نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مخلوط کردن دو رشته

مخلوط کردن دو رشته

با عرض سلام خدمت اساتید محترم برنامه نویسی
    من به دلایلی احتیاج دارم دو رشته رو جوری با هم مخلوط کنم که رشته های اولیه مشخص نباشه در ضمن در ازای دو رشته مشخص همیشه یک مقدار رو بر گردونه !!!! نمی خوام از رمزنگاری استفاده کنم آیا راه حلی برای این کار هست البته یکی در میون و دو تا درمیون نه یک مقدار پیچیده تر
    لطفا نگید سرچ کنم ( یا اگه میگید بگید دقیقا چه کلمه ای رو سرچ کنم تا به جواب برسم )

قبلا از راهنمایی هاتون سپاسگذارم

کاربر دائمی آواتار اَرژنگ
    محل زندگی
    arjang8000@gmail.com

نقل قول: مخلوط کردن دو رشته

نقل قول نوشته شده توسط dildoo مشاهده تاپیک
    با عرض سلام خدمت اساتید محترم برنامه نویسی
    من به دلایلی احتیاج دارم دو رشته رو جوری با هم مخلوط کنم که رشته های اولیه مشخص نباشه در ضمن در ازای دو رشته مشخص همیشه یک مقدار رو بر گردونه !!!! نمی خوام از رمزنگاری استفاده کنم آیا راه حلی برای این کار هست البته یکی در میون و دو تا درمیون نه یک مقدار پیچیده تر
    لطفا نگید سرچ کنم ( یا اگه میگید بگید دقیقا چه کلمه ای رو سرچ کنم تا به جواب برسم )

قبلا از راهنمایی هاتون سپاسگذارم
    با اینکه از هر لحاظ منطـقی که به فکرم میاد چیزی که فکر میکنید لازم دارید هیچ وقت برایه کار حرفه‌ای استفاده نمیشه ولی از لحاظ تفریحی شاید بکار بیاد.
    اگر با ۲ تا رشته مثال اینکه نتیجه چی باشد را یکمقداری دقیقتر بیان کنید میشه یک چیزی سر هم کرد و بهتان داد.
    شاید هم اگر دلیلتان را بیان کنید بشه یک روشی که باحرمتر باشد بیان کنیم.
    قصدم دست اندختن شما نیست، ولی از لحاض حرفه‌ای اگر بخوام کمک کنم وظیفه دارم که اشکالات را هم بیان کنم.

VIP
    محل زندگی

فکر کنم دوستمون میخواد مقدار salt رو با پسورد مخلوط کنه ...
    اگه درست حدس زدم این لینک رو نگاه کنی بد نیست.

سلام دوست عزیز
    شما بهتره به جای تمرکز روی سوال بنده را در پیدا کردن جواب یاری بدین و فکر کردن به بحثهای منطقی رو به عهده اونی بگذارید که سوال رو طرح میکنه
    بازهم از جوابتون سپاسگذارم

کاربر دائمی آواتار اَرژنگ
    محل زندگی
    arjang8000@gmail.com

نقل قول نوشته شده توسط dildoo مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز
    شما بهتره به جای تمرکز روی سوال بنده را در پیدا کردن جواب یاری بدین و فکر کردن به بحثهای منطقی رو به عهده اونی بگذارید که سوال رو طرح میکنه
    بازهم از جوابتون سپاسگذارم
    بخدا دلیل اینکه میپرسم برایه کیف خودم نیست!
    بدانه درک درست که سوالتان چی هست نمیشه که الکی یک چیزی نوشت به اسم جواب فرستاد.
    در ۲۵ سال برنامه نویسی به این موردی که شما میگید برنخوردم، تنها چیزی که میدونم این است که جوابی که میخواهید روش استانداری نیست. قبل از اینکه یک جواب غلط سرهم کنم، شاید بتونم مشکل اصلیت را درک کنم که جواب درست بدم.
    حتی اگر فرض کنیم جوابی کاری که میخواهید انجام بدید روش دیگری ندارد، سوالتان مبهم است، یک مثال ساده با ۲ تا رشته بزنین که ببینیم جوابی که بدیم به چه شکلی باید عمل کند.
    این چیزی که میگید:
    " یکی در میون و دو تا درمیون نه یک مقدار پیچیده تر" گیج کننده است. وقتی که شکل مخلوط کردنشان را هم اضافه میکنید، تمام جوابهایی که به این شکل مخلوط نیستن را نباید در نظر گرفت.
    حالا یک چیزی میپرونم ببینیم میگیره یا نه:
    دو تا رشته را پشت سرهم تبدیل به یک رشته کنید، بعدشم از هش یک طرفه استفاده کنید. برایه جستجو , one way hash functions را گوگل کنید.
    آخرین ویرایش به وسیله اَرژنگ : جمعه 06 شهریور 1388 در 21:30 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •