نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: نصب delphi prism

Smile نصب delphi prism

من از rad studio 2010 ، دلفی prism رو نصب کردم . یه سریال و یه slip فایل هم داشتم که rad studio باهاش نصب شد .اما این slip فایل به دلفی prism که import می کنم قبول نمی کنه . یعنی delphi prism یه license دیگه داره ؟
    آیا کرکش هست یا هنوز نیومده ؟
    راهنمایی بفرمایید لطفا

نقل قول: نصب delphi prism

سلام
    من هم هنگام نصب اولش با مشكل شما روبرو شدم. شما براي كرك نمودن بايد مجددا همان مراحلي را كه در سي دي برنامه وجود داره از اول دنبال نماييد. منظورم را واضح تر بيان مي كنم:
    من ابتدا دلفي 2010 را نصب كردم و آن را كرك نمودم طبق راهنمايي موجود در سي دي. سپس prism را نصب كردم و طبق راهنمايي prism رفتم اما كرك نشد. مشكل اينجا بود كه كرك فايلهاي دلفي 2010 با prism اشتباه مي شد. همانطور كه مطلع هستيد در سي دي كرك اعلام شده كه يكسري از فايلها را بايد حذف كنيم كه من تصور مي كردم بعضي از آنها مربوط يه دلفي 2010 است و آنها را پاك نكردم و همين باعث شد تا كرك نشود.
    اما نهايتا يكبار نحوه كرك را دقيقا مانند همان روش بيان شده در سي دي رفتم و كرك شد حتي فايلهاي كرك دلفي 2010 را هم پاك كردم.

کاربر جدید آواتار yekta
    محل زندگی
    ايران

اگر ممکن است مراحل کرک را مرحله به مرحله راهنمایی کنید.

سلام
    منم همین مشکل رو دارم کرک داخل سی دی رو نمیشناسه
    لطف کنید راهنمایی نمایید

بحث در مورد کرک در این سایت ممنوع است ، بهتره این مسائل رو به صورت خصوصی پیگیری کنید ، تاپیک قفل شد ! ، موفق باشید ...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •