نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: نياز به .Net

نياز به .Net

قسمت دات نت رو گشتم چيزي پيدا نكردم مجبور شدم اينجا سؤالمو بگم اميدوارم پستمو به دليل نامربوط بودن به قسمت پاك نكنيد . خيلي فوريه !!!!!!
    من تاحالا برنامه هامو با Visual studio .net 2005 مي نوشتم حالا هر زبونش چه vb چه C#‎ . كه واسه اجراشون حتما نياز به .net framework 2 بود . حالا مي خوام با 2008 بنويسم اما شنيدم كه واسه اجراي برنامه هاي اين ، نياز به .net framework 3.5 هست و با 2 برنامه ها كار نمي كنه . درسته ؟

نقل قول: نياز به .Net

يعني برنامه اي كه تموم مي شه و exe شو درست مي كنم ، حتما نياز به دات نت 3.5 داره ؟

کاربر دائمی آواتار keivan mousavi
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من است

خیر غلطه

شما میتونی برنامه هایی را که با ورژن پایین Net framework. نوشتی به راحتی در Net framework 3.5. اجرا کنی

Net framework 3.5. هستش که درورژنهای پاییین تر اجرا نمیشه

VIP آواتار Amir Oveisi
    محل زندگی
    هر جا که حال کنم - فعلا یزد

حالا مي خوام با 2008 بنويسم اما شنيدم كه واسه اجراي برنامه هاي اين ، نياز به ‎.Net framework 3.5 هست و با 2 برنامه ها كار نمي كنه . درسته ؟
    بصورت پیش فرض بله این طوره اما میتونین از قسمت project>Properties انتهاب کنید که برنامه شما با .NET Framework 2 کامپایل بشه. در این صورت برنامه شما با .NET 2 نیز اجرا خواهد شد.
    البته با این کار برنامه شما دیگه قابلیت استفاده از library هایی که در .NET 3.5 اضافه شده رو نخواهد داشت.

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار keivan mousavi
    محل زندگی
    همه جای ایران سرای من است

البته با این کار برنامه شما دیگه قابلیت استفاده از library هایی که در ‎.Net 3.5 اضافه شده رو نخواهد داشت
    جناب bermooda مطمئن هستید؟
    چون وقتی شما این کارو انجام میدی پروژه رو طبق استاندارد Net framework 3.5. تعیین میکنی

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •