نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: رکورد ست ورود اطلاعات از طريق فرم

رکورد ست ورود اطلاعات از طريق فرم

با سلام
    من يک فرم دارم که unbound می باشد و میخوام بعد از ورود اطلاعات در فرم و زدن کليد Save اطلاعات موجود در تکست باکسها در يک جدول ذخيره گردد و در واقع بعد از ذخیره این رکورد در جدول یک پیغام نمایش داده شود که شماره کلید اصلی جدول که AutoNumber می باشد را در این MsgBox نمایش دهد ( فیلد کلید اصلی که اتونامبر میباشد EmployeeID می باشد) .
    در ضمن فایل نمونه به پیوست می باشد .
    البته می دانم باید از رکورد ست استفاده کنم ولی در اجرا دچار مشکل هستم و نمی دانم ایراد کار کجاست ؟
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

کاربر تازه وارد

نقل قول: رکورد ست ورود اطلاعات از طريق فرم

سلام
    رکورد ست ورود اطلاعات از طريق فرم با اعلان پیغام آخرین شماره

باسلام و تشکر از پاسخگویی شما دوست عزیز
    در بانک من خیلی مهم است که رکورد ها پشت سرهم ثبت شوند و رکورد خالی وجود نداشته باشد ولی در هنگام خطا در برنامه اصلاح شده توسط شما رکورد خالی ثبت می گردد .
    و همچنین با دوبار کليد کردن بر روی کامند باتن پیغم خطا می دهد و RS.AddNew را هيلايت می کند .
    چطور میشود جلوی رکورد خالی را گرفت و کلیه شماره های فیلد اتونامبر پشت سرهم باشند .

کاربر تازه وارد

سلام
    دوست عزیز من کنترل کردم در صورت تایید ، رکورد خالی ثبت نمی شود ضمنا اگردرکدهای کلید Save Record دقت کنید درصورتی که رکوردها خالی باشد پیغام "درج کلیه مشخصات الزامی است" منظور گردیده و در صورت خالی بودن فیلدها کرسر برروی فیلد نام FirstName قرارد می گیرد و رکورد خالی ثبت نمی شود و پیغام خطا نمی دهد با این حال جهت کنترل پیغام خطا می توانید لاین On Error را فعال نمایید .
    آخرین ویرایش به وسیله kamkam1 : سه شنبه 03 آذر 1388 در 22:06 عصر

با سلام
    دوست عزیز در کد الصاق شده به کامند باتن Save Record یک ایراد وجود دارد و آن هم این است که اگر برای اولین بار بعد از باز شدن فرم ، تکست باکس خالی رها شود پيغام خطا (درج کليه مشخصات الزامی است) ظاهر میشود ولی برای استفاده مجدد از همان فرم (بدون بسته و باز شدن مجدد فرم) اگر تکست باکس خالی رها شود باید کد مربوطه را Debug کرد و RS.Update را هايلايت می کند .
    ايراد در چيست ؟
    و کماکان مشکل ثبت رکورد خالی وجود دارد یعنی به ازای تمام Debug هایی که میگیرد و پیغام مربوطه را می دهد رکورد خالی رد میکند من تغییراتی دادم ولی بازهم این مشکل وجود دارد
    با تشکر

کاربر تازه وارد

سلام
    روی کامپیوتر من هیچ مشکلی ندارد شاید مشکل از office شما باشد پیشنهاد می کنم روی کامپیوتر دیگرامتحان نمایید فکرکنم مشکل نرم افزاری شما باشد.
    موفق باشید

شما ميتوانيد فرم را باند كنيد اما تكستها باند نباشد و بجاي ركوردست با دستور me!name_filed به جدول اشاره نماييد و مقدار را در جدول بريزيد
    ضمناا اگر در يك زمان مي خواهيد در 2 جدول يا بيشتر داده آمايي نماييد از sql استفاده نماييد
    ركورد ست دستورات زيادتري بايد بنويسديد

با سلام و تشکر از اينکه برای این تاپیک وقت گذاشتید
    اگر امکان داره راه حل پیشنهادی خود را که استفاده از دستور Me!FeildName و چگونگی ذخیره کردن اطلاعات در جدول مربوطه بدون جا انداختن رکورد خالی است را روی نمونه من اجرا کنید تا من هم بتوانم ازش آموزش بگیرم
    با تشکر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •