نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: خروج از چند تابع فرعی و اتمام برنامه .............

خروج از چند تابع فرعی و اتمام برنامه .............

با سلام به دوستان .

من یه برنامه نوشتم که تعدادی تابع فرعی که همه از نوع Void هستند را شامل می شود .
    زمانی که در یکی از توابع به جائی رسید که به Reject برخورد کرد پیغام مورد نظر را چاپ می کند .

من به این مشکل برخوردم زمانی که Reject می کند و پیغام را چاپ می کند و بعد از ان برای ادامه اگر مقدار داخل Textbox را پاک کنم و مقدار جدید وارد کنم کاری به مقدار جدید ندارد با همان مقدار قبلی کار می کند .

در ++C برای خروج از توابع Reject شده از exit(0 استفاده می کنیم در C#‎‎ از چه دستوری استفاده می کنیم ؟

با تشکر Firefox

کاربر دائمی آواتار AliRezaPro
    محل زندگی
    PE Header

نقل قول: خروج از چند تابع فرعی و اتمام برنامه .............

با retrun احتمالا

کاربر دائمی آواتار اَرژنگ
    محل زندگی
    arjang8000@gmail.com

نقل قول: خروج از چند تابع فرعی و اتمام برنامه .............

نقل قول نوشته شده توسط firefox2009 مشاهده تاپیک
    با سلام به دوستان .

من یه برنامه نوشتم که تعدادی تابع فرعی که همه از نوع Void هستند را شامل می شود .
    زمانی که در یکی از توابع به جائی رسید که به Reject برخورد کرد پیغام مورد نظر را چاپ می کند .

من به این مشکل برخوردم زمانی که Reject می کند و پیغام را چاپ می کند و بعد از ان برای ادامه اگر مقدار داخل Textbox را پاک کنم و مقدار جدید وارد کنم کاری به مقدار جدید ندارد با همان مقدار قبلی کار می کند .

در ++C برای خروج از توابع Reject شده از exit(0 استفاده می کنیم در C#‎‎‎ از چه دستوری استفاده می کنیم ؟

با تشکر Firefox
    این مدل برنامه نویسی که استفاده میکنید معمول نیست، نه در دلفی و نه در سی‌شارپ به این روش برخورد کردم.
    این راه را از کجا گرفتید؟ با یکمی توضیحات از جانب شما شاید بتونیم راه راحتر پیشنهاد کنیم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •