نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: هوش مصنوعی در vb

Question هوش مصنوعی در vb

سلام ودرود
    کسی در مورد هوش مصنوعی در ویژوال بیسیک چیزی می دونه یا سایتی رو مشناسه که معرفی کنه بهم

نقل قول: هوش مصنوعی در vb

نقل قول نوشته شده توسط kafshdoozak مشاهده تاپیک
    سلام ودرود
    کسی در مورد هوش مصنوعی در ویژوال بیسیک چیزی می دونه یا سایتی رو مشناسه که معرفی کنه بهم
    با سلام
    دوست عزیز هوش مصنوعی وابسته به زبان نیست
    هوش مصنوعی یک سری روش ها و الگوریتم ها برای حل یک مسئله است و پیاده سازی ان به یک زبان خاص به عهده فرد می باشد
    فقط کافی است در یک موتور جستجو هوش مصنوعی را جستجو کنید

VIP آواتار xxxxx_xxxxx
    محل زندگی
    X place

بستگي داره منظور شما چه شاخه اي هوش مصنوعي باشه. اگر صرفاً پياده سازي الگوريتم هاي جستجو و بازي هاست كه خب مثل همه زبانهاي ديگه ميشه. ولي در مورد پياده سازي يك شبكه عصبي با استفاده از VB قضيه فرق مي كنه...
    الگوریتم هایی که تاریخچه خود را فراموش می کنند، محکوم به تکرار آن هستند.

Question نقل قول: هوش مصنوعی در vb

نقل قول نوشته شده توسط quantomquery مشاهده تاپیک
    با سلام
    دوست عزیز هوش مصنوعی وابسته به زبان نیست
    هوش مصنوعی یک سری روش ها و الگوریتم ها برای حل یک مسئله است و پیاده سازی ان به یک زبان خاص به عهده فرد می باشد
    فقط کافی است در یک موتور جستجو هوش مصنوعی را جستجو کنید
    سلام ممنون از پاسختون
    ولی من 3 واحد هوش مصنوعی پاس کردم ولی پروژه پایانیم پیاده سازی سیستم های چند عامله مبتنی بر هوش توزیع شده است و باید این پیاده سازی در vb صورت بگیرد . می تونین کمکم کنین؟؟ با سپاس

Question نقل قول: هوش مصنوعی در vb

نقل قول نوشته شده توسط xxxxx_xxxxx مشاهده تاپیک
    بستگي داره منظور شما چه شاخه اي هوش مصنوعي باشه. اگر صرفاً پياده سازي الگوريتم هاي جستجو و بازي هاست كه خب مثل همه زبانهاي ديگه ميشه. ولي در مورد پياده سازي يك شبكه عصبي با استفاده از VB قضيه فرق مي كنه...
    سلام منظورم سیستم های چند عامله مبتنی بر هوش توزیع شده است مثلا سیستم فروشگاه تلویزیون که یه هوش بینه اینا توزیع شده و با vb پیاده سازی بشه
    حالا میتونین کمکم کنین؟
    با سپاس

قبلا يك OCR ديدم، شايد در PSC

نقل قول نوشته شده توسط د. محمد عطار مشاهده تاپیک
    قبلا يك OCR ديدم، شايد در PSC
    تا جای که من اطلاع دارم OCR به تکنیکی اطلاق می شود که در طی آن یک برنامه کامپیوتری متون موجود درتصاویر دیجیتالی را شناسایی کرده و آنها را به صورت خودکار به فایلهای متنی قابل ویرایش تبدیل می کند. ولی سوال من در مورد پیاده سازی هوش توزیع شده با vb بود میشه بیشتر واسم توضیح بدین ..... ؟
    با سپاس

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •