نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: بررسي امنيت استفاده از Case به جاي If

کاربر دائمی آواتار HjSoft
    محل زندگی
    مشهد

بررسي امنيت استفاده از Case به جاي If

سلام ، بعدازچندمدت كه خواسته بودم امنيتCaseروبررسي كنم ، بالاخره فرصت اينرو پيداكردم كه يكserial fish meبنويسم ، تامشخص بشه امنيت استفاده ازCaseچه طوره ؟
    حالا اين برنامه اي كه آپلودكردم بااستفادهازCaseنوشته شده وشمابايدسريالشوپيداكنيد ، درضمناگرازروشPathبريد ، برنامه قفل ميشه . پس لطفاازروشCaseبرين تاببينيم امنيتش چه طوره ؟
    اگردرست سريال روفيش كنيد ، برنامه يك كد 3 رقمي به شماميده كه اگراونرواينجابزارين كفايت ميكنه . ___ تبصره : اگركس غيرازروشFishجلورفت و تونست ، لطفافايل روهم آپلودكنه __
    خلاصه ، ممنون ميشم ، كمكم ( ان ) كنيد ، درضمن بعدازاينكه سريالروفيش كردين ، سورس روقرارميدم تاببينيدچه طوره ؟ __ درضمن درجه سختي رو هم ذكركنيد .
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله HjSoft : جمعه 27 شهریور 1388 در 05:43 صبح

مدیر بخش آواتار Securebit
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: بررسي امنيت استفاده از Case به جاي If

سریال : 900621675

درجه سختی : 10/2

نقل قول نوشته شده توسط Strong Bytes مشاهده تاپیک
    درجه سختی : 10/2
    این درجه سختی رو چطوری محاسبه میکنید؟

مرسی

مدیر بخش آواتار Securebit
    محل زندگی
    تهران

درجه سختی از الگوریتمی که توسط برنامه نویس نوشته می شود محاسبه میگردد هر چه این الگوریتم پیچیده تر و آنالیز آن سخت باشد در نتیجه معکوس کردن برای کراکر سخت شده و امنیت بالا میرود.

سلام

اشتباه مشهود شما این بود که طول رشته "900621675" را در برنامه خود محاسبه کردید.
    سریال یا رمز بهچ وجه نباید داخل برنامه وجود داشته باشه، در اینصورت شما فقط کار را برای خودتون مشکل کردید و برای دیگران ساده.

درجه سختی: صفر

سلام .خیلی دوست دارم کرک کردن رو یاد بگیرم.البته تمی دونم ایا کاری که شما الان برای این نرمافزار انجام دادین کرک محسوب میشه یا نه.خواهش می کنم کمکم کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

سلام .خیلی دوست دارم کرک کردن رو یاد بگیرم.البته تمی دونم ایا کاری که شما الان برای این نرمافزار انجام دادین کرک محسوب میشه یا نه.خواهش می کنم کمکم کنید
    کاری که انجام شده همون کرک کردن هستش.
    برای یادگیری کرک هم میتونید از کتاب " Crack و تکنیک های نفوذ به نرم افزار " از انتشارات ناقوس استفاده کنید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •