نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: 2 ارور عجيب در زمان اتصال به بانك

کاربر دائمی آواتار HjSoft
    محل زندگی
    مشهد

2 ارور عجيب در زمان اتصال به بانك

سلام دوستان ؛ واقعا خودم شرمندم كه اينقدر سوال مي پرسم ، اما مجبورم ديگه ... شما ببخشيد.
    من زماني كه مي خوام به بانك اطلاعاتم وصل بشم با دو ارور عجيب مواجه مي شم .
    البته ببينيد من براي تست نرم افزار دو تا ويندوز نصب كردم كه توي اين ويندوز تغيير ميدم و توي ويندوز ديگه تست .
    خوب توي اين ويندوزي كه باهاش مي نويسم ، هيچ مشكلي ندارم و راحت كانكت ميشم . اما توي اون ويندوزي كه ميخوام تست كنم در زمان اتصال اول با پيغام زير
    Unable to open the physical file  "g:\mahdyar\project\data\datamy.mdf" , operation system error 5  : "5(error not found)

و ديگه بعد از اون تا زمانيكه Sql service رو Stop نكنم با پيغام زير روبرو مي شم ؟:
    Cannot open database "datamy" requsted by the login.the login failed

در ضمن از كانكشن استرينگ زير استفاده مي كنم :
    cnn.Open "Provider=SQLOLEDB.1;Integrated Security=SSPI;Persist Security Info=False;Initial Catalog=datamy;Data Source=" & server_info & ";Initial File Name=" & App.Path & "\data\datamy.mdf"

اگه براتون مقدوره ، كمكم كنيد كه بدجوري گيرم

نقل قول: 2 ارور عجيب در زمان اتصال به بانك

سلام.فکر میکنم فایل شما با مشکل روبرو شده. شما یک بار یک backup از اون یکی ویندوز تهیه کنید و روی این یکی restore کنید ببینید مشکل حل میشه یا خیر.
    موفق باشید

محل زندگی
    مشهد

حتما خبرتون ميكنم ... البته توجه داشته باشيد ، يك بار سيستم نابه جا ريست شد و از همون موقع هر بار ويندوز مياد بالا صفحه ي آبي رنگ مربوط به Checking Disk مياد و خيلي طول مي كشه تا بره ، فكر كنم از همون باشه ، اما چرا توي اين ويندوز ديگه كه باز هم همون صفحه مياد ، مشكلي نداره .

راستي يادم رفت بگم ، اصلا من نمي تونم به ديتابيس وصل بشم كه بتونم Restore كنم . ؟؟؟؟

محل زندگی
    مشهد

دوستان كمكم كنيد كه كارم ناجور گير كرده . در ضمناز نحوه Attach باشه لطفا نحوه اتچ رو برام بذارين ، جستجو كردم و نتيجه اي نداشت.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •