نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: مشکل با DataGrid

مشکل با DataGrid

با سلام.
    من مشکلی در Data grid دارم این که وقتی برنامه رو کسی که رو کامپیوترش ویژوال نداره اجرا میکنه,غربال DataGrid برنامه من کار نمیکنه.

با تشکر

نقل قول: مشکل با DataGrid

مطمئنید؟

برای اجرای برنامه تون در سیستم دیگر ، حتما باید از سازنده ی برنامه ی نصب Package & Deployment Wizard استفاده کرد تا فایلهای سیستمی مورد نیاز کپی شوند.

نقل قول نوشته شده توسط HamedNet_ir مشاهده تاپیک
    مطمئنید؟

برای اجرای برنامه تون در سیستم دیگر ، حتما باید از سازنده ی برنامه ی نصب Package & Deployment Wizard استفاده کرد تا فایلهای سیستمی مورد نیاز کپی شوند.
    با تشکر از توجه شما و پوزش برای تاخیرم.از این هم استفاده کرده ام ولی جواب نمیدهد.

کاربر دائمی آواتار Cybersilent
    محل زندگی
    شیراز

با سلام
    1- اول اینکه این برنامه رو رو چند سیستم مختلف امتحان کنید چون بعضی ها کلا موسشون غربال نمی کنه

2-جسارتا من تاحالا هر چی برنامه تو وی بی 6 نوشتم به هیچ مشکلی در کامپوننت ها برخورد نکردم فقط شما کافی هست که کامپوننت ها یا dll های برنامتون رو کنار خود فایل اجرایی برنامه بزارید فکر نکنم اگه این کارو بکنید به مشکلی بر بخورید یه دستور هم هست برای رجیستر کردن کامپوننت ها به نام regsvr32 کا می تونید اونو به این شکل تو برنامتون به که ببرید

(Shell "regsvr32 " & Chr(34) & App.Path & "\" & "Component Name.ocx" & Chr(34

نقل قول نوشته شده توسط Cybersilent مشاهده تاپیک
    با سلام
    1- اول اینکه این برنامه رو رو چند سیستم مختلف امتحان کنید چون بعضی ها کلا موسشون غربال نمی کنه

2-جسارتا من تاحالا هر چی برنامه تو وی بی 6 نوشتم به هیچ مشکلی در کامپوننت ها برخورد نکردم فقط شما کافی هست که کامپوننت ها یا dll های برنامتون رو کنار خود فایل اجرایی برنامه بزارید فکر نکنم اگه این کارو بکنید به مشکلی بر بخورید یه دستور هم هست برای رجیستر کردن کامپوننت ها به نام regsvr32 کا می تونید اونو به این شکل تو برنامتون به که ببرید

(Shell "regsvr32 " & Chr(34) & App.Path & "\" & "Component Name.ocx" & Chr(34

سلام
    دوست عزیز این کد ها رو کجا بایدبنویسیم ؟؟؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •