نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: برنامه بانک اطلاعاتی فروشگاه

برنامه بانک اطلاعاتی فروشگاه

سلام من برنامه بانک اطلاعاتی فروشگاه نوشتم اینجا میزارم تا دوستان نظراتشونو بدن و مشکلاتی که داره رو در تاپیک مطرح و راه حلی ارائه بدن تا این برنامه را کاملتر کنم

http://rapidshare.com/files/26353678...aBase.rar.html

البته از بانک اطلاعاتی خودم back up گرفتم وداخل فایل برنامه قرار دادم و اسم database هم shop است مشکلی که این برنامه داره باید رشته اتصال های برنامه را عوض کرد

منتظر نظرات و راهکارهای دوستان هستم

کاربر دائمی آواتار Unknownlive
    محل زندگی
    زیر آسمون شهر

نقل قول: برنامه بانک اطلاعاتی فروشگاه

اگه میشه یه جای به جز RapidShare بزارید تا دانلود کنم.چرا ضمیمه نمی کنید

نقل قول نوشته شده توسط Unknownlive مشاهده تاپیک
    اگه میشه یه جای به جز RapidShare بزارید تا دانلود کنم.چرا ضمیمه نمی کنید

حجمش زیاد بود نتونستم ضمیمه کنم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    فعلاً تهران - دائم مریلند آمریکا

برنامه را دانلود کردم و با هزار زحمت فایل پایگاه داده ات را از BackUp بیرون کشیدم(نمی دانم چرا فایل اصلی را نگذاشته ای و پشتیبان انرا گذاشته ای) ولی تو برای هر مورد منو خود یکبار کانکشن استرینگ تعریف کره ای، و من مجبور شدم تمام کانکشن استرینگهایت را دوباره با سرور خودم تنظیم کنم.
    مگر بلد نیستی یکبار در یکجا یک متغیر متنی عمومی که در سرتاسر پروژه دیده شود، برای کانکشن استرینگ خود تعریف کنی، (یک کلاس را، عمومی تعریف کن و سپس یک متغیر(اینجا متنی) را عمومی و Static تعریف نما، این متغیر هم اکنون در سرتاسر پروژه تو شناخته می شود) بدین ترتیب یکبار ما متغیر کانکشن استرینگ تو را تغییر می دهیم، همچنین باید نام سرور را نیز از کاربر بپرسی و در این کانکشن استرینگ قرار دهی.
    ضمناً ریپورتهای تو نیز لوگین آی دی و پسورد می خواهد، انها چیست؟
    در آخر یک مقدار در مورد برنامه ات توضیح بده که چگونه کار می کند، و این عبارات چیست؟

نقل قول نوشته شده توسط منصور بزرگمهر مشاهده تاپیک
    برنامه را دانلود کردم و با هزار زحمت فایل پایگاه داده ات را از BackUp بیرون کشیدم(نمی دانم چرا فایل اصلی را نگذاشته ای و پشتیبان انرا گذاشته ای) ولی تو برای هر مورد منو خود یکبار کانکشن استرینگ تعریف کره ای، و من مجبور شدم تمام کانکشن استرینگهایت را دوباره با سرور خودم تنظیم کنم.
    مگر بلد نیستی یکبار در یکجا یک متغیر متنی عمومی که در سرتاسر پروژه دیده شود، برای کانکشن استرینگ خود تعریف کنی، (یک کلاس را، عمومی تعریف کن و سپس یک متغیر(اینجا متنی) را عمومی و Static تعریف نما، این متغیر هم اکنون در سرتاسر پروژه تو شناخته می شود) بدین ترتیب یکبار ما متغیر کانکشن استرینگ تو را تغییر می دهیم، همچنین باید نام سرور را نیز از کاربر بپرسی و در این کانکشن استرینگ قرار دهی.
    ضمناً ریپورتهای تو نیز لوگین آی دی و پسورد می خواهد، انها چیست؟
    در آخر یک مقدار در مورد برنامه ات توضیح بده که چگونه کار می کند، و این عبارات چیست؟

این اولین برنامه ای بود که نوشتم شرمنده که اینقدر مشکل داره در ضمن من برای ریپورتهام پسورد ندادم از راهنمایتون متشکرم سعی میکنم این مشکل را حل کنم

کاربر دائمی آواتار farsoft
    محل زندگی
    Iran

Unhappy نقل قول: برنامه بانک اطلاعاتی فروشگاه

سلام
    فایل قابل دانلود نیست
    لطفا یا خودت دوباره آپلود کن یا بچه های دیگه که گرفتند آپلودش کنند
    ممنون

نقل قول نوشته شده توسط farsoft مشاهده تاپیک
    سلام
    فایل قابل دانلود نیست
    لطفا یا خودت دوباره آپلود کن یا بچه های دیگه که گرفتند آپلودش کنند
    ممنون

دارم برنامه رو درست می کنم بزودی می زارم

برنامه فروشگاه را از اینجا دانلود کنید نظرات و انتقادات یادتون نره این اولین برنامه من است
    برای دانلود اینجا را کلیک کنید

آقا سلام خواهش می کنم جواب بدین این فایل که بریا دانلود گذاشتین بریا من خیلی حیاتی هست اگر میشه دوباره آپلود کنید تا منم استفاده کنم

کاربر دائمی آواتار AliRezaPro
    محل زندگی
    PE Header

This file has been removed from the server, because the file has not been accessed in a long time.
    تو اکانت پرمیوم اپلود کن ،کالکتور نداری؟یا جای دیگه اپ کن

سلام
    اگر میشه دوباره آپلود کنید تا منم استفاده کنم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •