نمایش نتایج 1 تا 15 از 15

نام تاپیک: کامپایل C++‎Builder 2009

کامپایل C++‎Builder 2009

سلام خدمت دوستان
    من برنامه C++‎Builder 2009 رو رو سیستمم نصب کردم و باهاش برنامه می نویسم اما نمی تونم اونو کامپایل و جواب رو بگیرم ممنون میشم دوستان در این رابطه به من کمک کنن و مراحل کامپایل رو برام بنویسن
    ممنون

کاربر تازه وارد آواتار smahdi1991
    محل زندگی
    بابل

نقل قول: کامپایل C++‎Builder 2009

سلام دوست عزیز
    شاید این کامپایلر هم مثل pellec c باشه یعنی اینکه اول باید برنامه رو ذخیره کنیدsave سپس برنامه رو اجرا کنید

من ذخیره هم کردم ولی نشد
    نمی دونم چرا میشه یکی راهنمایی کنه

Ctrl+F9 برنامه را کامپایل میکنه، F9 هم برنامه را اجرا میکنه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

نقل قول: کامپایل C++‎‎Builder 2009

این فایل من هست و با زدن f9 یا ctrl f9 اجرا یا کامپایل نشد و بجاش ریپلیس می اومد
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر دائمی آواتار m.soleimani
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: کامپایل C++‎‎‎Builder 2009

نقل قول نوشته شده توسط hercool مشاهده تاپیک
    این فایل من هست و با زدن f9 یا ctrl f9 اجرا یا کامپایل نشد و بجاش ریپلیس می اومد
    دوست عزیز برنامت را به این‌صورت تغییر بده.
    #include <iostream>
    int main()
    {
    std::cout << "hello\n" ;
    return 0;
    }

تغییری ایجاد نشد

تغییری ایجاد نشد
    من احساس می کنم کیبورد شما یک سری فعالیت های اضافه برای کلید های تابعی F1 تا F12 تعریف کرده که با یک کلید خاص بر روی کیبورد این فعالیت ها بجای رفتارهای عادی کلیدهای تابعی اجرا میشند. در این صورت هست که شما وقتی Ctrl+F9 را می زنید، بجای کامپایل، پنجره Replace باز میشه. در صورت غیرفعال کردن آن کلید خاص بر روی کیبورد (معمولا با عبار Fn مشخص شده)، می تونید این حالت را غیرفعال کنید.

برای اطمینان، می تونید از منوی Run، گزینه Run را انتخاب کنید، و ببینید آیا برنامه اجرا میشه یا نه.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    من احساس می کنم کیبورد شما یک سری فعالیت های اضافه برای کلید های تابعی F1 تا F12 تعریف کرده که با یک کلید خاص بر روی کیبورد این فعالیت ها بجای رفتارهای عادی کلیدهای تابعی اجرا میشند. در این صورت هست که شما وقتی Ctrl+F9 را می زنید، بجای کامپایل، پنجره Replace باز میشه. در صورت غیرفعال کردن آن کلید خاص بر روی کیبورد (معمولا با عبار Fn مشخص شده)، می تونید این حالت را غیرفعال کنید.

برای اطمینان، می تونید از منوی Run، گزینه Run را انتخاب کنید، و ببینید آیا برنامه اجرا میشه یا نه.
    با کیبورد این کار رو هم کردم نشده
    در رابطه با run کردن این کلید برای من خاموش است نمیدونم چرا؟

در رابطه با run کردن این کلید برای من خاموش است نمیدونم چرا؟
    خب، برای اینکه شما نیاز به یک پروژه دارید. این فایلی که برای دانلود گذاشتید، فقط یک فایل سورس هست. شما باید از منوی فایل گزینه New را انتخاب کنید، و یک پروژه جدید C++‎ Builder ایجاد کنید، سپس یا کدهای مورد نظرتان را در آن پروژه بنویسید، یا این فایل سورس را به پروژه اضافه کنید، و از سروس های آن در پروژه استفاده کنید.

تا زمانی که پروژه ایی ایجاد نکرده باشید، چیزی برای Run کردن وجود نداره.

تونستم با استفاده از پروژه سورس را RUN کنم اما برای گرفتن نتیجه محاسبات هنوز مشکل دارم
    ممنون میشم در این رابطه راهنمایی کنید؟
    میشه کاری کرد که این تغییر کلید ها انجام بشه؟

خوب چند تا نکته وجود داشت که حتی کامپایل ناموفق بود
    اول اینکه تو سورس باید این خط رو وارد می کردم
     using namespace std;

بعد اینکه در منو ها بخش project همین عملکردها رو داشت که باهاشون تونستم کار کنم و کامپایل رو با موفقیت انجام بدم
    ولی تا به الان با هر کاری که کردم نتونستم نتیجه کامپایل رو ببینم
    یکی از دوستان ممنون میشم راهنمایی کنن

کسی از دوستان می تونه راهنمایی کنه؟

فعلا یه کامپایلر به من لینک بدید تا دانلودش کنم کارهای جزئی رو باهاش پیش ببرم تا برسم به کار های سختش این بورلند رو درستش کنم ؟
    برای مثال های دانشگاهی می خوام ممنون میشم دوستان بگن چه کاپایلری رو دانلود کنم ؟
    آخرین ویرایش به وسیله hercool : چهارشنبه 04 آذر 1388 در 16:08 عصر

من دو تا دیگه کامپایلر دانلود کردم ولی تا به الان نتونستم ازشون استفاده کنم یکیش
    borland c ++ compile
    MinGW
    یکی من رو راهنمایی کنه شاید در بورلند نرم افزار تنظیمات خاصی داره یکی از دوستان این تنظیمات رو بگه شاید بتونم تغییری ایجاد کنم

من عکس تنظیمات ها رو گذاشتم نگاه کنید و اگر ایرادی داره بگید تا رفعش کنم
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg c1.JPG‏ (73.3 کیلوبایت, 8 دیدار)
    • نوع فایل: jpg c2.JPG‏ (66.4 کیلوبایت, 6 دیدار)
    • نوع فایل: jpg c3.JPG‏ (54.5 کیلوبایت, 5 دیدار)
    • نوع فایل: jpg c4.JPG‏ (48.3 کیلوبایت, 6 دیدار)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •