نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: سوال:حمل و بعد اتصال به بانك چگونه

Question سوال:حمل و بعد اتصال به بانك چگونه

با سلام من يك برنامه بانك اطلاعات مجله نوشتم با C#‎ و مي خواستم انو با يك برنامه setup ساز به جاي ديگر ببرم .بانك اين برنامه Sql server 2005 است .مشكل من اين است كه چگونه بانكي كه از روش هايي مثل Detach يا كپي از بانك در كامپيوتر ديگر به برنامه قابل اتصال است ؟آيا شدني است يا نه .با تشكر.

نقل قول: سوال:حمل و بعد اتصال به بانك چگونه

دوست عزیز فکر کنم منظورت این است که برنامه بعد از نصب به طور اتوماتیک فایل داده ای را به سرور attach کند اگر اینطور است که این کار خیلی راحت است. کافی است اولا فایل داده ای خود را در پروژه ستاپ یا خود پروژه add کنی تا هنگام نصب برنامه ان فایل هم کپی شود . بعد در پروژه ستاپ خود باید پیش نیاز های مربوط یه sql را تیک بزنی که فکر کنم اونم را هم بلدی . اگه خواستی بگو تا بهش اشاره ای بکنم . بعد هم اگر رشته اتصال برنامه خود را بصورت زیر تعریف کنی برنامه با اولین اجرا فایل را به سرور attach میکند و نیازی به attach دستی نیست :

"server=.\sqlexpress;AttachDbFilename=MainDb.mdf;I ntegrated Security=true; Connect Timeout=30"

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط cimiarnm مشاهده تاپیک
    دوست عزیز فکر کنم منظورت این است که برنامه بعد از نصب به طور اتوماتیک فایل داده ای را به سرور attach کند اگر اینطور است که این کار خیلی راحت است. کافی است اولا فایل داده ای خود را در پروژه ستاپ یا خود پروژه add کنی تا هنگام نصب برنامه ان فایل هم کپی شود . بعد در پروژه ستاپ خود باید پیش نیاز های مربوط یه sql را تیک بزنی که فکر کنم اونم را هم بلدی . اگه خواستی بگو تا بهش اشاره ای بکنم . بعد هم اگر رشته اتصال برنامه خود را بصورت زیر تعریف کنی برنامه با اولین اجرا فایل را به سرور attach میکند و نیازی به attach دستی نیست :

"server=.\sqlexpress;AttachDbFilename=MainDb.mdf;I ntegrated Security=true; Connect Timeout=30"
    سلام
    فقط این روش ConnectionString یک اشکال کوچک دارد و آن اینکه Restore اگر در برنامه داشته باشید عمل نمی کند (امتحان کنید)

نقل قول نوشته شده توسط ASKaffash مشاهده تاپیک
    سلام
    فقط این روش ConnectionString یک اشکال کوچک دارد و آن اینکه Restore اگر در برنامه داشته باشید عمل نمی کند (امتحان کنید)
    دوست عزیز میتونید کمی بیشتر در این مورد توضیح بدهید و راه حلش را هم بفرمائید؟ از همین حالا سپاسگزارم

کاربر دائمی آواتار ASKaffash
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط cimiarnm مشاهده تاپیک
    دوست عزیز میتونید کمی بیشتر در این مورد توضیح بدهید و راه حلش را هم بفرمائید؟ از همین حالا سپاسگزارم
    سلام
    منظورم این است که این شکل ConnectionString که مسیر مستقیم فایل را ارئه میدهید برای Restore کردن بانک از درون برنامه شما اشکال میگیرد(در این خصوص قبلا هم در تالار SQLServer بحث شده)

کاربر دائمی آواتار f_pakzad
    محل زندگی
    مازندران

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •