اظافه شد فکرشو بکنید اگه در روز 10 تا نفر از این کار ها بکنند چی میشه ؟

پس منظورمو گرفتید من میگم برای پیشرفت این شرکت ایرانی بیایم از این طریق کمکش کنیم تا بهترین دیتا بیس رو داشته باشه پس از این بعد زیر پای همدیگه رو خالی نکنیم دوستان

محل زندگی
    و در این نزدیکی

احسنت یا به قول دوستمون درود
    حرف دل من رو زدی...

با سلام.بالاخره دوستان به جای صحبتهای به چالش کشنده به مباحث علمی روی اوردند که جای بسی امیداواریست. خدمت دوستان عارضم بنده در شرکت مهران رایانه همین انتی ویروس ایمن مشغول به کار هستم و جز تیم برنامه نویسی سیستم مالی هم هستم. با تیم تولید و پشتیبانی ایمن هم اشنایی کامل دارم.از روند رشد اون هم کاملا باخبر هستم. ما در نمایشگاه بین المللی سال 87 از دوستان زیادی تقاضای همکاری کردیم. ولی متاسفانه هیچ کدوم جوابی نداند. خود بنده با 4 نفر از دوستانی که در این زمینه سوال داشتند حدود 1 ساعت صحبت کردم در اون ازدحام حتی دعوت به کار کردیم ولی قبول نکردند.فقط میگفتند انتی ویروس خارجی. در صورتی که برای بعضی از آنتی ویروسهای خارجی ویروس نویسان ابتدا یک نسخه از ویروسشون رو برای اونا ارسال میکنند بعد منتشر میکنند. ولی ما باید بنشینیم تا یکی این ویروس جدید رو بدستمون برسونه. حتی بعضی از افراد هستند به طور افتخاری برای انتی ویروسهای خارجی تحلیل ویروس میکنند ولی ایا تو ایران کسی برای پیشرفت کشورش حاضر به اینکار هست؟ در صورتیکه با همین آنتی ویروس در نمایشگاه سبیت آلمان نیز شرکت کردیم.در جیتکس دبی نیز شرکت کردیم. در اکثر سالها در نمایشگاه داخلی خودمون شرکت کردیم. وارد بحث سیاسی نمیشم چون خود دوستان از ارائه پروژه در سطح کلان اطلاع !!! دارند.
    آنتی ویروس ایمن نسخه نمایشی دوماهه داره که از طریق اینترنت هم بروز میشه . به صورت رایگان هست. ما در نمایشگاه 10000 نسخه پخش کردیم.ولی همین نسخه ازمایشی هم کسی نمیگرفت. درهرصورت هنوز هم این شرکت تمایل همکاری با افراد حرفه ای رو داره حتی خودش اموزشهای لازم رو هم برای اینکار میده.
    شما به نحوه پاکسازی ویروس virut نگاه کنید.من خودم به این ویروس الوده شدم اون زمان ایمن نمیشناخت و بیت دیفندر شناسایی میکرد.ولی بعد از پاکسازی مجبور به نصب مجدد ویندوز و تمامی برنامه هام شدم!!!.ولی روی یک سیستم دیگه با ایمن بعدا پاکسازی رو انجام دادم هیچ فایل اجرایی اسیب ندید. همین مطلب در مورد jeefo هم صدق میکنه.
    بازم اگر مطلبی بود بنده در خدمتتون هستم.
    موفق باشید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

حرفهای شما کاملا" درسته و گاهی بد بینی که من نسبت به این آنتی ویروس رو دارم , خیلی ها در سطح وسیع تری دارن ولی متاسفانه این مشکل تنها شرکت شما نیست , مشکل خیلی از شرکت ها هست و شاید دلیلش هم شرکتهایی هستن که ( اسم نمیبرم ) نرم افزار MoleBox رو تغییر قیافه میدن و به اسم قفل نرم افزاری میدن به خورد ملت , اینها هستن که باعث میشن حتی اگر یک شرکت درست کار میکنه یا لااقل میخواد که درست کار کنه , نتونه.

پس منظورمو گرفتید من میگم برای پیشرفت این شرکت ایرانی بیایم از این طریق کمکش کنیم تا بهترین دیتا بیس رو داشته باشه پس از این بعد زیر پای همدیگه رو خالی نکنیم دوستان
    ای ول منم اینو قبول دارم.
    آقای صادقیان شرمنده نمی دونستم از بچه های ایمن هستی(خوبه حرف بدی نزدم)
    راستش منظورم از ریمو آسان این بود که در عرض چند ثانیه دیسیبل شد و از کار انداختمش.
    فکر نمی کنم nod یا بیت دفندر به راحتی دیسیبل بشن.
    و یه نظر:
    از این مباحث بهتره به جای جبهه گیری و تو جیح بیایم و ضعف ها رو کنترل کنیم.
    طور افتخاری برای انتی ویروسهای خارجی تحلیل ویروس میکنند ولی ایا تو ایران کسی برای پیشرفت کشورش حاضر به اینکار هست؟
    من خودم نوکرتم یه ایمیلی چیزی بده تا زا فردا برات ویروس های جدید رو بفرستم.
    در اون ازدحام حتی دعوت به کار کردیم
    اگه آبدارچی بخواید من هستم.
    من دوست دارم برا رشد برنامه نویسی در ایران کمک کنم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

راستش منظورم از ریمو آسان این بود که در عرض چند ثانیه دیسیبل شد و از کار انداختمش.
    فکر نمی کنم nod یا بیت دفندر به راحتی دیسیبل بشن.
    بله دوست عزیزمون این رو درست میگن , در مقابل DLL injection و حتی Code Injection بسیار ضعیف عمل میکنه.

کاربر تازه وارد آواتار EleRam
    محل زندگی
    مشهد الرّضا

سلام
    وارد بحث حرفه ای نمی شم چون به درازا کشیده می شه :دی اما یه چند نکته رو خواستم که بگم:
    راستش رو بخواین من تا همین چند روز پیش نظر مثبتی بهش نداشتم که هیچ! علیه اون هم حرف می زدم ! (خدا منو ببخشه؛ باور کنید پشیمان شدم !). اما وقتی که حرف های دوستمون، آقای صادقیان رو شنیدم کلا دید متفاوتی نسبت بهش پیدا کردم. اما آقای صادقیان عزیز! آیا به نظر شما یه حرفه ای کامپیوتر (خصوصا کسانی که در حیطه نرم افزاری تخصص دارند) امنیت سیستم خودشون رو به همین راحتی در اختیار یک برنامه غیر حرفه ای و نا آشنا می سپارند؟! (حالا چه ایرانی و چه غیره.)
    من به شخصه اگه قرار باشه چنین کاری بکنم، قبلش دو کار انجام میدم!. اول یک نسخه اش رو، روی سیستم پسر کوچیکم و یک نسخه رو روی Virtual System خودم که زیاد برام مهم نیست، نصب می کنم. بعد از چند ماه که عملکرد رو بازبینی کردم و مطمئن شدم، رسما ً واسه خودم استفاده می کنم.
    (من هنوز ازدواج هم نکردم پس بچه هم ندارم و فقط مثال زدم ها یه وقت فکر نکنین .... )

اما در مورد Remove یا بهتر بگیم، Disable شدن آنتی، من ایمن رو سیخ نکردم اما همین آواست رو ببینید! اینقدر Shell Protection داره که پیر آدمو در میاره! باز هر پروسه هم که واسه این کار گذاشته اینقدر در مقابل Injection ها قوی هست که... .

من قبلا که با آنتی های دیگه مثل کسپر، نود و... کار می کردم، روزی ده بار با ویروس های جدید، Disable می شدن ! اما آواست که الان دیگه چند ساله دارم استفاده می کنم فقط یه بار Disable شده...

سلام.با تشکر از اظهار محبت دوستان. اگر کسی هم تمایل داشت پی ام بده تا ادرس بدم تشریف بیاره شرکت تا بیشتر باهم آشنا بشیم.ببینید من و هیچ برنامه نویسی در این عالم هستی نمیتونه ادعا کنه که برنامه اش بدون ایراد هست. اگر اینطوری بود در ساختار مهندسی نرم افزار اینهمه راهکار برای بررسی مجدد نرم افزار و رفع ایراد آن پدیدار نمی شد.
    من هم قبول دارم برای رسیدن به سطح آنتی ویروسهایی مثل کسپرسکی زمان زیادی لازمه ولی نیاز به همکاری افراد حرفه ای هم داریم.وقتی درخواست میکنیم کسی نمیاد یا پیشنهادهای خیلی متفاوت دارن، با این اوصاف باید مثلا شب که خوابیدیم دست بکشیم روی سورس آنتی ویروس(روی مانیتور) بعد بگیم نازی عزیز دلم. فردا صبح باید 10000 تا ویروس رو به دیتابیس خودت اضافه کنی.در مقابل inejction ویروسها باید مقابله کنی و...
    دوستان همه بزرگوارن.هرکسی تمایل داشت پی ام بده بنده در خدمتشم.
    موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

آقای صادقیان ، اینی که میگم نه به چشم بد بهش نگاه کنید آ ، از پست اول فکر کنم بتونید بفهمید نیت اصلی من در مورد آنتی ویروس ایمن شدیدا + هست و به عنوان یک افتخار ایرانی بهش نگاه میکنم
    اما ایرادات اولیه »
    گفتین که
    در صورتی که برای بعضی از آنتی ویروسهای خارجی ویروس نویسان ابتدا یک نسخه از ویروسشون رو برای اونا ارسال میکنند بعد منتشر میکنند. ولی ما باید بنشینیم تا یکی این ویروس جدید رو بدستمون برسونه. حتی بعضی از افراد هستند به طور افتخاری برای انتی ویروسهای خارجی تحلیل ویروس میکنند ولی ایا تو ایران کسی برای پیشرفت کشورش حاضر به اینکار هست؟
    من الان یک پکیج ایمن آنتی ویروس Gold Edition جلوم هست
    پشتش این نوشته شده :
    به علت ارتباط گسترده تیم پشتیبانی ضد ویروس ایمن با کاربران ، ویروسهای شایع در بازار نرم افزار ایران خیلی سریع به این آزمایشگاه رسیده و ضد ویروس آن در اسرع وقت آماده میگردد.

این از این اما در مورد ادامه مشکلات...
    این که توی سی دی بچ فایل به عنوان کمک آنتی ویروس وجود داشته باشه خیلی ضایع هست
    آخه Attrib.exe -a -r -s -h واقعا نیازه ؟!؟ یعنی اینقدر ضعف برنامه نویسی دارید ؟

بماند که روی کامپیوتر من اصلا اجرا نمیشه ! ؟
    با استفاده از گزینه My Computer وارد درایو سی‌دی و پس از آن وارد فولدر Imen-Windows شده و بر روی آیكون فایل ImenVFW.exe دوبار كلیك كنید.
    اصلا چنین فولدری که توی هلپ نرم افزار گفته شده روی سی دی وجود نداره !
    خلاصه

فایل آتورانش هم که اجرا میشه هیچ کاری غیر از اضافه کردن منو"شروع" به جای استارت ویندوز و اجرای شل ویندزو bartpe که دستکاری شده نمیکنه.
    تازه گزینه ای برای close هم نداره ، باید باc+a+d ببندمش /

خوب شد پول بابت ندادم ، از یکی دوستان قرض گرفتم تست کنم :)

سوالات :
    این آنتی ویروس آیا VMداخلی دارد ؟
    این آنتی ویروس تا چه حد توانائی تشخیص ویروسهای ناشناخته را دارد ؟ ( بر اساس همون VM اگر دارد ؟)

محل زندگی
    gifdoni.com

همانطور که می دونید ضعف در تمام نرم افزار ها وجود داره چه قیمتش 1000 تومان باشه چه قیمتش 1000000 تومان باشه .

چون به دست یک انسان ساخته شده است پس هیچ چیز نمی تونه کامل باشه .

باور کنید من بیشتر آنتی ویروس ها رو سیستم خودم نصب کردم ولی باز مشکل داشتند ( نسخه ی اصل )
    روی سیستم من ویروس های اتوران و از این جور ویروس به هیچ عنوان اجرا نمیشه چون با برنامه ای که نوشتم تونستم باعث از بین بردنشون بشم .
    با اینکه آنتی ویروس های مختلفی مثل avast , Nod32 , Panda , ... رو سیستمم نصب کردم قادر به شناسایی اینجور ویروس نمیشه یه چند تایی رو میشناسه ویروس KAZME_GHEYZ و NEW و3 یا 4 دیگه رو میشناسه .

ویروس های مشابه jeefo رو جدیدا پیشرفته تر و سرعتش هم بیشتر شده نمی تونید با ویروس های avast و nod32 و.. حتی شناسایی کنید چه برسه فایل های آلوده به ویروس رو تعمییر کنید آیا این ضعف نیست آیا برنامه نویس های این شرکت ها حرفه ای نیستند.؟ پس چرا ضعف دارند ؟

پس ضعف در همه جا وجود داره ولی من می خوام همه ی دوستان حرفه ای از این شرکت پشتیانی کنید و بهشون امید بدید .اینجوری می تونیم پیشرفت کنیم و به جای استفاده از آنتی ویروس های خارجی از آنتی ویروس قوی و مطمئن تر استفاده کنید

در ضمن مواظب آنتی ویروس های خارجی هم باشید !

همین نود 32 که خیلی هم معروف هست بعضی از اطلاعات کاربران رو برای شرکت خودش ارسال می کنه حالا بگذریم ..

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

ویروس های مشابه jeefo رو جدیدا پیشرفته تر و سرعتش هم بیشتر شده نمی تونید با ویروس های avast و nod32 و.. حتی شناسایی کنید چه برسه فایل های آلوده به ویروس رو تعمییر کنید آیا این ضعف نیست آیا برنامه نویس های این شرکت ها حرفه ای نیستند.؟ پس چرا ضعف دارند ؟
    ضعف همیشه وجود داشته اون چیزی که مهمه احساس مسئولیت در برابر ضعف هست , همین Nod توی چند نسخه به اینجا رسید ؟ قصد بدی ندارم ولی متاسفانه آنتی ویروس ایمن خیلی روی نسخه های قبلی خودش داره مانور میکنه که این اصلا" خوب نیست.
    پس ضعف در همه جا وجود داره ولی من می خوام همه ی دوستان حرفه ای از این شرکت پشتیانی کنید و بهشون امید بدید .اینجوری می تونیم پیشرفت کنیم و به جای استفاده از آنتی ویروس های خارجی از آنتی ویروس قوی و مطمئن تر استفاده کنید
    بله درسته باید به هم امید داد تا پیشرفت کرد ولی با این حرفها نمیشه به جایی رسید , من پیشنهاد میکنم مسئولین شرکت مهران رایانه به دنبال شرکت در آزمون های بین المللی باشن , اگر اونجا رتبه بیارن من یکی از اولین کاربراشون خواهم بود ( شایدم اولین شهداشون )
    همین نود 32 که خیلی هم معروف هست بعضی از اطلاعات کاربران رو برای شرکت خودش ارسال می کنه حالا بگذریم ..
    خوب شما که میگی نباید شرکت ها رو کوبید چرا همچین حرفی میزنی , لااقل دلیل بیار.

سلام خدمت دوستان.مواردی که مطرح شد چیزهای قشنگی هست و دوستان به نکته های قشنگی اشاره میکنند.
    اگر منظور شما از vm استفاده از الگوریتمهای هوشمند هست بله ایمن هم از این روش استفاده میکنه من تو بعضی از ویروسها خودم بهش برخوردم .چون موضوع مال چند سال پیش هست خاطرم نیست.
    ولی اینکه بخوام شخصا این موضوع رو تست کنم نه وقتی روی این موضوع نگذاشتم.
    برای اطلاعات بیشتر میتونید تشریف بیارید شرکت و موراد فنی رو خودتون سوال کنید.
    در مورد این مواردی هم که فرمودید خودم بررسی میکنم.مثلا ما فایل regrepair روی cd گذاشتیم که پس از پاکسازی رجیستری رو ترمیم کنه . ولی در موارد مشابه مانند ویروسی که فایل svohost رو ایجاد میکرد آنتی ویروس کسپرسکی ویروس رو پاک کرد ولی کلید رجیستری اون رو نه.که این سبب شد هروقت ویندوز میاد بالا یک پیغام خطا بده. در ثانی اثاری که ویروس روی رجیستری ایجاد میکنه از قبیل غیر فعال کردن لیست پروسس ها ، رجیستری ، folder option هیچکدوم از اینارو بر نمیگردونه.در مورد این ویروس جدید و خوشگل kido خیلی جالبه کسپرسکی اگه سیستم الوده باشه نمیتونه پاکش کنه. اگرم الوده نباشه کول دیسکی وصل کنید که الوده هست کسپرسکی پشت سرهم پیغام میده اخرم سیستم الوده میشه!!!
    بازم موردی بود بنده در خدمتم.
    موفق باشید

کاربر دائمی آواتار 1485159
    محل زندگی
    NULL

میشه یه عکس از محیط برنامه بزاری؟؟
    هرچند که من 8 ماهی میه که آنتی نزدم.....

خوب، تمام حرف وگفته های دوستان را خواندم ...

من فقط تجربه شخصی خودم را می گم

چندی پیش یک ویروس لعنتی سیستمم را الوده کرد؛ اون وقت کاسپر گذاشته بودم؛ خودم ویروس رو کشف کردم؛ فایلش رو جدا کردم وبه شرکت کاسپر فرستادم ...
    تا دو هفته بعد هم ابدیتش نیامد
    بعد از یک هفته تقریبا ابدیت اون در اواست امد
    اما از کاسپر خبری نبود.... این شد که سراغ اواست رفتم

http://www.virustotal.com/
    همه انتی ویروس ها همه ویروس را را نمی شناسن؛ دلیلش هم سایت بالاست؛ اما موفق ترین انتی ویروس اونی که بزرگ ترین بانک اطلاعات یا زرنگ ترین مکانیسم داشته باشه

برای بانک اطلاعات شاید پخش کردن نرم افزار به شکل مجانی -مثل اواست- راه حل خوبی باشه؛ بالاخره بعضی ها که - نیمه حرفه ای هستند- مثل من یه سری فایل گزارش می کنن
    یک راه حل دیگه ؛ که اروزی دیدنش در تمامی انتی ویروس ها هستم؛ یک گزینه در منوی فایل ها؛ تا بتوانم یک فایل را بلوک کنم؛ وانتی ویروس تمامی نمونه های آن را بلوک کند ... وحتد از حافظه هم بلوک کنه
    شاید این گزینه به بانک اطلاعاتی ویروس کمک کنه

درباره مکانیسم های هوشمند؛ اگه آقای صادقیان توضیح بده؛ همه استفاده می کنن ...
    وشاید کسای که درگیر مسائل شغلی و... نشده ند؛ پیشنهاد وفکرهای تازه داشته باشن ...
    ---

بنظرم؛ اگه ایمن یا چیزی دیگه خوب باشه؛ همیشه مشهور نمی شه؛ وبر ای همین (خوبیتش) رو کم کم از دست می ده ... برای همین شرکت اواست ورژن مجانی گذاشت ... تا هم مشهور بشه؛ وهم خوبیتش را حفظ کنه ...
    ایمن چه کرد؟
    نمایشگاه جتکس یا غیره کافی نیست؛ شاید حضور آقای صادقیان اینجا مفیدتر باشد (به دلیل اینکه من قبلا ایمن را نمی شناختم؛ واگر کسی (در تالار حرفه ای انتقاد می کرد؛ کسی جواب فنی وحرفه ای نمی داد) ... (شاید اگه کمتر پیشنهاد کنه که برای سؤال بریم تهران از دفتر شرکت سؤال کنیم؛ :) )

حضور شرکت ( با رعایت شرایط چنین) در تالارهای تخصصی غیر فارسی - به نظر بنده- خیلی مفید خواهد بود؛ مثل http://www.arabteam2000-forum.com
    که همه جور نرم افزار را حرفه ای بررسی می کنن ...
    وبارها همین -عرب ها- :) - مشکلات امنیتی کشف کردن؛ وبرای همه جور نرم افزار کرک ساختن ...
    خیلی از ماها افتخار هر کشوری در خاور (از جمله ایران) افتخار خود می دانیم ... پس ایمن می توانست برای خود براحتی بیشتر جا باز کند؛ که نمی دانم در این مورد چقدر موفق بود ...

آقای صادقایان ...
    برای انتی ویروس شما تاپیک درست کردم
    http://www.arabteam2000-forum.com/in...owtopic=199827

اسمشو هم (مناعه) گذاشتم :) :) به همون معنای (ایمن)

ببینم جی میگن ...

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

این که خیلی بد شد , اینجا English Section نداره ؟!

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

سلام
    والا من وقت ندارم به پروژه های خودم برسم ، نمیتونم تا شرکت مهران رایانه بیام :) ولی خوب شد شما را اینجا گیرکشیدیم ( یختونو گرفتیم یه کم اشکالات این آنتی ویروس را بهتون بتونیم بگیم که به همکارانتون منتقل کنید تا شاهد یک آنتی ویروس در حد جهانی باشیم...
    در مورد بچ فایل ( از نظر من مهم نیست که فرمت فایل چی باشه ، مهم نتیجه کار هست) ولی وقتی به عنوان مثال دستوری مثل attrib با تمام پارامترها اجرا میشه ، تمامی فایلها در تمامی فولدرها و ساب فولدرها خواص اصلی خودشون را از دست میدهند و این از نظر کار حرفه ای یک اشکال محسوب میشه ( تغییر خواص فایلها ) شاید در حالت معمول اصلا مهم هم نباشه
    در مورد تغییرات رجیستری هم من متوجه نشدم بازم منظورتون را ، یه کلید توی رجیستری حذف کردن هم میتونه توی دل خود آنتی ویروس باشه چرا اینشکلی اومده ؟ ...
    به نظر من کار را خیلی بی کلاس کرده به همکارات بگو بابا زشته آنتی ویروس در سال 2009 با بچ فایل کار کنه ( حداقل اگزه مینوشتن برا حفظ ظاهر هم که شده )

پیوست » من تاحالا تو عمرم با آنتی ویروس کسپر کار نکردم فقط تعریفشو شنیدم :)

پیوست2: آنالیز فایلهای آپدیت آنتی ویروسهای دیگه میتونه کمک بسیار زیادی به سرعت عمل جمع آوری و آپدیت لیست ویروسهای جدید داشته باشه
    پیوست 3: در مورد vm این آنتی ویروس اگه میشه اطلاعات تکمیلی بزارید. اگه داشته باشه باید جالب باشه ( من امکان اچرای این آنتی ویروس را با سی دی اورجینالش را هم ندارم
    پیوست4: همین مونده آخر عمری عربها بیان کمک ما !!!!! !!!!! پول میدن یه تکنیک را میخرن به اسم خودشون پابلیک میکنن

بابت اظهار نظرات دوستان تشکر میکنم و همین که نظرات سازنده میدن و برای ارتقا کشورمون تلاش میکنند قابل تقدیره. ببینید خدمتتون عرض کردم من زیاد وارد جزئیات برنامه نویسی آنتی ویروس ایمن نشدم. شما برای سوالاتتون تاجایی که بنده اطلاعات داشته باشم همینجا در اختیار میگذارم. اگرم نبود فقط کافیه شما با شرکت تماس بگیرید و با بخش فنی شرکت در مورد آنتی ویروس سوال کنید که به راحتی جوابگوتون خواهند بود.
    هر چقدر تعداد ویروسهای ارسالی به شرکت بیشتر باشه سرعت بروز رسانی ها بیشتر میشه. حتی دوستان بتونن برای خود منم ارسال کنند من با بخش انتی ویروس هماهنگی میکنم و در دیتابیس برنامه سریع اضافه میکنیم.در رابطه با نقطه ضعفها هم هرکسی اشکالی در کار میبینه به من بگه من خودم انتقال میدم و سعی میکنم جوابشو همین جا بدم.
    این بحث رجیستری هم که فرمودید داریم در نسخه های بعدی به خود انتی ویروس اضافه میکنیم که دیگه از بی کلاسی هم در بیاد.
    دوباره از تمامی دوستان تشکر میکنم.
    موفق باشید.

برادر عزيز joker

اتفاقاً من عمداً تالار عرب ها را گذاشتم؛ به گمانم برنامه نویس ها افراد منطقی هستند؛ ومی دونن در دنیای امروزی عرب وفارس وترک و.... همه می تونن آموزش ببینن؛ با افراد حرفه ای ومتخصص در هر جا تبادل نظر کنن؛ وحتی خود متخصص بشن ... مشکلات امنیتی کشف کنن وبرای سود دیگران راه حل پیشنهاد کنن؛ یا اینکه ( مثل خیلی از جهان سومی ها) از اون بهره نادرست ببرن ...
    فکر می کردم این طرز تفکر ناشیانه ی تو مخصوصَ روستاهای دور افتاده آدم ندیده باشه؛ که متاسفانه از شهر تاریخی وفرهنگی اصفهان در اومد؛ کمی عجیبه ... که فرهنگ جند هزار ساله یه دفعه اینجور نابود بشه ...

به هر حال؛ برنده جایزه نوبل در فیزیک چند سال پیش یک عرب مصری بود؛ لابد به گمان تو اون هم تکنیک ودانش خریده؛ وباسمش پخش کرده ... اسمش هم احمد زویل ـه؛ می تونی سرچ کنی
    خود بنده از هلوهای شیرین وآبدار کویرهای عربستان خوردم؛ پیشرفت های عربستان در کشاورزی -حتی اگر بخشی از آن خریدنی باشه- بازهم جابی ستودن داره؛ چرا که به نفع خودش وملتش شد ... همانطور که همه می دونن پیشرفت اتمی ایران هم همش ایرانی خالص نیست ...
    همین عربستان که چند دهه پیش بزرگترین وارد کننده گندم بود؛ الان صادر کننده شد ...

در زمینه IT ؛ خودم شرکتی می شناسم؛ که صاحبش رو هم شخصا می شناسم؛ در زمینه ارائه خدمات ایمنی به بانک های بین المللی مشغول است؛ یکی از افراد به نام در سطح جهان ... ایشان متولد یکی از روستاهای کشور عربیه؛ از بحرین

یه دو سال پیش؛ یه جوون عرب از همین بیابون وکویر عربستان سایت مایکروسوفت رو هک کرد

نمی دونم از کجا بگم؛ اما اگه راستشو بخوای؛ من بیش از ده سال در کشور عربی زندگی کردم؛ هیچ تفاوتی بین جوون های اونجا واینجا ندیدم؛ بجز اینکه جوون های اینجا بیشترشون دنیا ندیده اند...
    همه جا هم افراد لوطی ودخترباز و.... هست؛ که معلوم نیست اینجا هم بیشتر نباشه

اگه گذرت به کشور همسایه؛ امارات خورد؛ می فهمی ایرانی ها بخش کوچک از این دنیای بزرگ هستن؛ هیچ امتیاز خاصی نسبت به هندیها؛ چینی ها؛ مصری ها؛ عراقی ها و...... ندارن
    اگر با شهروندان همه دنیایی این کشور صمیمی شدی -که شاید برایت سخت باشد- ازشون بپرس نظرشان درباره ایرانی های چیست؛ من می دانم؛ اما جواب را در کتاب ایران وایرانیان بخوان ...
    این کتاب سفرنامه دکتر یاکوب ادوارد پولاکـ ـه؛ پزشک اطریشی که امیر کبیر برای آموزش علوم جدید به ایران اورد؛ وبه گفته خودش: دوست آمد؛ اما نه دوست ونه دشمن برگشت ...
    روان شناسی ایرانی جماعتتو خوب خواند؛

از اون زمان تا الان؛ مشکل ایرانی ها همینه؛ هیچ گاه دوست ندارن اشتباه خود را بدونن؛ دوست ندارن رقیب داشته باشن؛ وتا الان فکر می کنن در زمان امپراطوری ها زندگی می کنن؛ وتا الان هیچ قدرتی حریفشان نیست ... و (پسران) خدا روی زمینن ...
    اگه اینجور نبود؛ خود ایمن هم وارد رقابت با بقیه انتی ویروس ها جهان می شد ... وبه جایی می رسید
    زرنگار هم همچنین؛ با اینکه تا الان ویژگی های داره که وورد 2007 نداره؛ خودشو ابدیت نکرد؛ خودشو فقط تو ایران زندانی کرد؛ با اینکه حروف نگارش (ایرانی ها) همون حروف عربیه ...

دوباره بر می گردم؛ البته دوست دارم ببینم بقیه چی می گن ...

محل زندگی
    gifdoni.com

نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    خوب شما که میگی نباید شرکت ها رو کوبید چرا همچین حرفی میزنی , لااقل دلیل بیار.
    من در جواب شما که گفته بودید ایمن کامپیوتر مارو مثل موش آزمایش می کنه گفتم !
    حتی شرکت های معروف هم این کارو می کنند .

محل زندگی
    و در این نزدیکی

برای اطلاعات بیشتر میتونید تشریف بیارید شرکت و موراد فنی رو خودتون سوال کنید
    آقای صادقیان همه ی ایران تهران نیست...
    و همه هم تو تهران نیستند...

صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •