نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: ثبت حرفه ای سایت در موتور جستجوی گوگل

کاربر تازه وارد آواتار shadow666

ثبت حرفه ای سایت در موتور جستجوی گوگل

سلام دوستان
    من یه سایتی نوشتم که خیلی تعداد صفحه های بالایی داره و میخوام تو موتورهای جستجو ثبت
    کنم. الان حدودا یه ماه هست که بصورت عادی تو گوگل ثبت کردم که هنوز خبری ازش نشده. اگر
    هم ثبت بشه فکر کنم بصورت ساده بیاد. الان سوال من اینه که چطور میشه در جستجوی گوگل
    اگه سایت من اول بود sub Link های سایت من رو هم نشون بده. مثلا اگه برنامه نویس رو تو گوگل
    سرچ کنین زیر لینک ها رو هم نشون میده. این کار و بهترین روش ثبت سایت در گوگل رو هم اگه
    غیر کار عادی کسی میدونه بهم بگه. خیلی ممنون

نقل قول: ثبت حرفه ای سایت در موتور جستجوی گوگل

بنام خدا
    با سلام
    اولا اگه درست سایتت رو ثبت کنی در کمتر از 4 ساعت معمولا گوگل پیام میده، البته به راهشف من قبلا امتحان کردم
    بهترین راه اینه که شما با اکانت گوگل تون برید توی وبمسترWebmaster Tools
    بعد توی همون قدم اول نقشه سایتتوت sitemap رو که به زبان xml هست رو ثبت کنین، بعد از ثبت گوگل در عرض حداکثر 24 ساعت (واسه من که 16-17 ساعت شد)، همون جا لینک های sitemap شما را تحلیل میکنه و ایراداتش رو میگه و اگر ایرادی نداشت ثبت نهایی میکنه و بعد شما با اون می تونید تموم صفحات سایتتون رو و حتی لینک های ورودی و خروجی و غیره رو تحلیل کنید البته با کمک تحلیل گوگل، و در قسمتی هم، اون چیزی که با نام ثبت حرفه ای داشتید بهتون بصورت ابزاری معرفی می کنه ولی انجام اون بستگی به میزان استفاده و ریت صفحات شما توسط کاربران داره، برنامه نویس، بانک ملی و دها سایت دارای این قابلیت در جستجوی گوگل واقعا کاربر زیاد دارند، مثلا برای سایت من که حدود 10000 بازدید درماه داره و چند ماه است را افتاده گوگل هنوز اون رو برام فعال نکرده

البته می تونید از ابزارهای دیگری مثلAnalytics و Website Optimizer نیز برای بهتر شدن سایتتون استفاده کنید

یا علی موفق باشید
    هزینه پست فوق یه صلوات برای سلامتی و تعجیل در ظهور آقا صاحب الزمان می باشد. لطفا کپی رایت فراموش نشه.

کاربر تازه وارد آواتار shadow666

نقل قول: ثبت حرفه ای سایت در موتور جستجوی گوگل

سلام

دست شما درد نکنه با این پاسخ کاملتون. واقعا عالی بود. موفق و پیروز باشید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •