نمایش نتایج 1 تا 17 از 17

نام تاپیک: پردازش فایلهای PDF

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جایی همین نزدیکی

پردازش فایلهای PDF

سلام دوستان عزیز
    من میخوام یه برنامه تو سی شارپ بنویسم که یه پی دی اف بگیره و اونو پردازش بکنه و نشون بده .
    البته منظورم مثل پردازش تصویر !!!
    یعنی داخل پی دی اف بتونم سرچ کنم ، عنوان ، موضوع ، نویسنده ، و ... را خود نرم افزار از داخل پی دی اف در بیاره و در صورت لزوم نمایش بده .
    اگه کسی اطلاعاتی در این باره داره خیلی ممنون میشم کمکم کنید .
    با تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جایی همین نزدیکی

نقل قول: پردازش فایلهای PDF

من تا حدی راهشو پیدا کردم اگه کسی به همچین مشکلی خورد حداقل می تونم راهنماییش کنم .
    ببخشید که وقت شما رو گرفتم .

سلام , من یه فایل tifo تویهsql ذخیره میکنم و به صورت صفحه به صفحه تویه picturebox نشونش میده , حالا می خوام این کارو با یه فایل pdf انجام بدم خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنین !!!!!

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جایی همین نزدیکی

سلام دوست عزیز
    شما میخواین فایل پی دی اف داخل دیتا بیس ببرین ؟
    این کار اصلا مناسب نیست . چون حجم فایلهای پی دی اف زیاد واسه همین ادرس اونارو زخیره میکنن .
    اگه مشکلی داشتین در خدمتم .

آره باید فایل توی دیتابیس ذخیره بشه , راهی در این زمینه سراغ دارین؟؟ اصلاه میشه فایل pdf رو توی picturebox دید

سلام , الان دیگه میتونم ذخیره کنم اما بازیابی نمیشه !!!!! کامپوننتشم پیدا و اضافه کردم خیلی عجله دارم واسش ممنون میشم اگه کمکم کنین

کاربر تازه وارد آواتار daniel_0247
    محل زندگی
    Kuala Lumpur

سلام!
    فکر نکنم نشون دادن فایل pdf در picturebox راه حل خوبی باشه !
    شما می تونی از dll >> Adobe acrobat Browser Control Type استفاده کنی .

acropdf گذاشتم با همونم تونستم ذخیره رو توی دیتابیس انجام بدم راهی برای بازیابی از دیتابیس میخوام

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جایی همین نزدیکی

سلام
    من واسه نشون دادنش از یه کامپوننت استفاده کردم که خیلیم خوب بود.
    راستی شما می تونید بگین چطوری پی دی اف ذخیره کردین یا اگه ممکنه کدتون بزاین خیلی ممنون میشم.
    من واسه جستجو تو پی دی اف خیلی سختی کشیدم اخرم اون چیزی که میخوام نشد. اگه بشه پی دی اف تو دیتابیس ذخیره کرد و روش سرچ کرد خیلی عالی میشه .
    واسه نمایشم اگه بشه که فکر نمیکنم کار جالب نیست تو پیکچر باکس نشون بدی .

private void btsave_Click(object sender, EventArgs e) { SqlCommand objcommand = new SqlCommand("insert into table (sh3008) values (@sh3008)", con); byte[] filebyte; filebyte = File.ReadAllBytes(strFileName); objcommand.Parameters.Add("@data", SqlDbType.Binary).Value = filebyte; con.Open(); objcommand.ExecuteNonQuery(); MessageBox.Show(".ثبت اطلاعات با موفقيت انجام شد"); con.Close();}و این خط رو در قسمتی که فایلتونو open میکنین بنویسینaxAcroPDF1.LoadFile(textBox1.Text); ه بجای textbox1.text آدرس فایل خودتونو بذارین (فایلی که باید ذخیره بشه)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جایی همین نزدیکی

ببخشید
     filebyte = File.ReadAllBytes(strFileName);
    به جای strFileName ادرس فایل بزارم دیگه؟
    پس این چیه؟
    و این خط رو در قسمتی که فایلتونو open میکنین بنویسینaxAcroPDF1.LoadFile(textBox1.Text);   �ه بجای textbox1.text آدرس فایل خودتونو بذارین (فایلی که باید ذخیره بشه)

من کارم راه افتاد اینم کد بازیابی از دیتابیس SqlCommand cmdSelect = new SqlCommand("select * from scan where sh3001=" + lbej.Text, con); con.Open(); SqlDataReader dr = cmdSelect.ExecuteReader(); if (dr.Read()) { byte[] barrImg = (byte[])dr["sh3006"]; j =dr["sh3008"].ToString(); string strfn = Convert.ToString(DateTime.Now.ToFileTime()); FileStream fs = new FileStream(strfn, FileMode.CreateNew, FileAccess.Write); fs.Write(barrImg, 0, barrImg.Length); fs.Flush(); fs.Close(); axAcroPDF1.LoadFile(strfn); con.Close(); }
    آخرین ویرایش به وسیله cactoss84 : سه شنبه 27 مرداد 1388 در 13:24 عصر

اینو میذارین توی قسمت open کردن فایلتون تا همون موقع نمایشش بده.ولی بالایی برای تبدیل به بایت شدنشه

کاربر دائمی
    محل زندگی
    جایی همین نزدیکی

سلام
    میشه بیشتر توضیح بدین منظورتون چیه ؟
    چه مشکلی ؟

دوستان سلام!
    من تو برنامه ام ميخوام یک فایل PDF رو به کاربر نشون بدم! ميشه OCX مناسب رو معرفی کنيد؟
    ممنون!

سلام مشکلم رفع شد ممنون

میتونی از این کامپوننت استفاده کنیAxAcroPDFاز این مسیر واردtoolbox برنامت کن :C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\ActiveX\Acropdf.dll

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •