نمایش نتایج 1 تا 40 از 49

نام تاپیک: سیستم عامل آراکس

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

نقل قول: سیستم عامل آراکس

یک سوال دیگه داشتم , من از برنامه vmware , bochs استفاده کردم جواب نداد حالا می خوام با برنامه qemu امتحان کنم این برنامه هم برای اجرا فایلهای .img رو اجرا می کنه حالا چطوری می تونم فایل .img رو بسازم.
    ممنون میشم به سوالاتم جواب بدید.

نقل قول: سیستم عامل آراکس

نقل قول نوشته شده توسط reza10203045 مشاهده تاپیک
    یک سوال دیگه داشتم , من از برنامه vmware , bochs استفاده کردم جواب نداد حالا می خوام با برنامه qemu امتحان کنم این برنامه هم برای اجرا فایلهای .img رو اجرا می کنه حالا چطوری می تونم فایل .img رو بسازم.
    ممنون میشم به سوالاتم جواب بدید.

من از qemu استفاده نکردم. طرز کار همه این برنامه ها شبیه هم هستش. فقط یه مقدار bochs چون حرفه ای تر هستش کار با اون سختر هم هست. اما اگر با اینها جواب نگرفتی با بقیه هم جواب نمی گیره ( تظمین شده) . من سیستم عامل و بوت لودر خودم رو هم روی bochs هم vmware و هم PC واقعی تست کردم و روی همه به خوبی کار کرده.

پیشنهاد می کنم قبل از اینکه بخوای ادامه بدی اطلاعاتی رو در مورد سیستم های کامپیوتری کسب کنی. جدید یا قدیمی بودن سیستم مطرح نیستش پون همه اونها از یه خانواده هستن و اصول کار نسبتا مشابه ای رو دارن من پیشنهاد میکنم که قبل از ادامه کتابهای زیر رو به دقت بخونی:
    1. مرجع برنامه نویسان PC ( نوشته پیتر نورتون )
    2. سیستم عامل نوشته تتباوم
    3. سیستم عامل نوشته استالیتگ.

و یه پییشنهاد کوچولو میکنم: سنگ بزرگ نشانه نزدن هستش. پس سعی کن قبل از اینکه دنبال هر چیز دیگه ای باشی مثل یه بوت لودر برای USB سعی کنی که یه بوت لودر ساده برای دیسک فلاپی طراحی کنی.

البته اگر بیای تبریز من میتونم حضوری بهت کمک کنم. ( اگر خواستی میتونی از طریق pm هماهنگ بشیم)

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •