نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: برچسب فعالیت تخصصی

برچسب فعالیت تخصصی

اگه می شود در کنار آواتار هر کاربر فیلدی قرار می گرفت که نشان دهند فعالیت تخصصی آن کاربر باشه خیلی بهتر بود

البته منظورم این نیست که این برچسب باعث محدودیت در ثبت تاپیک بشه فقط محض اطلاع عمومی

با تشکر/

بنیان گذار Barnamenevis آواتار مهدی کرامتی
    محل زندگی
    کرج، گلشهر

نقل قول: برچسب فعالیت تخصصی

اونوقت سیستم تشخیص مربوطه چطوری میبایست فعالیت های تخصصی کاربر رو از فعالیت های غیرتخصصی تشخیص بده؟

منظورم اینه که مثلا" من نوعی بیشترین فعالیت و تخصصم در زمینه C#‎‎‎‎ ، پس کنار مشخصات من فلید زیر اضافه شود

محل زندگی : اصفهان
    زمینه تخصصی : C#‎‎‎‎

( و اضافه شدن این فیلد باعث نشه که من فقط به بخش C#‎‎‎‎ در سایت برنامه نویس دسترسی پیدا کنم )

نمونه ی این موضوع در فروم P30World وجود داره ...
    فکر کنم به این صورته که تعداد پستهای هر کاربر در هر قسمت که بیشتر بود ، اون میشه تخصصش ، البته تخصص که نه ، به این صورت بیان بشه بهتره : " کاربر فعال انجمن X "

فکر کنم مفید باشه ، به هر حال ، موفق باشید ...

در سایتی چون این جا که خوشبختانه منظم تر از بعضی جاهاست با اندکی فعالیت می شه فهمید هر کاربر در چه زمینه ای بیشتر فعال است و نیازی به شلوغ کاری نیست(ضمن این که این برچسب تخصص یه جور محدودیت ذهنی برای کاربران تازه وارد ایجاد می کنه).

من تو سایت برنامه نویس به خاطر سادگی و تخصصی بودنش میام،با این که یه کوچولو با کاربر فعال موافق ترم ولی اونم اغلب برای جاهایی مثل p... است که این قدر بحث های متفرقه و نامرتبط با هم(از اموزش زبان گرفته تا سخت افزار ،یکم دیگه پیش بریم به سینما هم می رسی) زیاد هست که نمی شه فهمید کی چه کارست،برای همین این سادگی را بیشتر می پسندم(با توجه به این که نظر شخصی است).

آخرین ویرایش به وسیله MIDOSE : یک شنبه 15 شهریور 1388 در 05:01 صبح

کاربر دائمی آواتار hamidinejad
    محل زندگی
    Arak_City

هر قدر خلوت تر و ساده تر سرعت دسترسی به سایت هم بالاتر میره!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •