نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: آرشيو صفحات وب

کاربر دائمی آواتار Tasnim
    محل زندگی
    تمام ایران سرای من است

آرشيو صفحات وب

سلام دوستان
    من ميخاستم يه برنامه بنويسم که آدرس يه سايت رو بهش بدي برنامه اون صحه رو دانلود و در ديتابيس ذخيره کننه .
    ميخاستم بدونم دوستان قبلا چنين کاري رو انجام دادن يانه؟ چه روشي و يا چه ابزاري رو براي اين کار پيشنهاد مي کنن ؟
    ممنون

نقل قول: آرشيو صفحات وب

قبلا بارها توضیح داده شده که چطور می تونید یک صفحه وب را دریافت کنید. ذخیره داده در بانک اطلاعاتی هم بارها توضیح داده شده.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی
    تمام ایران سرای من است

منون از دوستان اون قيضيه حل شد حالا يه مسئله جديد من باذخيره صفحات با پسوند mht با يه مسئله جديد روبه رو هستم و اونم افزايش حجم بانک اطلاعاتي در ضمن من مجبورم کار رو با اکسس انجام بدم.
    يه جستجويي در اين زمينه کردم يه مقاله ديدم در رابطه با فايلهاي xml واين که ميشه صفحات وب رو به xml تبديل کرد با همه محتويات آن (عکس و....) در نتيجه حجم فابل بسيار کاهش پيدا مي کنه و هر وقت هم که لازم باشه ميشه اونو xml رو به صفحه وب اصلي تبديل و مشاهده کرد.
    حالا ميخاستم بدونم دوستان در اين زمينه اطلاعاتي دارن و يا قبلا به اين صورت کار کردن.
    ممنون ميشم راهنمايي کنيد

واين که ميشه صفحات وب رو به xml تبديل کرد با همه محتويات آن (عکس و....) در نتيجه حجم فابل بسيار کاهش پيدا مي کنه و هر وقت هم که لازم باشه ميشه اونو xml رو به صفحه وب اصلي تبديل و مشاهده کرد.
    حجم داده هایتان افزایش پیدا میکنه، نه کاهش؛ چون اگر قرار باشه همه فایل های استفاده شده در یک صفحه وب، حتی عکس ها تبدیل به XML بشند، یعنی همه داده های باینری باید تبدیل به متن بشند، چون XML فقط متن را میشناسه، پس باید تک تک فایل های باینری استفاده شده (مثل عکس های JPEG) با استفاده از یک Encoding مشخص مثل Base64 به متن تبدیل بشند، و در سند XML تولیدی قرار بگیرند.

این کار باعث میشه که هم زمان ذخیره کردن، و لود کردن صفحات وبی که در بانک ذخیره می کنید، بالا بره، هم حجم داده ذخیره شده بسیار افزایش پیدا کنه!

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

محل زندگی
    تمام ایران سرای من است

ممنون از دوست خوبم آقا ي کشاورز
    حالا دوستان براي ذخيره صفحات چه روشي رو پيشنهاد ميکنند؟
    آيا ذخيره صفحات با پسوند mht راه حل مناسبي است يا نه؟
    ممنون از وقتي که ميذاريد

آيا ذخيره صفحات با پسوند mht راه حل مناسبي است يا نه؟
    بله، وگرنه باید خودتون تمامی فایل های مربوط به اون صفحه را یکی یکی دانلود کنید، سپس Zip کنید، و فایل Zip شده را ذخیره کنید. mht این کار را برای شما انجام میده، و زحمت شما رو کم میکنه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •