نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: اجراي برنامه sql

Question اجراي برنامه sql

دوستان عزيز با سلام
    من برنامه ام داراي ديتا بيس sql است من مي خواهم كه روي كامپيوتري كه sql نصب نيست اجرا كنم خيلي جستجو كردم اما به نتيجه اي نريسيدم با اينستال شيلد ستاپ ساختم اما باز هم مشكل پيش آمد و اجرا نشد ممنون مي شم كه جواب بديد

کاربر دائمی آواتار sunn789
    محل زندگی
    در حال حاضر کره زمین

نقل قول: اجراي برنامه sql

سلام
    میتونی تو امضا یه فیلم اموزشی هست رو ببینی
    اگه مشکل داشتین بگین کاملش کنم

دوست عزيز تو امضا؟
    منظورتون كجاست

کاربر دائمی آواتار sara.f
    محل زندگی
    آنجا که دروغ نباشد!

نقل قول نوشته شده توسط behroz1387 مشاهده تاپیک
    دوست عزيز تو امضا؟
    منظورتون كجاست
    سلام
    منظورشون اینه که در امضاشون اگه نگاه کنید، یک لینک ساخت فایل setup وجود داره، یعنی این لینک
    https://barnamenevis.org/showthread.php?t=192379

دوستان عزيز من اين مراحل را رفته ام فقط كانكشن استرينگ را بصورت زير نوشتم بنظر شما ايراد اين كد كجا است
    ممنون مي شم كسي جواب بده
    public string constr = "Data Source=localhost;initial catalog=naff ;User ID = sa ;Password=ara;";

دوستان عزيز من اين مراحل را رفته ام فقط كانكشن استرينگ را بصورت زير نوشتم بنظر شما ايراد اين كد كجا است
    ممنون مي شم كسي جواب بده
    public string constr = "Data Source=localhost;initial catalog=naff ;User ID = sa ;Password=ara

اگر از نسخه sqlexpress استفاده میکنید که حتما هم همینطوره کانکشن استرینگتون اشتباهه باید اینجوریش کنی :
    con.ConnectionString = (@"data source=.\sqlexpress;Initial catalog=نام دیتابیس;Integrated Security=true")

دوست عزيز من اين كد را نوشتم
    public string constr = (@"data source=.\sqlexpress;Initial catalog=naff;Integrated Security=true");
    اما پيغام خطاي زير را مي دهد
    Cannot open database "naff" requested by the login. The login failed.

Login failed for user 'COMPUTER1\Dear-User'.
    ممنون مي شم اگه كمك كنيد

کاربر دائمی آواتار sara.f
    محل زندگی
    آنجا که دروغ نباشد!

نقل قول نوشته شده توسط behroz1387 مشاهده تاپیک
    دوست عزيز من اين كد را نوشتم
    public string constr = (@"data source=.\sqlexpress;Initial catalog=naff;Integrated Security=true");
    اما پيغام خطاي زير را مي دهد
    Cannot open database "naff" requested by the login. The login failed.

Login failed for user 'COMPUTER1\Dear-User'.
    ممنون مي شم اگه كمك كنيد
    شما برای اینکه به دیتا بیس وصل بشید، از قسمت view --> solution explorer --> connect to data base استفاده کنید و server را انتخاب کرده ( مثلا نقطه . ) و دیتا بیس را هم انتخاب کنید و بر روی connection ایجاد شده که راست کلیلک کنید ، می توانید از پنجره propertis به connection string دست پیدا کنید.

[شما برای اینکه به دیتا بیس وصل بشید، از قسمت view --> solution explorer --> connect to data base استفاده کنید و server را انتخاب کرده ( مثلا نقطه . ) و دیتا بیس را هم انتخاب کنید و بر روی connection ایجاد شده که راست کلیلک کنید ، می توانید از پنجره propertis به connection string دست پیدا کنید.]

دوست عزيز من قسمت connect to data base را پيدا نكردم كجاي solution explorer مي باشد من قبلا ديتا بيس را به پروژ ه ام اضافه كردم
    اگه لطف كنيد و جواب بديد ممنون مي شم

فکر کنم attach نکرده باشد باید فایلتون رو هم اتچ کنید اگر برنامتونو روی یک سیستم دیگه بردین باید روی همون سیستم هم فایلتونو attach کنید

با تشكر از دوستان عزيز ولي من به نتيجهاي نرسيدم و مجبورم كه sql را كامل روي سيستم ديگه نصب كنم
    واقعا برام مهم بود
    آخرین ویرایش به وسیله behroz1387 : سه شنبه 01 دی 1388 در 22:00 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •