نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: اجرا نشدن مججد کد در بلوک try بعد از ایجاد خطا

اجرا نشدن مججد کد در بلوک try بعد از ایجاد خطا

با سلام .

من یک بلوک try دارم که داخلش میاد و یک لیست باکس رو نمایش میده و یک سری دستورات رو اجرا میکنه . وقتی که خطا اتفاق میافته با رفتن برنامه به قسمت catch یک پیام به کاربر ایجاد خطا رو گزارش میده . همه این کارها در خاصیت KeyUp کنترل ریچ تکست باکس اتفاق میافته . حالا وقتی دوباره میخوام دستورات داخل try رو اجرا کنم هیچ اتفاقی نمیافته !؟ یعنی دیگه کد های داخل try کار نمیکنن !

کاربر دائمی آواتار اَرژنگ
    محل زندگی
    arjang8000@gmail.com

نقل قول: اجرا نشدن مججد کد در بلوک try بعد از ایجاد خطا

نقل قول نوشته شده توسط amir-haghighi مشاهده تاپیک
    با سلام .

من یک بلوک try دارم که داخلش میاد و یک لیست باکس رو نمایش میده و یک سری دستورات رو اجرا میکنه . وقتی که خطا اتفاق میافته با رفتن برنامه به قسمت catch یک پیام به کاربر ایجاد خطا رو گزارش میده . همه این کارها در خاصیت KeyUp کنترل ریچ تکست باکس اتفاق میافته . حالا وقتی دوباره میخوام دستورات داخل try رو اجرا کنم هیچ اتفاقی نمیافته !؟ یعنی دیگه کد های داخل try کار نمیکنن !
    منظورتان از : حالا وقتی دوباره میخوام دستورات داخل try رو اجرا کنم هیچ اتفاقی نمیافته !؟ یعنی دیگه کد های داخل try کار نمیکنن ! چیه؟ چطوری دوباره همان چیز را اجرا میکنید؟ یک دیباگ پوینت بزارید و اجرا شدن کد را دنبال کنید. یا هم اینکه مثال کوچک که مشکلتان را بیان کند و دقیقا ما هم ببنیم که در مورد چی دارید حرف میزنید بفرستید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •