نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: آیا ساخت این نوع نرم افزار در محیط وب امکان پذیر است؟

آیا ساخت این نوع نرم افزار در محیط وب امکان پذیر است؟

سلام خدمت دوستان
    می خوام بدونم ایا با دلفی می شود نرم افزار ساخت که بشود به اینترنت وصل و سپس با استفاده از اکانت های که دارد ( منظور تعدادی یوزر به همراه پسورد هست ) وارد سایتی که انتخاب شده است وارد شود و تعدادی کار رو انجام بدهد (کار ساده) و سپس خارج شود و برای هر اکانت ای پی مخصوصی بسازد
    و همینطور تمام یوزر هایی که دارد را به همین منوال انجام دهد

ایا با دلفی می شود چنین نرم افزاری درست کرد یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله hercool : یک شنبه 01 شهریور 1388 در 15:40 عصر

نقل قول: آیا ساخت این نوع نرم افزار در محیط وب امکان پذیر است؟

من یکم توضیح می دم شاید بد گفته باشم که دوستان نتونستن منظورم رو بگیرن
    من می خوام بدونم ایا با دلفی می شود نرم افاری درست کرد که خودکار در سایتی اکانت بسازد و چند کلیک رو بزند و خارج شود و برای هر اکانت ای پی مخصوصی اختصاص دهد تا مورد شناسایی سایت مزبور قرار نگیرد؟

فکر نکنم بشه ، چون IP رو ISP به شما اختصاص میده و دلفی نمیتونه IP تون رو عوض کنه ...

با چه زبانی میشه این کار رو کرد
    یا با استفاده از ای پی های دیگر که خودش فقط برای فرستادن به سرور مقصد این کار رو میکنه
    منظور اینه که مثلا تعدادی ای پی به صورت دسته بندی اماده میکنه و به هر اکانت اختصاص میده و با استفاده از ان ای پی وارد و خارج میشه و فقط اون ای پی رو به سمت سرور می فرسته تا سرور ان اکانت رو با یک ای پی مشخص بشناسه ایا چنین راهی برای دور زدن هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟

من می خوام بدونم ایا با دلفی می شود نرم افاری درست کرد که خودکار در سایتی اکانت بسازد و چند کلیک رو بزند و خارج شود
    بله، درباره HTM Form و چگونگی پر کردن فرم های HTML در همین تالار جستجو کنید.

برای هر اکانت ای پی مخصوصی اختصاص دهد تا مورد شناسایی سایت مزبور قرار نگیرد؟
    با چه زبانی میشه این کار رو کرد
    ربطی به دلفی نداره. شما اگر میخواید IP سیستم را عوض کنید، این به بستر شبکه شما مربوط میشه، نه به زبان برنامه نویسی شما!

یک راهش این هست که چند پروکسی مختلف داشته باشید و هر بار از طریق یکی از این پروکسی ها به سایت متصل بشید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

ایا در زمینه اختصاص ای پی مخصوص امکانش هست که سیستم بتونه با فرستادن ای پی خاصی سرور رو فریب بده یا نه ؟
    یعنی یه پوشش دروغین ایجاد کنه
    یعنی من یک ای پی دارم و یک باکس اعداد ای پی سپس به واسطه فرستادن هر کدام از ایپی های داخل باکس خودم رو با اون ای پی معرفی کنم ؟

خیر نمیشه .

با هیچ زبان برنامه نویسی نمیشه این کار رو کرد؟؟؟

همونطور که در پست ها قبل اشاره شد IP مریوط به سرویس دهدنده ی شماست و شما نمیتونید با یک برنامه این کار رو انجام بدید ...

پس چطور پروکسی ها ما رو با ای پی های دیگه وارد سایت ها می کنند ؟؟؟؟؟؟؟

پروکسی ها صرفا یه برنامه نیستن ، کمی درموردشون تحقیق و مطالعه کنید تا با نحوه ی عملکردشون آشنا شید .

شما با آیپی دیگه ای وارد نمیشید شما با آیپی اون پروکسی وارد میشید ، علی کشاورز هم همینو گفت. تعیین آیپی اصلا در لایه Application انجام نمیشه که شما بخواهید درش تاثیری داشته باشید. بعد هم آیپی چیزی نیست که درست بشه که بتونی جدیدش رو درست کنی آیپی در اینترنت اختصاص پیدا میکنند.

ببینید ایا درست میگم
    پروکسی ای پی ما رو میگیره و ای پی که به خودش اختصاص داده شده رو به کاربر اختصاص میده
    من هم می خوام تعدادی ای پی داشته باشم که به هر کدوم از اکانت ها بدم تا شناسایی اونها با یک ای پی باشه و لو نره
    یعنی نمیشه ای پی های خاصی رو انتخاب کرد و اونها رو به هر اکانت اختصاص داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط hercool مشاهده تاپیک
    ببینید ایا درست میگم
    پروکسی ای پی ما رو میگیره و ای پی که به خودش اختصاص داده شده رو به کاربر اختصاص میده
    من هم می خوام تعدادی ای پی داشته باشم که به هر کدوم از اکانت ها بدم تا شناسایی اونها با یک ای پی باشه و لو نره
    یعنی نمیشه ای پی های خاصی رو انتخاب کرد و اونها رو به هر اکانت اختصاص داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    نه عزیز دید شما صحیح نیست!
    پروکسی یه برنامه کلاینت هست که به سرور خودش وصل میشه و آی پی اون سرور به شما اختصاص داده میشه!
    در واقع یه واسطه بین شما و شبکه اینترنت هست تمام درخواست های شما اول میره به سرور پروکسی بعد از اونجا به اینترنت و پاسخ ها هم ابتدا میاد رو سرور پروکسی بعد از اونجا میاد رو کامپیوتر شما!
    اینجوری میشه که آی پی شما میشه آی پی سرور پروکسی!

یعنی هیچ راهی وجود نداره که من بتونم همچین برنامه رو درست کنم حالا با هر زبان برنامه نویسی؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •