نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ساخت property برای UserControl که شبیه ComboBox باشه و محتویات پویا داشته باشه

ساخت property برای UserControl که شبیه ComboBox باشه و محتویات پویا داشته باشه

اگه دیده باشین فرم یک خصوصیتی داره به اسم MainMenuStrip که در هنگام تنظیم کردن این خصوصیت ComboBox باز می شود ، محتویات این ComboBox پویا است به شکلی که به تعداد menuStripهای اضافه شده به فرم ، Item دارد .

حالا منم می خوام واسه UserControl که خودم طراحی کردم یک خصوصیت داشته باشم که حالت ComboBox رو داشته باشه.( تا اینجا قضیه مشکلی ندارم چون نوع property رو enum تعریف میکنم و حالت کمبوباکس رو پیدا میکنه ) ولی نمی توان Item های موجود در این comboBox رو تغییر بود . به نظر شما باید چی کار کنم تا مشکلم حل بشه؟

کاربر تازه وارد آواتار daneshjoo2
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: ساخت property برای UserControl که شبیه ComboBox باشه و محتویات پویا داشته باشه

سلام
    اگه property رو مثلا از جنس menuStrip تعریف کنی، خود به خود مثل property فرم ("MainMenuStrip") به صورت پویا و به شکل comboBox می شه.

نقل قول: ساخت property برای UserControl که شبیه ComboBox باشه و محتویات پویا داشته باشه

با تشکر

من MainMenuStrip رو مثال زدم تا مفهوم منظورم مشخص بشه

والا من می خواهم به جای menuStrip های که روی فرم هست و توی comboBox که مربوط به MainMenuStrip است لیستی از TextBox های که رو فرم قرار داره نشان داده بشه!

کاربر تازه وارد آواتار daneshjoo2
    محل زندگی
    تهران

خب property رو از جنس textbox تعریف کن. خودمم شک کردم.
    عکسش:
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

با سلام و تشکر

من می خوام خصوصیتی داشته باشم به شکل ComboBox و مقادر یک آرایه رو به عنوان Item به اون ComboBox اضافه کنم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •