نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: publish کردن بخش های تغییر کرده

publish کردن بخش های تغییر کرده

آیا برای گذاشتن یک فایل publish شده در IISهر بار باید کل پروژه را publish کرد و نمی شود فقط قسمتی را که تغییر کرده به فایل قبلی publish شده اضافه نمود

کاربر دائمی آواتار iman_22a
    محل زندگی
    اهواز

نقل قول: publish

سلام . شما بعد از تغییرات پروژه را Publish می کنین ولی فایلهایی که می دونین تغییر کرده اند رو آپلود می کنید .

خیر . نمیشه

زیرا در هر بار Publish فایل های موجود در هر شاخه همگی با هم داخل یک فایل App_Web_......dll قرار می گیرند . مثلاً App_Web_jhxm59fg.dll

و همچنین برای هر فایل کامپایل شده یک فایل با پسوند Compiled در نظر گرفته می شود که حاوی اطلاعات و مسیر فایل اصلی و همچنین مسیر و عنوان همان DLL مذکور است که کدهای این فایل در آن کامپایل و نگهداری می شوند . مثلاً gallery.ascx.c8e092d6.compiled

و همانطور که مشاهده می کنید همیشه یک رشته رندوم به انتهای این فایل ها افزوده می شود و چون این مسیرها و نام ها به هم مرتبط هستند و هر بار تغییر میکنند چنین کاری میسر نیست .

موفق باشید .

محل زندگی
    اهواز

نقل قول نوشته شده توسط Chabok مشاهده تاپیک
    در هر بار Publish فایل های موجود در هر شاخه همگی با هم داخل یک فایل App_Web_......dll قرار می گیرند . مثلاً App_Web_jhxm59fg.dll
    البته اگه موقع Publish گزینه دوم را هم تیک بزنن میشه اون حالتی که بنده اشاره کردم (چون واسه هر صفحه یک Dll جداگانه با نام ثابت تولید میشه که همیشهء خدا ثابته)

نقل قول: publish کردن بخش های تغییر کرده

ببخشيد من متوجه ضرورت Publish كردن نميشم . چرا بايد Publish كنيم ؟ آيا غير از اينكه اگر Publish نكنيم اولين درخواست به WebApp كمي طول ميكشد و بعد عادي ميشود . فايده ديگري هم دارد ؟

محل زندگی
    اهواز

نقل قول نوشته شده توسط Lastphoenix مشاهده تاپیک
    ببخشيد من متوجه ضرورت Publish كردن نميشم . چرا بايد Publish كنيم ؟ آيا غير از اينكه اگر Publish نكنيم اولين درخواست به WebApp كمي طول ميكشد و بعد عادي ميشود . فايده ديگري هم دارد ؟
    درسته ، Publish فقط برای زمانی که قصد داریم پروژه رو روی هاست بریزیم لازمه وگرنه در حالت معمول نیازی نیست .

نقل قول نوشته شده توسط iman_22a مشاهده تاپیک
    درسته ، Publish فقط برای زمانی که قصد داریم پروژه رو روی هاست بریزیم لازمه وگرنه در حالت معمول نیازی نیست .
    دوست من . من هنوز هم متوجه ضرورت استفاده از اون نشدم . شايد يكي از دلايل Publish كردن محافظت كردن از كدها باشه ولي ميتونيم كدها رو تو ClassLibrary بزاريم و Dll اونو Upload كنيم . شما دليل ديگري ميبينيد كه Publish ميكنيد ؟

ولي ميتونيم كدها رو تو ClassLibrary بزاريم و Dll اونو Upload كنيم
    اگر قرار باشه هر چی کد دارید بصورت مجزا یک کلاس باشه حرف شما درسته .

ولی در حالت عادی قرار نیست همه کدها بصورت DLL خارجی در برنامه استفاده شود .

من هنوز هم متوجه ضرورت استفاده از اون نشدم
    در مواقعی که نیاز نیست سورس کامل سایت در دسترس افراد قرار بگیره استفاده میشه .
    همچنین سرعت اجرا را افزایش می دهد .

از نظر امنیتی و این که شاید هر فردی نتواند کدهای شما را ببیند حائز اهمیت است .

در php , asp , ... که چنین امکاناتی وجود ندارد مشکلاتی در زمینه ارائه برنامه هاشون پیش میاد (به دلیل ارائه سورس کامل) که این امکان در ASP.net تا یک مقدار زیادی این مشکلات رو حل کرده است .

الان من سایتی دارم که پابلیش نکردم و همچینجوری فایل ها رو آپلود کردم بدون هیچ تغییری
    الان می خوام پروژه رو روی هاست ویرایش کنم
    چه باید بکنم؟
    مثلا یه صفحه default.aspx رو می خوام تغییر بدم. لطفا مرحله ای بگین چه باید بکنم؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •