صفحه 2 از 6 اولاول 1234 ... آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 201

نام تاپیک: جایی برای پیشرفت یک برنامه نویس سی شارپ

نقل قول: جایی برای پیشرفت یک برنامه نویس سی شارپ

اين ليست دوستاني كه تا الان عضو شدن :
    mohammad_bagherani و duke_saeed و sky_in_iran و captain_black81 و nila.CS و amir.khanlari
    اميدوارم دوستان بيشتري تشريف بيارن . در باره اسم نظر من اينه كه البته باز ميگم نظر شخصيه من اينه كه يه اسم با مسما كه همه چيز درش ديده شده باشه ميتونه از اسامي طبيعت ايران عزيز باشه يا از تاريخ و يا خيلي چيزاي ديگه من نام سبلان و پيشنهاد ميدم . (لطفا و خواهشن از اسامي خارجي يا با ريشه خارجي استفاده نكنيد وطني از همه چيز بهتره)

کاربر تازه وارد آواتار Devilprogramer
    محل زندگی
    خونمون

بنده هم هستم و مفاد رو مي پذيرم

با سلام خدمت دوستان

کار خوبی رو شروع کردین اما به نظر من سریعتر به موضوع اصلی که تعریف پروژه است بپردازین

بهتره . اگه موضوع و دامنه کاری مشخص بشه به نظر من می شه افراد بیشتری جذب کرد.

البته این هشدار رو هم بدم که تجربه ثابت کرده که اگه بیش از اندازه به موضوع های جانبی

پرداخته بشه از اصل موضوع دوور میشیم و به هیچ جایی نمی رسیم. اگه باور ندارین یه جستجو

تو همین سایت بزنید تاپیک هایی رو که با هزاران شور و اشتیاق شروع شدن و به هیچ

نتیجه ای نرسیدن.

من هم آماده همکاری هستم

(نه زیاد حرفه ای ) C#‎ , Sql server , Asp.net

یه پیشنهاد فکر کنم اگه یه پروژه بخواد اصولی نوشته بشه استفاده از معماری های لایه ای

مثلا معماری سه لایه خیلی مهمه که فکر کنم اکثر دوستان تو این موضوع ضعف داشته

باشن به نظرم اگه یکی از دوستان تو این ضمینه تجربه اجرایی داره اعلام آمادگی کنه خیلی

می تونه کمک کنه .

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

دوستان در زمینه MS SQL Server هم میتوانید روی من حساب نمایید.
    تمام و کمال
    ضمن پذریش مفاد.
    برای این که کم لطفی نشود؛ اسم استادمان را نوشتم؛ و سپس آنرا پاک کردم.
    لکن آن آقایی که فرمودید نیستند.
    موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله sia_2007 : یک شنبه 29 آذر 1388 در 23:51 عصر دلیل: حفظ حریم شخصی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هستیم همین دور و برا

سلام......
    اميدوارم حال همگي خوب باشه...

من bghad1 با آدرس ايميل bghad1@gmail.com اعلام آمادگي ميكنم براي عضويت در گروه...

راستش من اونجوري كه ساير بچه ها رو ديدم مثل اينكه كار خاصي ازم بر نمياد..
    فقط همون C#‎ رو در حدود كدنويسي مي دونم ديگه(البته خودمم دانشجوي نرم افزارم)

اميدوارم كه بتونم با شما دوستاي عزيزم همكاري كنم و مفيد واقع بشم...

البته شايد خيلي وقتا بتونم ايده هم بدم...

با تشكر از همه

فعلا خدانگهدار.....

نقل قول نوشته شده توسط ali_mnkt مشاهده تاپیک
    به نظر من سریعتر به موضوع اصلی که تعریف پروژه است بپردازین بهتره.اگه موضوع و دامنه کاری مشخص بشه به نظر من می شه افراد بیشتری جذب کرد.

.
    درست میگید ولی همونطور که (duke_saeed) اشاره کرد اول باید یک نام انتخاب کنیم تا از پراکندگی جلوگیری بشه و بدونیم که عضو یک گروه هستیم و بقیه رو دعوت به همکاری در گروه کنیم.
    برای انتخاب اسم هم ترجیحا اسمهای منحصر به فرد و ناب و نه تکراری استفاده بشه بهتره.
    سبلان تکراریه. هر اسمی رو که انتخاب می کنید توی موتور جستجو سرچ کنید ببینید قبلا استفاده نشده باشه.

نقل قول نوشته شده توسط bghad1 مشاهده تاپیک
    راستش من اونجوري كه ساير بچه ها رو ديدم مثل اينكه كار خاصي ازم بر نمياد.
    اختیار دارین
    عنوان تاپیک رو فراموش نکنید.(جایی برای پیشرفت یک برنامه نویس(سی شارپ))
    هر کس هر چقدر در توانش هست کافیه.

کاربر دائمی آواتار FastCode
    محل زندگی
    /dev/null

منم میخواهم توی گروه عضو بشم اگر ممکنه.
    تخصصهای بنده:
    C#‎‎ VB SQL

سلام دوباره ، همتون به گروه خوش اومدین
    یه خیر خوب بهتون میدم :
    پروژه تعریف شد
    و اما :
    الف- خصوصیات پروژه :
    - این پروژه تا حالا به هیچ وجه ایران ، و نه به این شکلی که مد نظر ما هست تو هیچ جای دنیا پیاده سازی نشده
    - این پروژه نرم افزار مدیریت اطلاعات نیست (مثل حسابداری و مدیریت اسناد و امثال اون)
    - این پروژه نرم افزار آنلاین هم نیست (مثل وب سایت و انواع وب اپلیکیشن و ...)
    - این پروژه سیستم عامل هم نیست
    - این پروژه اپن سورس هم نیست
    پس چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در این لحظه فقط میگم یک Utility هست. بسیار کارآمد و مورد نیاز همه
    (آنتی ویروس و فایروال هم نیست ها)

حالا چرا نمیگیم چیه ؟؟
    چند نفر از دوستان که بعضیاشون تو این گروه هم هستن (بقیشون هم به زودی Join میشن) ، این پروژه رو تعریف کردن
    همه ما به کمک هم این پروژه رو پیاده سازی میکنیم ، بعد از اجرا رونمایی میشه
    در واقع هر کس یه کار کوچیکی داره انجام میده ولی نمیدونه مربوط به کدوم قسمته یا اصلا چی کار داره میکنه
    اینطوری واقعا میشه مثل شرکت های بزرگی که تو دنیا اسم و رسمی دارن
    ضمن اینکه هیچ رقیبی نمیتونه قبل از نهایی شدن محصول ایده رو بدزده
    (یه مثال هم بزنم : تو شرکت های خودروسازی ، هر گروه داره یک قطعه با مشخصات معین رو طراحی و پیاده سازی میکنه ولی نمیدونه مال چه ماشینیه ، آخر سر مثلا میبینن که قطعه مال فلان سری از بنز بوده که بعد از رونمایی مشخص میشه)

ب- تخصص های مورد نیاز در پروژه
    - برنامه نویس (++C) در حد نوشتن سرویس
    - برنامه نویس (++C) در حد نوشتن درایور
    - برنامه نویس C#‎‎ همه رقم
    - رپورت نویس کار درست
    - دیتابیس ردیف کن خفن در دو رده که بعدا میگیم
    - کامپوننت نویس توپ
    - طراح وب سایت که ترجیحا با سی ام اس کار میکنه
    - انواع aspx نویس
    - سازنده Setup قشنگ و مرتب و کم حجم
    - برای بعضی کارهای تحقیقاتی هم Position داریم
    - بقیه رو هم میخواییم (هر چی که فکر میکنید)

ج - مدت زمان اجرای پروژه
    هر چند WBS پروژه رو کاملا تعریف نکردیم هنوز ولی حدسمون 2 تا 3 ماهه
    سعی میکنیم هر عضوی حداکثر یکی دو هفته درگیر باشه

د- چطوری بفهمیم پروژه در چه مرحله ای هست ؟
    - یه چارت زیبا و قشنگ و ملوس طراحی میکنیم که از نوع Botton-Up-Design هست (مثلا با Visio)
    در واقع کارهای مختلف تو اون هرم پروژه هر کدومشون با یک سلول مشخص شدن
    هر کس که کارشو انجام داد رنگ اون قسمت عوض میشه و شما با یه نگاه به اون هرم میفهمید چه مقدار از کار انجام شده و چقدرش مونده
    بعد از طراحی WBS هرم و وظایف رو میبینید

محصول این پروژه رو حتی میشه به آمریکا صادر کرد. برید حالشو ببرید. برای کار اول یه مقدار سنگینه ولی روحیه بخش

و اما حالا :
    - الان لطفا اعضا تو این ور و اون ور بگردن دنبال درایور نویس و سرویس نویس خفن که گره کار یه کمی اونجاس
    - اسم گروه هم که هنوز مشخص نیست ، من یه پیشنهاد میدم : WeDev چطوره ؟
    (We) هم معنی ما میده و هم از Web میاد (چون ما از طریق وب با هم در تماسیم و توسعه میدیم)
    تو دنیا هم تکه ظاهرا

نظر بدین ، نظر نظر نظر (راستی داد زن هم میخواییم که بره تو اینترنت دنبال برنامه نویس بگرده )
    آخرین ویرایش به وسیله duke_saeed : دوشنبه 30 آذر 1388 در 09:02 صبح دلیل: غلط املایی

کاربر تازه وارد آواتار Devilprogramer
    محل زندگی
    خونمون

اسم خوبیه .. من که موافقم .. پروژشم عالی به نظر می رسه .. بازم موافقم .. من کلا موافقم

من خودم دوست نداشتم اهل کپی پیست باشم.
    دوست داشتم همیشه دستم روی زانوی خودم باشه(نه تو کد های دیگران).
    ولی متاسفانه دیدم که اینطوری پول در نمیارن.
    توی ایران 90 درصد برنامه هایی که مینویسن کار با بانک اطلاعاتی هستش.
    یارو میبینی اون ور یه برنامه مونیتورینگ شبکه مینویسه(خیلی ساده) کلی فروش میکنه و در گیر مسائلی مثل کپی رایت نیست.
    ولی ما اگه بیایم یه برنامه غیر بانک اطلاعاتی بنویسیم اولا که فروش نمیکنه؛ ثانیا اگه فروش کنه باید کلی هزینه کنیم که کپی نشه و باید پول قفل بدیم.
    توی ایران باید فقط به فکر بانک اطلاعاتی بود برای پول در آوردن و بس.

من خودم شخصا عاشق برنامه نویسی هستم.
    هنوز با C++‎ کار میکنم ولذت میبرم.
    من اسمبلی رو دوست دارم و به آن عشق میورزم.

ولی برای پول درآوردن باید عشق رو کنار گذاشت(وتوی ایران رفت به طرف بانک اطلاعاتی و اخیرا هم وب).

چقدر حرف زدم

اينم ليست كامل دوستان كه اعلام آمادگي كردند :
    mohammad_bagheraniوduke_saeed وsky_in_iran وcaptain_black81 وnila.CS وamir.khanlariو Devilprogramer و ali_mnkt و sia_2007 و bghad1 و FastCode
    استاد duke_saeed مشتاقانه منتظر اعلام كار هستيم درباره اسم موافقم اما بهتر نيست فارسي باشه ؟
    از همين ابتدا همه چيز وطني باشه بهتر نيست ؟

کاربر تازه وارد آواتار farid_mov2006
    محل زندگی
    اهواز

سلام
    منم دوست دارم کمکتون کنم/اما حیف که نمیتونم{چون 1)تازه این ترم دارم سی پلاس پلاس یاد میگیرم/در نتیجه چیزی بلد نیستم{دانشجو ترم 3 نرم افزار هستم}/2)12 روز دیگه امتحان دانشگاهمه و باید بخونم}ولی برا همتون آرزوی موفقیت میکنم
    حالا یه سوال//با این شرایط که بالا گفتم {صفر کیلومتر}منم میتونم عضو گروهتون باشم تا در کنار درسم یه چیزیم یاد بگیرم{هر چند که میدونم تو دستو پاتونم و سرعتتونو کند میکنم}؟؟؟؟؟
    ولی خداییش این کارو به یه سرانجام برسونید و وسط راه ولش نکنید
    همتون موفق باشید

سلام دوست عزيز farid_mov2006 بله كه شمام ميتونيد عضو اين گروه بشين به نام تاپيك توجه كن "جايي براي پيشرفت يك برنامه نويس" دوستان و اساتيد اينجا زيادن و همه ما اومديم براي يادگيري و پيشرفت ورود شمارو تبريك ميگم و انشا الله در كنار شما و ديگر دوستان بتونيم گروهي موفق و تشكيل بديم

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من هم تمامی مفاد ایین نامه رو می پذیرم و امیدوارم که در آینده همکاری خوبی داشته باشیم .

دوستان farid و mnasrin هم خوش اومدین به جمع ، دوستمون به اسم open-source فرمودن که باید بانک اطلاعاتی باشه تا پول درآورد. با احترام به نظرشون چند تا نکته بگم ،
    نکته اول در جواب ایشون اینه که منظور این گروه در حال حاضر کسب درآمد نیست (هر چند ممکنه این همکاری منجر به کسب درآمد شه) ، ما داریم یه همکاری تیمی رو تجربه میکنیم.
    کسب درآمد راه و رسم خودشو داره که ما فعلا از اون پرهیز میکنیم تا تیم آلوده به مسائل مالی نشه، ولی اگر یه روز گفتن آقای open-source یادته 10 ساعت وقت گذاشتی فلان قسمت پروژه رو انجام دادی ؟؟ میگی : "آره ، خوب که چی؟"
    میگن بفرما شماره حساب بده میخواییم 2 میلیون تومن بریزیم حسابتون !! اون موقع حسابی سورپرایز میشی
    نکته دوم اینه که من اعتقاد ندارم که فقط از دیتابس میشه پول درآورد ، من خودم در عالم توسعه نرم افزار از خیلی چیزای دیگه هم پولسازی کردم مثل GIS یا الگوریتم های محاسباتی یا نوشتن کامپوننت های UI، البته موافقم که اغلب پروژه های فعلی یه جوری با دیتابیس متصلند و پول خوبی هم میدن بابتشون
    ولی ما میخواییم متفاوت باشیم فعلا

الان هم چون برنامه نویس در سطح ++C میخواییم اگر پایه اید ، کل گروه مخلص شما هم هست ، بفرمایید که ما شدیدا در خدمتیم

سایر دوستان هم که مشخصه وظیفشون چیه دیگه فعلا، اول تعیین اسم و دوم دعوت از برنامه نویسان به این گروه

استاد duke_saeed ببخشيد خارج از موضوع از شما سوال ميكنم از دوستانم پوزش ميخوام من خيلي علاقه دارم تو gis برنامه بنويسم تحقيقاتم كردم اما هيچوقت تبديل به كد نشد امكان داره به https://barnamenevis.org/showth...=191225&page=2 يه سري بزنيد و در اونجا به من كمك كنيد ممنون ميشم gis تو ايران چيزه جديد و بكر اگه كمك كنيد ممنون ميشم اينجا چون موضوع فرق داره و بحث چيزه ديگريست نميخوام برا دوستان مزاحمت ايجاد كنم ممنون ميشم

بخشید نتونستم برم پستهای قبلی رو بخونم ولی افراد گروه میخوان رو چه پروژه ای کار کنند ؟

ب- تخصص های مورد نیاز در پروژه
    - برنامه نویس (++C) در حد نوشتن سرویس
    - برنامه نویس (++C) در حد نوشتن درایور
    - برنامه نویس C#‎‎‎‎ همه رقم
    - رپورت نویس کار درست
    - دیتابیس ردیف کن خفن در دو رده که بعدا میگیم
    - کامپوننت نویس توپ
    - طراح وب سایت که ترجیحا با سی ام اس کار میکنه
    - انواع aspx نویس
    - سازنده Setup قشنگ و مرتب و کم حجم
    - برای بعضی کارهای تحقیقاتی هم Position داریم
    - بقیه رو هم میخواییم (هر چی که فکر میکنید)
    سلام به همه دوستان
    تمامی مفاد ایین نامه رو می پذیرم اما دیدم از هر کدوم از موارد بالا یه چیزی بلدم اما تخصص ندارم.بنابراین فقط برای برای همه اعضاء تیم آرزوی موفقیت می کنم.
    مخلص همه دوستان

به نظر من برای شروع متخصص بودن ضروری نیست. چون این کار رو شروع کردیم تا چیزی یاد بگیریم و یک کار گروهی انجام بدیم. بعدشم اینطوری نیست که یک بخش رو به یکی بدیم و بگیم تا حاضر نکردی نیا. باید حین کار از روند اون آگاه بشیم و هر کس هر مشکلی داشت در میون بذاره تا کمکش کنیم و اصلا هم خجالت نکشه.
    هر کس در هر زمینه ای که فکر میکنه میتونه کار رو با کمک دیگران و تحقیق و مطالعه انجام بده انتخاب کنه.

من هم عضو n ام.....(مفاد آیین نامه را هم تایید می کنم .)

دامنه فعالیت ها : از هر چیزی یک کم ولی تخصص delphi ، C#‎‎.net ،Sql Server

امیدوارم واقعا تا آخرش پیش بریم....انشاالله....
    ....
    آخرین ویرایش به وسیله afrooz_rahmati63@yahoo.com : دوشنبه 30 آذر 1388 در 22:23 عصر

نقل قول نوشته شده توسط -Azure- مشاهده تاپیک

سلام به همه دوستان
    تمامی مفاد ایین نامه رو می پذیرم اما دیدم از هر کدوم از موارد بالا یه چیزی بلدم اما تخصص ندارم.بنابراین فقط برای برای همه اعضاء تیم آرزوی موفقیت می کنم.
    مخلص همه دوستان
    دوست عزیز سلام

مشکلی نیست برای شما هم کاری دارم که بیای تو تیم ، جای نگرانی نیست

نقل قول نوشته شده توسط mohammad_bagherani مشاهده تاپیک
    به نظر من برای شروع متخصص بودن ضروری نیست. چون این کار رو شروع کردیم تا چیزی یاد بگیریم و یک کار گروهی انجام بدیم. بعدشم اینطوری نیست که یک بخش رو به یکی بدیم و بگیم تا حاضر نکردی نیا. باید حین کار از روند اون آگاه بشیم و هر کس هر مشکلی داشت در میون بذاره تا کمکش کنیم و اصلا هم خجالت نکشه.
    هر کس در هر زمینه ای که فکر میکنه میتونه کار رو با کمک دیگران و تحقیق و مطالعه انجام بده انتخاب کنه.
    دقیقا نظر شما رو تایید میکنم ، اینجا باید یه بخش هم برای رفع مشکلات فنی و کمک گرفتن از سایرین باز کنیم ، یه بخش هم که در حقیقت میشه کنترل پروژه و مستندات مرتبط
    جزئیاتشو بعدا اعلام میکنم

با تشکر از همه دوستان که تا این لحظه اومدن
    کار داره جالب میشه و اعضا دارن زیاد میشن
    من هر چند سرم در زندگی روزمره شلوغه ولی اینقدر جوگیر شدم که یکی دو تا از کارامو گذاشتم کنار ، دارم WBS کار رو تدوین میکنم ( که مستلزم تحلیل سیستم هست).
    امیدوارم این کار سریع تر انجام شه
    در این صورت دقیقا خواهیم دونست که چه کسی چه کاری باید انجام بده.

یه مقدار بیشتر به اینجا سر بزنید ، همینطور اینجا رو به تاپیک های تحت نظرتون اضافه کنید تا به محض اینکه کسی پیغام جدیدی داد متوجه شید.

دوست جدیدمون afrooz باهات خیلی کار داریم ، اگر یه کم بلدی درایور بنویسی حتما خیلی زیادشم بلدی
    فقط باید همت کنی که مطمئنم میکنی

اسم گروه چی شد؟؟؟؟؟؟ یالا نظر بدین

راستی آقای
    duke_saeed چه کسانی پروژه را تعریف کردند؟ سورس هر بخش برنامه پس از پایان کار در اختیار دیگر اعضا قرار داده می شه؟

نقل قول نوشته شده توسط duke_saeed مشاهده تاپیک
    دوست عزیز سلام

مشکلی نیست برای شما هم کاری دارم که بیای تو تیم ، جای نگرانی نیست
    پس آقا یه یا علی از طرف من داشته باشید
    اسم خودم هم علی هست خوشحالم از آشنایی دوستان

نقل قول نوشته شده توسط afrooz_rahmati63@yahoo.com مشاهده تاپیک
    راستی آقای
    duke_saeed چه کسانی پروژه را تعریف کردند؟ سورس هر بخش برنامه پس از پایان کار در اختیار دیگر اعضا قرار داده می شه؟
    ما در این لحظه برای جلوگیری از رد و بدل شدن اطلاعاتی که ممکنه منجر به جاسوسی طراحی بشه ، فعلا بعضی از اطلاعات رو مخفی نگه میداریم ، از جمله آی دی افرادی که طراحی رو انجام میدن
    سورس هر قسمت از پروژه در اختیار توسعه دهنده همون بخشه به جز مواردی که نیاز هست حتما سورس رو ارجاع بدن
    بعد از تکمیل برنامه اگر دوستان دوست داشتن میتونن سورس ها رو رد و بدل کنن ولی الان تا قبل از پایان پروژه مطابق قوانین هر کس این کارو بکنه بدون اخطار قبلی از تیم اخراج میشه.

مطلب آخر راجع به سورس اینه که مطمئن باشید بعد از تکمیل برنامه هم احتمال میدم هیچ کدوم از دوستان حاضر نباشن سورسشون رو پخش کنن ، چون برنامه خیلی توپی خواهد شد.

کاربر دائمی آواتار hakelberfin
    محل زندگی
    تبریز

با تشکر از نظرات دوستان
    در کشور ما هنوز فرهنگ برنامه نویسی کامل نشده.
    اینو قبول کنیم که زمانی برنامه نویس ها دنبال کار تازه و جدید میرن که به کارشون بها داده بشه.
    یادمه 4 سال قبل استادمون طرح OCR فارسی رو به پارک علم و فن اوری داد ولی به خاطر هزینه ی طرح که در مقابل کارشم خیلی ناچیز بود , موافقت نشد.
    دوست برنامه نویسی 80 میلیون هزینه ی طرح خیلی جدید و نوش کرد و تقدیرنامه های زیادی از بزرگان گرفت ولی در مرحله فروش شدیدا شکست خورد.
    چند بار من طرحی رو به پارک علم و فن اوری معرفی کردیم . اولش ازمون توجیه اقتصادی خواستن. بعدشم گفتند طرح های نرم افزاری در مرحله ی فروش شکست می خورن !!!
    دوستان در کشور ما نرم افزار در مرحله ی فقره

کجای دنیا یکی که 20 سال بیشتر نداره؛ یه 2008 MS SQL Server Enterprise جلوشه و داره روی Change Data Capture و Change Tracking کار میکنه ؟
    کی تو این دنیا پول داره که به خاطر این که از Net. 3.5 فقط Extension Method و WPF اش رو یاد گرفته ؛ بیاد و Visual Studio 2008 Team System و Expression Studio 3 رو نصب کنه ؟
    همین عامل عدم حق کپی رایت باعث همچین مصیبتهای شده

نقل قول نوشته شده توسط hakelberfin مشاهده تاپیک
    ..... اولش ازمون توجیه اقتصادی خواستن. بعدشم گفتند طرح های نرم افزاری در مرحله ی فروش شکست می خورن !!!
    دوستان در کشور ما نرم افزار در مرحله ی فقره
    همین عامل عدم حق کپی رایت باعث همچین مصیبتهای شده
    ضمن تشکر از نظر صحیح شما توضیح اینکه خوشبختانه پروژه ما چون نیاز به سرمایه گذاری نداره ، و ما هم به منظور کسب درآمد اینجا نیستیم ، مشمول موارد بالا نیست.

سرمایه اعضای تیم ما دانش فنی خودشونه و اینجا کسی از کسی پول و وام و سرمایه گذاری نمیخواد. (جای دیگه یه همچین چیزی دیدید؟؟؟)

همونطور که روز اول هم مثال زدم خیلی از شرکت هایی که الان تو دنیا رتبه های زیر 20 رو دارن روز اول غیر انتفاعی بودن یا فقط برای به رخ کشیدن توانایی های یه عده ایجاد شده بودن
    مثلا eBay رو صاحبش زد تا اثاثیه اضافی خونشو به حراج بذاره، یا گوگل یه پروژه تحقیقاتی بوده

بعدشم انتظار دارم اعضای تیم ناامیدی رو لااقل تو این پروژه برای همیشه فراموش کنن.
    مگه 2 تا 3 هفته همکاری پاره وقت ، اونم تو خونه ، برای یه کار داوطلبانه خیلی سخته ؟؟

اوباما میگه : "با هم ، ما میتونیم ، با هم ، ما انجامش میدیم" اینم لینکش :
    http://www.americaspower.org/var/abe...er-we-will.jpg

راستی (این پاراگراف رو تو ویرایش اضافه کردم ) پروژه هایی مثل OCR یا مترجم یا آموزش زبان فارسی و این تیپ قضایا چون تو دنیا سرمایه گذاری وحشتناکی روش شده دیگه از حالت بومی درمیاد، یعنی قبلا یه بازار بکری داشته مثل ایران، ولی الان دیگه این بازار از دست رفته ، چون n مدل نرم افزار OCR خارجی هست که الان فارسی رو هم ساپورت میکنه. این اتفاق حتی تو خود اونور هم میفته ، مثلا شرکت نت اسکیپ از بین رفت ، چون مایکروسافت IE رو مجانی ارائه داد ، یا شرکت هایی بزرگ مثل vmware که متخصص virtualization هستند اگر تغییر استراتژی ندن به زودی از بین میرن ، چون مثلا مایکروسافت در سرور 2008 virtualization رو ساپورت میکنه.
    مشکل تو ایران همیشه مدیریتیه، یعنی اینکه همیشه به ما گفتن مدیریت ذاتیه ، در صورتیکه اصلا این طور نیست ، مدیریت یه علم اکتسابی هست که با تمرین میشه بهترش کرد. ما اغلب عادت کردیم لقمه رو جویده شده به ما بدن ، مثلا 100 میلیون وام بدن ، ما بقیشو بلدیم ، در صورتیکه ببینید چند نفر از این وام گرفته ها موفق عمل کردن؟ به عبارت دیگه همه فکر میکنن مشکل از نبود سرمایه است ، ولی ما اثبات خواهیم کرد این طور نیست.

من ناراحتم از این که چرا متخصصان ما همیشه دنبال بانک و وام و سرمایه گذار - اونم به هر قیمتی - میدون در صورتی که این بانک ها و نزول خوران که باید منت مهندسین و متخصصین رو بکشن.
    حالا ما اینجا جمع شدیم تا اثبات کنیم که با هم و با یه مقدار صرف انرژی مثبت یه کاری انجام میدیم که دیگران با سرمایه هم نمیتونن.
    مطمئنم که موفقیم ، کسی از اعضای گروه هم شک نکنه پلیز !
    آخرین ویرایش به وسیله duke_saeed : دوشنبه 30 آذر 1388 در 23:37 عصر

اينم از آخرين ليست دوستان عضو كه به 15 نفر رسيده ترتيبه اسامي بر اساس ترتيب عضويت (البته اين موضوع مهم نيست فقط گفتم تا براي كسي شبهه پيش نياد) :
    mohammad_bagheraniوduke_saeedوsky_in_iranوcaptain_black81وnila.CSوamir.khanlariوDevilprogramer وali_mnkt وsia_2007 وbghad1 وFastCodeو farid_mov2006 وmnasrin و -Azure- و afrooz_rahmati63@yahoo.com
    استاد duke_saeed لطف ميكنيد به صورته كلي بگيد نياز به چه تخصص و چه كارهايي داريم تا از الان تا آماده شدن طرح كار (كه زحمتش به پاي شماست) دوستان عزيز خودشون گرم كنن و آماده بشن

کاربر دائمی آواتار ferankyy
    محل زندگی
    خونه

سلام به اساتید برنامه نویس

منم یک تازه کار هستم اگه میشه یه جایی از گروهتان را به من بدید .

C#‎-VB

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

با سلام خدمت دوستان عزیز من هم تمامی مفاد ایین نامه رو می پذیرم و با اين اميد كه هم بتونم يه چيزي ياد بگيرم و هم يه گوشه از كار رو بگيرم.

دوستان اعضا همگی یک ایمیل به من بزنید شامل :
    آی دی اینجا
    ایمیل یاهو یا جی میل
    تخصص ها به ترتیب اولویت

ایمیل من duke_saeed@yahoo.com
    متشکر و ممنون

خسته نباشید دوستان من فکر می کنم بار سنگین دفاع از گروه فقط به دوش جناب duke_saeed افتاده بقیه هم بیان اعلام کنن که ما اینجا جمع شدیم تا یه چیزی یاد بگیریم درآمد نمی خواهیم نمی خواهیم نمی خواهیم (البته اگه آخرشم چیزی بود چه بهتر) همین که کار گروهی رو یاد بگیریم برای من یکی که کافیه پس لطف کنید آیه ی یاس نخونید چرا نمی خواید باور کنید که ما هم می تونیم یه کاری انجام بدیم پس لطفا هی نیاید بگید مشکل ما کپی رایته ما که نمی خوایم فروش کنیم که مشکل کپی رایت برامون مهم باشه اینم همه می دونن که کپی رایت مشکل اصلیه اینجا، پس لطف کنید دیگه تکرار نکنید نظرهایی مثل اینکه بجز دیتابیس از چیز دیگه ای نمی شه پول درآورد هم ندید چون ما دنبال پول نیستیم فقط می خواییم ببینیم عرضه ی یه کار گروهی درست حسابی رو داریم یا نه؟ پس لطفا کلمه ی پول رو از پست هاتون حذف کنید و در مورد چیزی که مر بوط به پول باشه صحبت نکنید البته لطفا، چون اینجا ما برای انجام پروژه نه احتیاج به سرمایه ی اولیه داریم نه می خوایم که ازش پول در بیاریم
    در ضمن ثابت خواهیم کرد که این تاپیک مثل تاپیک های مشابه بی نتیجه نخواهد ماند به همه نشون می دیم که وقتی یه ایرانی گفت یا علی یعنی چی

Cool جایی برای پیشرفت یک برنامه نویس سی شارپ

این جانب با خواست شخصی قاطع و با مطالعه و پذیرش کلیه مفاد بالا درخواست عضویت در پروژه برنامه نویسی گروهی را مینمایم

فعالیتها:
    C#‎‎
    SQL Server
    تحلیل و طراحی سیستم ( البته نه خیلی قوی)

در مورد اسم تیم یک پیشنهاد دارم
    Trial and Error
    که به معنی آزمایش و خطا هست
    این اسم رو به این علت پیشنهاد دادم که خودم تا حالا اکثر مطالبی رو که یاد گرفتم با آزمایش و خطا بوده

همگی یا علی

کاربر دائمی آواتار M.YasPro
    محل زندگی
    Kernel

سلام
    من هم تمام مفاد آیین نامه رو قبول می کنم .
    ولی امیدوارم این یکی دیگه نصفه کاره نمونه

خوب بچه ها سلام
    تقریبا طراحی تموم شده

( این قسمت ویرایش شده و نسخه جدید تر پایین تر هست )

ممنون و متشکر
    آخرین ویرایش به وسیله duke_saeed : چهارشنبه 02 دی 1388 در 12:05 عصر دلیل: ارائه نسخه جدیدتر

نقل قول نوشته شده توسط bpzone مشاهده تاپیک

در مورد اسم تیم یک پیشنهاد دارم
    Trial and Error
    که به معنی آزمایش و خطا هست
    این اسم رو به این علت پیشنهاد دادم که خودم تا حالا اکثر مطالبی رو که یاد گرفتم با آزمایش و خطا بوده

همگی یا علی
    این اسم رو شخصا دوست دارم ، ولی یه مقدار حاکی از ناپختگیه ، بقیه نظر بدن لطفا
    تا اینجا 2 اسم جدی تر داریم :
    1- WeDev
    2- TrialAndError

لطفا در انتخاب اسم (هویت گروه) مشارکت کنید.

بچه ها سلام مجدد، امتیازات پیشنهادی رو اضافه کردم به لیست
    تقریبا طراحی تموم شده

حالا من یه لیست میدم از کارای خورده (با امتیازات اکتسابی)
    کیفیت کار 50% به امتیاز میتونه اضافه کنه
    یعنی اگر کاری 100 امتیاز داشته باشه و با کیفیت خوب انجام شه میشه 150 امتیاز
    سهم هر کس امتیاز خودشه از مجموع امتیازات
    راجع به کارای تحلیلی و طراحی و مدیریت پروژه هم بعدا از دوستان راجع به امتیازش نظر خواهیم خواست.
    هر کسی دوست داره مشارکت کنه شماره Task رو برام ایمیل کنه، ایمیل من duke_saeed@yahoo.com

1- نوشتن یک سرویس با ++C که Terminate نشه (200 امتیاز)
    2- نوشتن یک ماجول کوچیک در سطح درایور به ++C که برای دریافت جزییات ایمیل بزنید (300 امتیاز)
    3- ارسال و دریافت اطلاعات با Socket توسط ++C ، این هم 200 امتیاز
    4- ارسال و دریافت اطلاعات از Socket توسط C#‎‎‎ ، این 150 امتیاز
    5- نوشتن یک ماجول کوچیک و یک فرم C#‎‎‎ برای لاگین ، تغییر رمز (فقط یک کاربر) (150 امتیاز)
    6- نوشتن یک فرم با C#‎‎‎ و Save کردن و ویرایش اطلاعات فرم در یک دیتابیس یا XML که هست (200 امتیاز)
    7- نوشتن یک ماجول کوچک جهت ثبت لاگ در یک دیتابیس (ترجیحا یک دیتابیس که با نصب برنامه نصب شه) (بدون یوزر اینترفیس) (150 امتیاز)
    8- گزارش گیری از دیتابیس بالا (فکر کنم یک گزارش کافیه ولی با فیلترینگ) (150 امتیاز)
    9- نوشتن دو سه تا کامپوننت UI (هر کامپوننت 150 امتیاز)
    10- قفل گذاری روی نرم افزار نهایی (150 امتیاز ، مشاوره درست 50 امتیاز)
    11- تولید یک وب سایت کوچولو برای معرفی محصول (200 امتیاز)
    12- تولید یک وب سایت کوچیک برای معرفی پیشرفت کار به اعضای گروه (200 امتیاز)
    13- یه نفر هم میخوام که یه سری مکاتبات اداری رو پیگیری کنه (200 امتیاز)
    14- نویسنده یه برنامه Setup ترجیحا با InstallShield که کار مهمی هست (300 امتیاز)
    15- راجع به Packaging محصول هم اگر کسی تجربه یا ایده ای داره مطرح کنه تا حالا فعلا ببینیم چی میشه
    16- ثبت اطلاعات به صورت منظم در فایل XML با زبان ++C که 200 امتیاز داره

توضیح اینکه تسک ها ممکنه در آینده بیشتر بشن

ممنون و متشکر

برای هر قسمت اگر چند نفر داوطلب داشتیم تصمیم میگیریم ، کسی به کسی نمیگه که چی رو درخواست داده لطفا

با سلام خدمت تمامی دوستان
    اگه بنده رو بپذیرید خیلی خوشحال می شم در گروه شما عضو بشم و تمامی مفاد این ایین نامه رو می پذیرم
    اگه اسمش رو بشه گذاشت تخصص: C#‎.net و sql server
    در ضمن از تمامی دوستان خواهش می کنم این قدر حرفهای نا امید کننده نزنند و از استادduke_saeed
    کمال تشکر را دارم

صفحه 2 از 6 اولاول 1234 ... آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •