صفحه 5 از 5 اولاول ... 345
نمایش نتایج 161 تا 164 از 164

نام تاپیک: آنتی ویرووس ایرانی

نقل قول: آنتی ویرووس ایرانی

ایمن تنها آنتی ویروس ایرانیه که سابقه 17-18 ساله داره و قبل از خیلی از آنتی ویروسهای مطرح امروز وجو داشته
    فقط متاسفانه به دلیل عدم حمایت و خیلی از موارد دیگه که از حوصله این بحث خارجه نتونست به جایگاه واقعی خودش برسه
    درسته که جا برای کار زیاد داره ولی بدون حمایت کاری نمیشه کرد
    نمیدونم چرا ما ایرانیا همیشه عادت داریم تولیدات داخلی رو سرکوب کنیم و از نمونه های خارجیش استفاده کنیم.نمونه های خارجی هم با حمایت مردمش به اینجا رسیده و الان نیروهای چند صد هزار نفری داره
    شما چنین شرکت هایی با چنین امکاناتی رو با ایمن مقایسه میکنید؟
    به نظر من با وجود همه کمبود ها بهترین بوده

کاربر دائمی آواتار Delphi Coder
    محل زندگی
    c:\windows\system32

واقعا تلاش و پشتکار خیلی زیادی انجام شده که هنوز هم اسمی از این برنامه برده میشه. من این آنتی ویروس رو از زمان DOS میشناسم (حول و حوش سال 76) اون موقع اینترنت به شکل بسیار محدود و در دسترس شرکتهای خاصی بود. و بنابراین ورود ویروس به ایران معمولا از مجاری غیر از اینترنت بود. در آن زمان این آنتی ویروس تقریبا بعد از Toolkit آنتی ویروس Dr Solomon بهترین بود و به جرات میشه گفت حدود 90% ویروسهایی که در ایران وجود داشت رو شناسایی و پاکسازی میکرد. البته پاکسازی مخصوص نسخه اصلی بود که به قیمت 30000 تومان به فروش میرسید (قفل فلاپی داشت) و نسخه دمو فقط شناسایی میکرد. به دلیل اینکه از Toolkit به صورت مجانی استفاده میشد طبیعتا اون آنتی ویروس زیاد شناخته نشد. بعد از عمومیت پیدا کردن استفاده از ویندوز کم کم همون معروفیت محدودی که این آنتی ویروس برای خودش پیدا کرده بود کمرنگ تر شد. بعد ها نسخه ویندوزش هم ساخته شد ولی استقبال خوبی ازش نشد.
    اما این نرم افزار به دلیل سورس های محدودی که به ویروسها داره راه بسیار طولانی رو باید طی کنه تا به سطح بازار جهانی آنتی ویروسها برسه. در ضمن مسائل تحریم هم بی تاثیر در فروش این نرم افزار نخواهد بود. برای همین از بیرون که به قضیه نگاه میکنیم راه سختی در پیش داره ولی به نظر من می ارزه چون در صورت موفقیت برا صاحبش $ و در کل برای کشورمون ارز آوری خواهد داشت.
    در کل به نظر من باید تشویق و حمایتش کرد چون مسیری هست که در بدترین حالت (حتی به احتمال 20% موفقیت) هم ارزش سعی کردن داره.

من از شید استفاده می کردم اول خوب بنظر می اومد ولی چون فایروال نداشت ولش کردم

در مورد ایمن هم باید بگم من حالا نصب هستم تا هم ازش راضی هستم
    قدرت فایروالش هم بنظر من که خوبه!

توضیحات در مورد ایمن
    http://www.imenantivirus.com/#Phoenix.htm
    آخرین ویرایش به وسیله hamedre81 : پنج شنبه 02 خرداد 1392 در 11:34 صبح

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط hamedre81 مشاهده تاپیک
    من از شید استفاده می کردم اول خوب بنظر می اومد ولی چون فایروال داشت ولش کردم

در مورد ایمن هم باید بگم من حالا نصب هستم تا هم ازش راضی هستم
    قدرت فایروالش هم بنظر من که خوبه!

توضیحات در مورد ایمن
    http://www.imenantivirus.com/#Phoenix.htm
    شید به نظرم فایروال نداره
    ایمن OEM Partner شرکت BitDefender شده به نظر من خوب بود موتور رو خریداری میکردن و در قالب یه تولید ملی ازش استفاده میکردن اینطوری احساس فارسی شدن محصول رو به کاربر منتقل میکنه

5. پنج شنبه 29 فروردین 1392, 23:49 عصر

دلیل
    خارج از موضوع

6. جمعه 30 فروردین 1392, 00:32 صبح

دلیل
    خارج از موضوع

صفحه 5 از 5 اولاول ... 345

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید