نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: کپی کردن اطلاعات از excel در sql

کپی کردن اطلاعات از excel در sql

سلام
    چطور می شود اطلاعات را از فایل اکسل به sql کپی کرد؟
    من روی Table ای که می خواهم در آن فایل اکسل کپی شود import می کنم و ولی یک table جدا می سازد یا اینکه erorr می دهد،می شود به من توضیح بدهید که بتوانم این کار را انجام بدهم؟

نقل قول: کپی کردن اطلاعات از excel در sql

1- جدول جدا می سازد: مقصد قابل انتخاب است, شما می توانید یک جدول موجود را انتخاب کنید
    2- error را در اینجا ذکر کنید تا مشکل را بتوان حدس زد
    آخرین ویرایش به وسیله بهنام بهمنی : سه شنبه 13 مرداد 1388 در 15:44 عصر دلیل: غلط املائی

با تشکر از پاسخ شما
    error را برایتان گذاشتم.
    یک جا از من می پرسد که من هم جدول مورد نظرم را انتخاب می کنم.
    آیاطور دیگری می توان مقصد فایل را انتخاب کرد ؟جایی ا ز من نمی پرسد .
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg ae.JPG‏ (17.7 کیلوبایت, 177 دیدار)
    آخرین ویرایش به وسیله sara99 : چهارشنبه 14 مرداد 1388 در 12:59 عصر

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

سلام
    بنظرم مشکل چیز دیگری است شما دو مقدار تکراری یک فیلد را از اکسل دارید به یک جدول منتقل میکند
    یک نگاه به درون فایل بیاندازید

عکس ایرادی که به شما داده نشان داده این است که شما DTS تان را ذخیره کنید, اما با نامی که قبلا ذخیره با آن انجام شده است.مثل اینکه نام جدولی که می خواهید ذخیره با آن انجام دهید تکراری باشد.این ایراد به انتقال ربط ندارد

در ضمن این error را هم می دهد..............................

و در یکی از عکسها ازمن میپرسد وببینید آنجا چه کار باید بکنم.
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg e11.JPG‏ (34.5 کیلوبایت, 161 دیدار)
    • نوع فایل: jpg e22.JPG‏ (96.8 کیلوبایت, 161 دیدار)

اگر متن ایراد را بخوانید دقیقا مشکل را ذکر کرده است]در مورد اخ گفته است در ستونی که Nullable نیست شما می خواهید null وارد کنید

کاربر دائمی آواتار peymanjon
    محل زندگی
    مشهد

با سلام...
    من یک فایل excel دارم که چند ستون دارد و برنامه من که با C#‎ نوشته ام و در آن بانک اطلاعاتی من SQl میباشدودر بانک من چند table میباشد که در یکی از آنها می خواهم هر ستون از اطلاعات در excel را در یکی از ستون های آن کپی کنم ولی نمی توانم.من رو table راست کلیک میکنم و به قسمت show data table میروم و اونجا وقتی می خواهم در یکی از ستون ها اطلاعات یکی از ستون های excel را کپی کنم فقط یک سطر آن کپی می شود و بقیه سطرها کپی نمی شود.
    لطف من را راهنمایی کنید که آیا محلی که می روم تا اطلاعات را کپی کنم آیا درست است یا خیر ؟اگر جواب بله است پس اشکال کار من کجاست و اگه خیر است از کجا و چطوری باید این کار را انجام دهم.
    با توجه به مطالب فوق import کردن اطلاعات چه طوری و از کجای DB باید این کار را انجام دهم.
    من تازه کار با SQL را شروع کردم و لطفآ سوال من را با جزییات تمام توضیح دهید،ممنون.

محل زندگی
    مشهد

خودم راهشو پیدا کردم:
    در همان قسمت show data table باید این کار را انجام داد،فقط باید توجه کرد تعداد ستون های excel و table شما برابر باشد،برای این کار کل اطلاعات را در excel انتخاب و کپی میکنید و بعد از آن اخرین سطر در DB خور را مشخص کرده و paste می کنید.

میشه خیلی کامل طریقه انتقال اطلاعات از sql به اکسل و برعکس آن را بهم بگید. ممنون
    آخرین ویرایش به وسیله zahramoini : چهارشنبه 04 شهریور 1388 در 10:37 صبح

محل زندگی
    مشهد

کپی کردن اطلاعات از excel در sql
    میشه خیلی کامل طریقه انتقال اطلاعات از sql به اکسل و برعکس آن را بهم بگید. ممنون
    در ابتدا اطلاعات خود را در اکسل select و copy کنید باید توجه کنید تعداد ستونهای کپی شده باید برابر تعداد ستونهای (column)شما در Table موجود در DB شما باشدوبعد به DB خود رفته و رو table راست کلیک کنید و show data table را انتخاب کنید.
    در همان قسمت show data table باید این کار را انجام داد، بعد از آن اخرین سطر در table خود را مشخص کرده و paste می کنید.
    موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •