نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: پیام نور فراگیر

کاربر دائمی آواتار dr.pantagon
    محل زندگی
    پاریس کوچولو

پیام نور فراگیر

سلام
    من نیاز به تاریخ ثبت نام پیام نور فراگیر دارم
    ترم آخر کاردانی کامپیوتر هستم می خواستم برنامه خودم رو تنظیم کنم برای ثبت نام و فراغت از تحصیل
    کسی تاریخ نداره ؟
    توسایت خودش که هیچی نبود

یا اگر دانشگاه مجازی که مدرکش معتبر باشه و کارشناسی ثبت نام داشته باشه معرفی کنید متشکر می شم

کاربر دائمی آواتار icegirl_f2r
    محل زندگی
    ESF_Ashrafi Esfahani

نقل قول: پیام نور فراگیر

نقل قول نوشته شده توسط dr.pantagon مشاهده تاپیک
    سلام
    من نیاز به تاریخ ثبت نام پیام نور فراگیر دارم
    ترم آخر کاردانی کامپیوتر هستم می خواستم برنامه خودم رو تنظیم کنم برای ثبت نام و فراغت از تحصیل
    کسی تاریخ نداره ؟
    توسایت خودش که هیچی نبود

یا اگر دانشگاه مجازی که مدرکش معتبر باشه و کارشناسی ثبت نام داشته باشه معرفی کنید متشکر می شم

اخبار دیروز را که دیدم گفت امسال ثبت نام فراگیر توی همه ی مقاطع تعطیل است.
    از شانس بد ماست که خواستیم امسال فراگیر بدیم.

محل زندگی
    پاریس کوچولو

شوخی نکن قلب من ضعیف هست

کسی اخبار دقیق یا اطلاعاتی نداره ؟

کسی اخبار دقیق یا اطلاعاتی نداره ؟
    چند وقت پیش فقط 20:30 همچین موردی را اعلام کرد که به خاطر سوئ استفاده ها... ولی تاییدش نکرد و گفت سعی می کنیم تا چند روز اینده از صحت این موضوع مطلع بشیم.

پ.ن:تا الان که چیزی تایید نشده پس نمی خواد نگران باشید.

موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار بمب منطقی
    محل زندگی
    شمال-ایران

اخبار پیام نور به دلیل حساسیت موضوع برخی از ناگفته های آزمون فراگیر را منتشر کرد.
    خبر لغو برگزاری آزمون فراگیر تنها یک مانور تبلیغاتی توسط دانشگاه بود که به دلایل مختلفی این اتفاق افتاد. برگزاری آزمون فراگیر در مرداد ماه ۸۸ توسط سازمان سنجش و جنجال انتشار شبهه انگیز اسامی قبول شدگان آزمون فراگیر ۸۸ توسط سازمان سنجش و اعتراضات هر ساله دانشپذیران و به خصوص امسال ، صدور مجوز برای موسسات برگزاری دروه های آمادگی فراگیر پیام نور بر خلاف نظر دانشگاه پیام نور توسط واحد هایمرتبط با وزارت علوم ، تبلیغات گسترده موسساتی که برای عموم مردم مدیران آنها ناشناخته بودند و به در آمد زایی با عنوان پیام نور می پرداختند ، تفکر مدیریتی حاکم بر دانشگاه مبنی بر این که آزمون های فراگیری که توسط سازمان سنجش در حالحاضر برگزار می شود فاقد استاندارد لازم است و سنجش علمی دانشپذیران را نمی تواند به درستیانجام دهد، موجب شد تا دانشگاه تصمیم به تشکیل مرکز آزمون و سنجش در خود دانشگاه شود و از آنجا که تبلیغات موسساتی که از نظر دانشگاه غیر قانونی هستند به رسانه ملی کشیده شد و توسط صدا و سیما این تبلیغات در حال پخش بود دانشگاه را وادار به انتشار خبر لغو آزمون فراگیر نمود اما آنچه روشن است این است که دانشگاه پیام نور سعی در برگزاری آزمون توسط مرکز آزمون خود دارد به نحوی که حتی زمان ثبت نام این آزمون ها را آبان ماه اعلام کرده بود حال آنکه سازمان سنجش متولی برگزاری آزمون های قبلی زمان ثبت نام دوره های جدید فراگیر را را دی ماه اعلام کرده است.اخبار پیام نور پیش بینی می کند آزمون فراگیر برگزار شود اما با تغییراتی که به زودی اعلام خواهد شد.

منبع: http://pnunews.com/post-435.aspx

کاربر دائمی آواتار ali.akhbary
    محل زندگی
    سايت برنامه نويس

Cool نقل قول: پیام نور فراگیر

نقل قول نوشته شده توسط بمب منطقی مشاهده تاپیک
    خبر لغو برگزاری آزمون فراگیر تنها یک مانور تبلیغاتی توسط دانشگاه بود که به دلایل مختلفی این اتفاق افتاد.
    خدا خيرت بده. مونده بودم چيكار كنم.

محل زندگی
    پاریس کوچولو

واقعا حال دادی حالا اگر بگی تاریخ امتحان بعدی کی هست یعنی کی دفترچه می یاد رو هم بگی دیگه خیلی حال دادی.

کسی می دونه ؟

کاربر دائمی آواتار بمب منطقی
    محل زندگی
    شمال-ایران

قابلی نداشت
    والا آخرین خبری که در دست دارم میگه 10 دی ثبت نامشه .منبعی هم برای اثباتش ندارم که رو کنم!!

سلام خدمت همه دوستان
    من امسال کنکور فراگیر پیام نور دادم(در مقطع ارشد) و با توجه به اینکه با آمادگی کامل امتحان دادم(هم منابع اصلی به زبان انگلیسی رو خوندم و هم ترجمه تمامی منابع که توسط جعفر نژاد انجام شده) و خیلی هم خوب امتحان دادم(چون منابع محدودن اگه مثلا دو بار خوب بخونی دیگه هیچ سوالی از دستت در نمیره) ام با تاخیر معنی داری که در اعلام نتایج شد،سر آخر فقط یک خط نتیجه اعلام شد که مثلا فلانی قبول یا مشروط یا مردود(من هم مردود شدم)
    هر چی هم به سازمان سنجش اعتراض کردم نتیجه ای نگرفتم(سازمان سنجش منو به سازمان مرکزی پیام نور پاس میداد پیام نور هم به سازمان سنجش) و حتی حاضر نشدند جزییات نمرات هر درس رو اعلام کنن که معلوم بشه هر کسی چقدر به سوالا جواب داده (من خودم سیستم عامل و پایگاهداده روخیلی عالی جواب دادم و طراحی الگوریتم رو حداقل نمره قبولی میگرفتم)

حالا اینقدر وقتتون رو گرفتم می خواستم بگم که اگه میخاین وقت بذارین واسه فراگیر بخونین بهتره(به نظر من) این وقتو واسه آزاد بزارین که هم راحت تره و هم امکانات دانشگاهیش خیلی زیاده

فراگیر شبیه هندوانه سر بسته است،هیچیش (تاکید میکنم هیچیش) معلوم نیست.
    ارادتمند

نقل قول نوشته شده توسط aghamolki مشاهده تاپیک
    سلام خدمت همه دوستان
    من امسال کنکور فراگیر پیام نور دادم(در مقطع ارشد) و با توجه به اینکه با آمادگی کامل امتحان دادم(هم منابع اصلی به زبان انگلیسی رو خوندم و هم ترجمه تمامی منابع که توسط جعفر نژاد انجام شده) و خیلی هم خوب امتحان دادم(چون منابع محدودن اگه مثلا دو بار خوب بخونی دیگه هیچ سوالی از دستت در نمیره) ام با تاخیر معنی داری که در اعلام نتایج شد،سر آخر فقط یک خط نتیجه اعلام شد که مثلا فلانی قبول یا مشروط یا مردود(من هم مردود شدم)
    هر چی هم به سازمان سنجش اعتراض کردم نتیجه ای نگرفتم(سازمان سنجش منو به سازمان مرکزی پیام نور پاس میداد پیام نور هم به سازمان سنجش) و حتی حاضر نشدند جزییات نمرات هر درس رو اعلام کنن که معلوم بشه هر کسی چقدر به سوالا جواب داده (من خودم سیستم عامل و پایگاهداده روخیلی عالی جواب دادم و طراحی الگوریتم رو حداقل نمره قبولی میگرفتم)

حالا اینقدر وقتتون رو گرفتم می خواستم بگم که اگه میخاین وقت بذارین واسه فراگیر بخونین بهتره(به نظر من) این وقتو واسه آزاد بزارین که هم راحت تره و هم امکانات دانشگاهیش خیلی زیاده

فراگیر شبیه هندوانه سر بسته است،هیچیش (تاکید میکنم هیچیش) معلوم نیست.
    ارادتمند
    دوست عزیر میدونید شهریه های پیام نور هر ترم حدود چقدر میشه و تقریبا چند نفر قبول میشن؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

شهريه ثابت 4964098 ريال و دروس نظري 496410 ريال و دروس عملي كم هزينه 1489229 ريال و دروس عملي پرهزينه و پايان نامه 1950900 ريال براي دوره ارشد مي باشد طبق چيزي كه تو سايت پيام نور است .
    http://pnu.ac.ir

کاربر دائمی آواتار cybercoder
    محل زندگی
    root/

پیام نور متاسفانه مقداری غیر منطقیه من با 3 تا غلط از 30 تا سوال ( که خود مصحح اعلام کرده ) پایگاه داده ها نمرم شده 12 از 20 با اینکه پاسخنامه بنده رو روی سایت زدند!

جالب تر زمانی بود که تطبیق واحدهای اینجانب بعد از 2 سال یعنی 4 ترم صورت گرفت که الان سال سوم دوره لیسانسم 56 واحد بیشتر پاس شده ندارم! هیچکس هم پاسخگو نیست!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •