نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: ايجاد فايلهاي .TMP در Solution Explorer

ايجاد فايلهاي .TMP در Solution Explorer

سلام .
    اخيرا من با VS 2008 Sp1 كار ميكنم . در طول پروژه مرتب فايلهاي با فرمت TMP برام ساخته ميشه !
    مثلا :Default.aspx~RF117c44c.TMP يا MyBasePage.cs~1244xdf7.TMP
    منم مرتب اونا Delete ميكنم كه ديگه خسته شدم . كسي ميدونه مشكل از چيه ؟ چطور بايد از شرشون خلاص بشم !
    سيستم عامل هم Xp Sp2

نقل قول: ايجاد فايلهاي .TMP در Solution Explorer

تا ديروز ميشد Delete كنم ولي امروز به ظاهر از Solution Explorer حذف ميشه ولي اگه Refresh كنم دوباره ظاهر ميشه . از Windows Explorer هم Permission براي حذف اون ندارم . مجبور ميشم Restart كنم (كامپيوتر رو نه VS چون بازم جواب نميده ) . خيلي وقتها هم Error از داخل اون فايلها ميگيره كه خيلي ناراحت كننده هستش . بايد كامپوتر رو Reset كنم .
    اگه Temporary ASP.NET File هم پاك كنم بازم كمكي نميكنه .
    هيچكدوم از شما اين مشكل رو نداشته ؟

اين ربطي به تعداد Class Library هاي داخل Solution همچنين نحوه Build شدن اونها نداره ؟

کاربر دائمی آواتار rasoul2023
    محل زندگی
    <% SYSTEM %>

سلام :
    من هم این مشکل را داشتم البته در ویندوز 7 و هنگام استفاده از دیتا بیس Accsess و بخاطر همین مجبور شدم ویندوزم را عوض کنم و XP نصب کنم بعدشم مشکلم حل شد .

البته شما میگید که ویندوزتون Xp هستش . ولی محض اطلاع دوستان چون جاشو اینجا دیدم کلا ویندوز 7 Build 7100 rtm با VS مشکل داره .

نقل قول: ایجاد فایلهای .TMP در Solution Explorer

نقل قول نوشته شده توسط Lastphoenix مشاهده تاپیک
    سلام . اخیرا من با VS 2008 Sp1 کار میکنم . در طول پروژه مرتب فایلهای با فرمت TMP برام ساخته میشه ! مثلا :Default.aspx~RF117c44c.TMP یا MyBasePage.cs~1244xdf7.TMP منم مرتب اونا Delete میکنم که دیگه خسته شدم . کسی میدونه مشکل از چیه ؟ چطور باید از شرشون خلاص بشم ! سیستم عامل هم Xp Sp2
    سلام.
    این فایلها تو چه Directory ای ساخته میشن و حجمشون چقدره؟

موفق باشید.

پاورقی: ظاهرا F-Secure Anti Virus و برخی از نسخه های Zone Alarm مسئول ساخته شدن این فایلها هستن. شما از چه ویروس یابی استفاده می کنید؟

نقل قول نوشته شده توسط mehdi.mousavi مشاهده تاپیک
    سلام.
    این فایلها تو چه Directory ای ساخته میشن و حجمشون چقدره؟

موفق باشید.

پاورقی: ظاهرا F-Secure Anti Virus و برخی از نسخه های Zone Alarm مسئول ساخته شدن این فایلها هستن. شما از چه ویروس یابی استفاده می کنید؟
    سلام

جناب موسوي اونها داخل Solution Explorer كنار هر فايلي از نوع
    .aspx
    .cs
    .master
    .skin
    و حتي .css
    به صورت Random تشكيل ميشن .
    آنتي ويروس من Northon Endpoint هست .

با جستجوهايي كه امروز كردم اين بايد يك Bug از VS باشه . كاربراي زيادي اين مشكل رو داشتند و جالب اينه كه همه راه حلهاي ارائه شده در اين آدرس براي من جواب نداده . در واقع هنوز يك دليل مشخص پيدا نشده ( تا جايي كه من گشتم)
    .
    ممنون از توجهتون

نقل قول نوشته شده توسط Lastphoenix مشاهده تاپیک
    سلام با جستجوهایی که امروز کردم این باید یک Bug از VS باشه . کاربرای زیادی این مشکل رو داشتند و جالب اینه که همه راه حلهای ارائه شده در این آدرس برای من جواب نداده . در واقع هنوز یک دلیل مشخص پیدا نشده ( تا جایی که من گشتم). ممنون از توجهتون
    سلام.
    بسیار خوب. من جای شما باشم، با استفاده از Process Explorer، میرم Owner فایلهای .tmp ساخته شده رو پیدا میکنم. بعدش قاعدتا خیلی ساده میشه مساله رو حل کرد. اگر VS باشه، احتمالا Bug هستش. اگر AntiVirus باشه، خوب اونو باید با پشتیبانی Symantec در میون گذاشت.

موفق باشید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •