نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مشکل در بازیابی از database

مشکل در بازیابی از database

وقتی از دیتابیس سلکت میکنم با اینکه فرمت فایلم رو یوتی اف گذاشتم ولی وقتی چاپ میکنم به صورت علامت سوال داده ها رو چاپ میکند. فرمت دیتابیس هم یوتی اف است.اگه کسی میدونه چرا کمک کنه.

نقل قول: مشکل در بازیابی از database

این کار رو امتحان کردم یه سری کلمه های اینجوری چاپ میکنه:
    علیعباس ØµØ¯ÛŒÙ‚Ù‡Ù…Ø±Ø¶ÛŒÙ‡Ø§Ø ¨ÙˆØ§Ù„فضلسعیده †Ø¬Ù…Ù‡Ø§Ù…ÛŒØ¯ÙØ±ÙˆØ Ø´Ø±Ú©Øª آب Ùˆ فاضلاب استان یزدشرکت ارتباطات سیارشرکت توزیع نیروی برق استان یزدشرکت گاز استان یزدشرکت مخابرات استان یزد

مشکل از چیه؟

نقل قول نوشته شده توسط narges68 مشاهده تاپیک
    این کار رو امتحان کردم یه سری کلمه های اینجوری چاپ میکنه:
    علیعباس ØµØ¯ÛŒÙ‚Ù‡Ù…Ø±Ø¶ÛŒÙ‡Ø§Ø ¨ÙˆØ§Ù„فضلسعیده †Ø¬Ù…Ù‡Ø§Ù…ÛŒØ¯ÙØ±ÙˆØ Ø´Ø±Ú©Øª آب Ùˆ فاضلاب استان یزدشرکت ارتباطات سیارشرکت توزیع نیروی برق استان یزدشرکت گاز استان یزدشرکت مخابرات استان یزد

مشکل از چیه؟
    مشکل از انکدینگ صفحه هست!
    متا تگ utf-8 رو در صفحه بذارید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    shahrekord

منم این مشکل را پیدا کردم ولی تمام چیزهایی که گفتین را رعایت کردم به طوری که درست کار میکرد اما چند وقته درست کار نمیکنه!!!لطفا کمک کنین

ميتونه يكي از مشكلات زير وجود داشته باشه

1. اطلاعات با كاراكترست اشتباه تو ديتابيس اضافه شده
      فرضاً كاراكترست جدول شما utf8 هست ولي اطلاعات بصورت latin1 در آن ثبت شده يا هر كاراكترست ديگه . براي جلوگيري از اين مشكل هم بايد فايلي كه اطلاعات از طريق اون اضافه ميشه داراي كاراكترست utf8 باشه و هم كانكشن جاري شما به ديتا بيس utf8 باشه (set names utf8) و هم متاتگ صفحه جاري براي اضافه كردن اطلاعات utf8 باشه
      کد HTML:
      <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />
    2. اطلاعات درست ثبت شده ولي به اشتباه نمايش داده ميشود كه مثل حالت اول هر سه مورد فوق بايد در موردش درست باشه يعني فايلي كه اطلاعات از طريق اون نمايش داده ميشه داراي كاراكترست utf8 باشه و هم كانكشن جاري شما به ديتا بيس utf8 باشه (set names utf8) و هم متاتگ صفحه جاري براي نمايش اطلاعات utf8 باشه
      کد HTML:
      <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •