نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: ftp ارسال گزارشات به سایت

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران، شیراز، ... ، خونمون، روبروی مانیتور

ftp ارسال گزارشات به سایت

سلام
    با بررسی چند نرم افزار که نتایجشون رو به سایت میفرستادن فهمیدم که از ftp استفاده میکنن
    حالا من لازم دارم که گزارشات نرم افزارم رو به سایت بفرستم
    ftp چه کمکی میتونه بهم بکنه؟
    قبلا از شما ممنونم

نقل قول: ftp ارسال گزارشات به سایت

FTP پروتکل انتقال فایل در اینترنت هست. یک FTP Client می سازید، و از طریق آن به FTP Server سایت مورد نظر متصل میشید، و فایل های مورد نظرتان را به سرور ارسال می کنید.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی

خب جریان ftpAcount چیه؟
    مثلا من برای کار یه مدرسه که 200 دانش آموز داره و نمراتشون باید بره تو سایت من باید 200 ftpAcount بسازم؟
    اگه آره با دلفی چجوری میشه این کار رو کرد؟
    همچنین چطوری میشه یه ftpClient ساخت؟
    ممنون

مثلا من برای کار یه مدرسه که 200 دانش آموز داره و نمراتشون باید بره تو سایت من باید 200 ftpAcount بسازم؟
    برای اتصال به سرور FTP مربوطه باید روی آن حساب FTP داشته باشید. حساب FTP را صاحب اون سایت یا مدیر آن سرور برای شما میسازه.

همچنین چطوری میشه یه ftpClient ساخت؟
    در دموهای Indy مثالش موجود هست.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

کاربر دائمی
    محل زندگی

صاحب سایت و مدیر سرور خودمم
    ولی من هنوز جوابم رو نگرفتم که برای کار یه مدرسه که 200 دانش آموز داره و نمراتشون باید بره تو سایت من باید 200 ftpAcount رو سرور سایت بسازم؟

کاربر دائمی
    محل زندگی

در ضمن من دموهای Indy دلفی رو ندارم یعنی فولدرش خالیه

ولی من هنوز جوابم رو نگرفتم که برای کار یه مدرسه که 200 دانش آموز داره و نمراتشون باید بره تو سایت من باید 200 ftpAcount رو سرور سایت بسازم؟
    نه، یک Account میسازید که برنامه شما از طریق آن با FTP Server ارتباط برقرار کنه.

در ضمن من دموهای Indy دلفی رو ندارم یعنی فولدرش خالیه
    دموهای Indy با دلفی نصب نمیشه، باید از سایتش آنها را دانلود کنید. قبلا درباره اش در همین سایت توضیح داده شده و لینک گذاشته شده.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    ایران

با سلام خدمت دوستان مخصوصا جناب آقای کشاورز
    در همین زمینه من یک سوال به این صورت دارم که ما یک سایتی داریم که کاربر وارد اون میشه و به محض ورود یه صفحه login ابتدا باز میشه که کاربر نام کاربری و پسورد رو میده و سپس اون صفحه ftp باز میشه میشه بفرمائید که بصورت کد نویسی در دلفی چطور میشه این روند رو اتوماتیک کرد یعنی نام کاربری و پسورد را در یک قسمت از برنامه داده باشیم و برنامه اتوماتیک کانکت بشه و اطلاعات رو دانلود کنه و حالا مراحل بعدی کاری

پیشا پیش از لطفتون ممنون

سلام،

در همین زمینه من یک سوال به این صورت دارم که ما یک سایتی داریم که کاربر وارد اون میشه و به محض ورود یه صفحه login ابتدا باز میشه که کاربر نام کاربری و پسورد رو میده و سپس اون صفحه ftp باز میشه میشه بفرمائید که بصورت کد نویسی در دلفی چطور میشه این روند رو اتوماتیک کرد یعنی نام کاربری و پسورد را در یک قسمت از برنامه داده باشیم و برنامه اتوماتیک کانکت بشه و اطلاعات رو دانلود کنه و حالا مراحل بعدی کاری
    شما مطمئن هستید که به FTP سایت متصل میشید؟ اگر بله، در صورتی که username و password را در کامپوننت idFTP از مجموعه Indy وارد کنید، خودش بطور خودکار در زمان اتصال، این اطلاعات را به سرور ارسال میکنه، و نیازی به ورود این اطلاعات توسط کاربر نیست.

کاربر تازه وارد آواتار sips65
    محل زندگی
    یه خونه ی کوچیک و دنج

سلام برای ارسال یک فایل متن که خودم ساختم ولی پسوند .txt براش نگذاشتم در واقع اصلا پسوند نداره (File type) باید تدابیر خاصی در نظر گرفته بشه ؟؟؟؟؟
    آخه وقتی فایل رو ارسال میکنم اطلاعاتم خراب میشه ......
    ممنون میشم کمکم کنید.....

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •