نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: اضافه کردن فرم از یک برنامه در برنامه دیگر Add to project

کاربر دائمی آواتار سيد مجتبي هاشمي
    محل زندگی
    استان فارس - شهرستان رستم - شهر مصیری

Question اضافه کردن فرم از یک برنامه در برنامه دیگر Add to project

با سلام. دوستان برنامه ای با دلفی 7 نوشتم. فرمهایی را از برنامه ای که قبلا نوشته بودم به برنامه جدید وارد کردم و همه آن فرمها را ذخیره کردم. اما حالا موقعی که بر روی قسمت view form کلیک میکنم نام هیچیک از فرمها رو بهم نشون نمیده. حتی فرمهایی رو که خودم در برنامه ایجاد کرده بودم. اما فایلهاشون که با پسوند Pas هست رو از محل ذخیره کردن برنامه میتونم باز کنم.
    آیا ممکنه این مشکل از ویروس Win32/Induc.A virus باشه؟
    لطفا راهنمایی کنید که چی کار باید بکنم.

Lightbulb نقل قول: اضافه کردن فرم از یک برنامه در برنامه دیگر Add to project

نقل قول نوشته شده توسط mojtaba_ha2007 مشاهده تاپیک
    با سلام. دوستان برنامه ای با دلفی 7 نوشتم. فرمهایی را از برنامه ای که قبلا نوشته بودم به برنامه جدید وارد کردم و همه آن فرمها را ذخیره کردم. اما حالا موقعی که بر روی قسمت view form کلیک میکنم نام هیچیک از فرمها رو بهم نشون نمیده. حتی فرمهایی رو که خودم در برنامه ایجاد کرده بودم. اما فایلهاشون که با پسوند Pas هست رو از محل ذخیره کردن برنامه میتونم باز کنم.
    آیا ممکنه این مشکل از ویروس Win32/Induc.A virus باشه؟
    لطفا راهنمایی کنید که چی کار باید بکنم.
    یونیت های اضافه شده در Project باید در یونیت اصلی برنامه وجود داشته باشند برای این منظور شما از منوی project گزینه View Source رو بزنید و ببینید آیا یونتهای مورد نظر شما در قسمت Uses تعریف شده اند یا نه ؟!
    اگر نبودند می تونید خودتون اضافه کنید :

مانند :

Unit1 in 'Unit1.pas {Form1};

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •