نمایش نتایج 1 تا 11 از 11

نام تاپیک: خیلی فوری در مورد Setup

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    کاربر دائمی آواتار neda_dela
    محل زندگی
    زمین خدا

Question خیلی فوری در مورد Setup

سلام دوستان
    یه سوال خیلی فوری برام پیش اومد
    برنامه ای که دارم روش کار می کنم یک بخشش تموم شده و مشتری اصرار داره که همون یه بخش رو فعلا براش ست آپ کنم تا بتونن بخشی از اطلاعاتشون رو وارد برنامه کنن. و بعد از اینکه بقیه برنامه آماده شد کامل شده اون رو در اختیارشون بذارم
    حالا سوال من اینه که اگه من برنامه رو نصفه نیمه فعلا تحویل بدم و اونا شروع کنن به ورود اطلاعات (البته توی 2 از تیبل ها )، بعد که نسخه آپ دیت شده برنامه رو براشون ببرم،در اون صورت بانک جدید من اون اطلاعاتی رو که اونا وارد کردن نداره که
    حالا من چی کار کنم؟ میشه فقط اون 2 تا تیبل هایی رو که توی سیستم مشتری هست و توش اطلاعات وارد کردن رو کپی کنم توی بانک خودم ؟ (البته بانک خودم هم مسلما اون دو تا تیبل رو داره ولی خالی )

کاربر دائمی آواتار far9090
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: خیلی فوری در مورد ست آپ

می تونین کپی کنید . البته اگه Relation هاتون چیزه خاصی نداشته باشن .

نقل قول: خیلی فوری در مورد Setup

در شدنش هیچ مشکلی وجود نداره ولی اگر واقعا مطمئنی که تو ادامه کار ، اون بخشی که می خوای تحویل بدی تغییر نمی کنه این کارو انجام بده که بعدا دردسر نشه.
    اگه اون جداول اطلاعات خام هستند مثل نام اشخاص و مشخصاتشون نام کالا و ... این کار رو انجام بده
    ولی اگر جداول واسطه ای و یا پردازشی هستند به هیچ وجه این کارو نکن.

به نظر من اول کل database رو طراحی کنین و مطمئن باشید که دیگه هیچ تغییری قرار نیست اتفاق بیفتد.
    بعد کافیه از همون database استفاده کنین.
    رو reletion ها هم حواستون باشه.

کاربر دائمی آواتار alinaghiha
    محل زندگی
    تاکستان

بنده يه برنامه به نام برنامه بازار كه برنامه حسابداري هستش رو ديدم كه همينطوري درست شده يعني مشكلاتش توسط مشتري پيدا شده و شركت زمان پوياي خوزستان آپ كرده
    برنامه درست درست كار مي كنه و هيچ ايرادي نداره اما ديتابيسش پره از اطلاعاتnull و جالبه كه هيچ Relation تو ديتابيسش نيست
    قيمتش بالاي 300 هزار تومنه و با برنامه ميليوني برابري مي كنه يكي از دوستان من برنامه اي خريد 2 ميليون تومان بعد يه مدت اومد سراغ بازار

محل زندگی
    تاکستان

اينم بگم من به هيچ وجه اين نوع برنامه نويسي رو نمي پسندم و تاييدش نمي كنم فقط خواستم مثالي زده باشم

کاربر تازه وارد آواتار سهیلا صالح نوسی
    محل زندگی
    ایران

نقل قول نوشته شده توسط neda_dela مشاهده تاپیک
    سلام دوستان

یه سوال خیلی فوری برام پیش اومد
    برنامه ای که دارم روش کار می کنم یک بخشش تموم شده و مشتری اصرار داره که همون یه بخش رو فعلا براش ست آپ کنم تا بتونن بخشی از اطلاعاتشون رو وارد برنامه کنن. و بعد از اینکه بقیه برنامه آماده شد کامل شده اون رو در اختیارشون بذارم
    حالا سوال من اینه که اگه من برنامه رو نصفه نیمه فعلا تحویل بدم و اونا شروع کنن به ورود اطلاعات (البته توی 2 از تیبل ها )، بعد که نسخه آپ دیت شده برنامه رو براشون ببرم،در اون صورت بانک جدید من اون اطلاعاتی رو که اونا وارد کردن نداره که

حالا من چی کار کنم؟ میشه فقط اون 2 تا تیبل هایی رو که توی سیستم مشتری هست و توش اطلاعات وارد کردن رو کپی کنم توی بانک خودم ؟ (البته بانک خودم هم مسلما اون دو تا تیبل رو داره ولی خالی )
    سلام
    شما می تونید بعد از اینکه طراحی دیتابیستون کامل شد توی محیط management studio یک query بنویسید که اطلاعات قبلی رو به دیتابیس جدید کپی کنید.
    موفق باشید!

محل زندگی
    زمین خدا

Question نقل قول: خیلی فوری در مورد Setup

نقل قول نوشته شده توسط سهیلا صالح نوسی مشاهده تاپیک
    سلام
    شما می تونید بعد از اینکه طراحی دیتابیستون کامل شد توی محیط management studio یک query بنویسید که اطلاعات قبلی رو به دیتابیس جدید کپی کنید.
    موفق باشید!
    من هیچ گونه اطلاعاتی در این زمینه ندارم دوست عزیز
    میشه بیشتر توضیح بدین
    این management studio توی محیط sql هست؟

برنامه پیش نمایش را طوری بسازید به جای نام واقعی دیتا بیس با یک نام جدید کار کند؛ مثلاً اطلاعاتا را به دیتابیسی با نام db_temp اضافه کند.
    به این صورت قادر خواهید بود تا بعد از نصب نرم افزار نهایی اطلاعات مشتری را به ویزارد Import در SQL Server وارد پایگاه نهایی کنید (البته در صورتی که دیتا بیس شما sql server است).

محل زندگی
    تاکستان

نقل قول نوشته شده توسط BlackDal مشاهده تاپیک
    برنامه پیش نمایش را طوری بسازید به جای نام واقعی دیتا بیس با یک نام جدید کار کند؛ مثلاً اطلاعاتا را به دیتابیسی با نام db_temp اضافه کند.
    به این صورت قادر خواهید بود تا بعد از نصب نرم افزار نهایی اطلاعات مشتری را به ویزارد Import در SQL Server وارد پایگاه نهایی کنید (البته در صورتی که دیتا بیس شما sql server است).
    اين روش خيلي بهتر از روش قبلي منه
    من قبلا تغييرات روي يك ديتا بيس رو با برنامه اي كه مي نوشتم حل مي كردم
    create table...

محل زندگی
    زمین خدا

Question نقل قول: خیلی فوری در مورد Setup

نقل قول نوشته شده توسط BlackDal مشاهده تاپیک
    مرسی از لطفتون
    ولی من در اوج تازه کاری هستم
    میشه بیشتر برام توضیح بدین؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •