نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: چگونه برنامه برای جامعه نیاز هست؟؟؟

کاربر دائمی آواتار REZADG
    محل زندگی
    هر جایی که انسان میتونه باشه

چگونه برنامه برای جامعه نیاز هست؟؟؟

سلام دوستان
    چند وقت پیش نشستم خونه به این فکر میکردم که چرا ما برنامه نویسان ایرانی منتظر بمونیم یه بچه مایه دار بیاد و سفارش یه برنامه رو به ما بده که اونو بنویسیم و با قیمت نا چیز در مقابل کاری کردیم رو ازش بگیریم شاید باور نکنید ولی چند ساعت همین جور فکر کردم تا این که به این نتیجه رسیدم که شاید ما ایده های درست هسابی نداریم تا یه برنامه ای بنویسیم که کل جامعه نه جامعه کل جهان ازش استفاده کنن هالا این تاپیک رو ایجاد کردم که بیاییم طرح هایی که در زهن داریم رو هم بزاریم تا ببینیم چی میشه .

امیدوارم دوستان حمتی بکنن و تاپیک جون بگیره

نقل قول: چگونه برنامه برای جامعه نیاز هست؟؟؟

دوستان سعی کنند صحبت ها شون برای دیگر دوستان به اندازه ی کافی واضح باشد تا نا خواسته باعث اف شدن این تایپیک و به بی راه کشیدن بحث نشوند.

جناب midose یعنی می خواهین بگین تمام کسایی که متنشونو پاک کردید چرت و پرت گفتن ؟
    جدا آدم یک سری چیزایی میبینه بعضی وقتا ، که نمیدونه چه عکس العملی نشون بده!
    کل پست را پاک می کردید فکر کنم سنگین تر بود.
    شما با این کارتون می فرمائین همه ماها یک مشت آدم ابلهیم پس ، خوب شد شما هستید که ماها به شما افتخار کنیم!
    جدا مسئولین اصلی سایت باید توی انتخاب مدیرها دقت بیشتری کنن.

جناب midose یعنی می خواهین بگین تمام کسایی که متنشونو پاک کردید چرت و پرت گفتن ؟
    جدا آدم یک سری چیزایی میبینه بعضی وقتا ، که نمیدونه چه عکس العملی نشون بده!
    کل پست را پاک می کردید فکر کنم سنگین تر بود.
    شما با این کارتون می فرمائین همه ماها یک مشت آدم ابلهیم پس ، خوب شد شما هستید که ماها به شما افتخار کنیم!
    جدا مسئولین اصلی سایت باید توی انتخاب مدیرها دقت بیشتری کنن.
    برداشت دیگه ای که نداشتید مطرح کنید،اگه دیگه نظری ندارید اجازه بدید این تایپیک روال عادی خودش را طی کند و حق دوستان خود را با صحبت هایی نامربوط پایمال نکنید.

با تشکر،
    MIDOSE

نه تمام نشد ، و مطمئنم پستی که من دادم را یا نخوندید یا دیدید دسترسی پاک کردن داریدو گفتید بذار اینم پاک کرده باشم .
    چون پست من 10000% مربوط به حرف ایشون بود. بنده در مورد کپی رایت صحبت کردم میشه بگید چرا به شما برخورده و پاکش کردید؟ بعنی هر کسی مدیر هست باید تند و تند پست پاک کنه؟
    میشه پست من را بگید چه ایرادی داشت و کجاش بی ربط بود ؟

اینجا اسمش انجمنه یعنی هر کسی از افکارش استفاده می کنه و به نتیجه میرسه.فکر کنم شما هر چه مطابق با نظر شخصی خودتون نبود را پاک کردید.

چون اصولا کلمه انجمن واسه بحث و تبادل نظره! حالا چرا به شما برخورده را نمیدونم!!!؟؟؟!
    دلیل پاک کردن پستهای شما این بوده که جلوگیری از انحراف بحث ، میشه بگید افکار ما چه ایرادی داشت!؟؟
    هرکسی اون چیزی را که به ذهنش رسیده بوده را نوشته! دلیل نمیشه شما پاکش کنید!

هر چند نفری که اینجا پست دادن و شما پاک کردید ، اشتباه گفتن.یکی درست میگه اونم شمایید.

مثلا من مشکل را عدم وجود کپی رایت و استفاده از زبانهایی خاص را عنوان کردم.
    به نظر من دلیل اینه! به نظر یکی دیگه یچیزی دیگست ، یکی دیگه میاد نظر منو اصلاح می کنه.
    به این میگن FORUM

بنده چندین سال توی این انجمن سر میزدم وقتی هنوز اینقدرا معروف نشده بود.
    اما فقط می خوندم. اما الان که توی بحثها شرکت میکنم ، شما نمیذارید.
    زحمت کشیدم ، تایپ کردم ، فکر کردم ، با 4 کلیک شما پست من را پاک میکنید ؟ و همینطور بقیه دوستان را!
    مشکل شما داشتن قدرت جناب Midose . پاک کن. این پست را هم پاک کن. همرو پاک کن
    البته قدرت پاک کردن ، توی این دنیای بزرگ چنین قدرتی به چشم نمیاد.
    آخرین ویرایش به وسیله DLL_DLL : دوشنبه 11 آبان 1388 در 00:20 صبح

نه تمام نشد
    خب پس،هر وقت صحبت ها و اظهاراتتون تموم شد و مطمئن شدید دیگه چیزی را از قلم ننداخته اید، دوستان را مطلع کنید تا بیایند و بحث را ادامه بدهند.

با تشکر،
    MIDOSE

محل زندگی

نقل قول نوشته شده توسط DLL_DLL مشاهده تاپیک
    میشه پست من را بگید چه ایرادی داشت و کجاش بی ربط بود ؟

مثلا من مشکل را عدم وجود کپی رایت و استفاده از زبانهایی خاص را عنوان کردم.
    جنای DLL_DLL من خودم از آقای MIDOSE خواهش کردم اون پست ها رو پاک کنند و دلیلمم این بود که ما نیومدیم ایرادات کشورمون یا زبان برنامه نویسمون رو به روخ هم دیگه بکشیم اولا من در اول گفتم برنامه جهانی برنامه جهانیم به وسیله ی پلیس بین المللی قانون کپی رایت میگیره نه ایران دوم با یه حیله ی جزاب شما میتونید مشتریای برنامه تون رو از خرید کپی منع کنید مثلا شما بیایید توی برنامه زکر کنید که اگر سی دی شما کپی هست بیارین و اورجینال ببرید اون موقع هم یک هزینه ای از خریدار میگیرید و هم اون فردی که برنامه ی شمارو رایت کرده پیدا میکنید و میتونید ازش توی ایران شکایت کنید و بر اساس نظر کارشناسان دادگستری ازش خصارت بگیری

دیگه فکر نکنم حرف دیگه ای مونده پس همه ی دوستان برگردن سر بحث اصلی

لطفا بحث رو پر محتوا ادامه دهید

محل زندگی

دوستان نظرات شما واسه ما سرور هست امروز وقتی ان شدم یک نامه از یک دوست دریافت کردم که واقعا ناراحت شدم و از همین جا از مدیران تقاضا دارم این تاپیک رو ببندن این تاپیک رونق نمیگیره

واسه اون دوستمون که واسم نامه فرستاده بود : دوست من هر چیزی یک راه حل عملی داره

دوستان نظرات شما واسه ما سرور هست امروز وقتی ان شدم یک نامه از یک دوست دریافت کردم که واقعا ناراحت شدم و از همین جا از مدیران تقاضا دارم این تاپیک رو ببندن این تاپیک رونق نمیگیره
    زمانی که تایپیکی ایجاد می کنید در قبال ان مسئولید و به این شکل نیست که شما خیلی راحت بحثی که شروع کرده اید را نادیده بگیرید، چون این عمل چیزی جز اتلاف وقت مدیران و فضای سایت ثمره ای دیگر ندارد.

موفق باشید،
    MIDOSE

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •