نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: چطوری میشه یه تیبل آداپتر توی دیتا ست ساخت بدون اینکه این تیبل توی بانک ساخته شده باشه

کاربر دائمی آواتار neda_dela
    محل زندگی
    زمین خدا

Question چطوری میشه یه تیبل آداپتر توی دیتا ست ساخت بدون اینکه این تیبل توی بانک ساخته شده باشه

با سلام
    من میخام یه تیبل توی دیتا ست داشته باشم که فیلدهای داخل اون اشتراکی از فیلدهای دو تا تیبل موجود در بانک باشه . در واقع میخام یه تیبل مجازی بسازم
    این امر چطوری امکان داره.

نقل قول: چطوری میشه یه تیبل آداپتر توی دیتا ست ساخت بدون اینکه این تیبل توی بانک ساخته شده باشه

راست کلیک در زمینه ی دیتا ست و انتخاب گزینه دیتا تیبل . بعدش اگه متد بهش اضافه کنی همه چی ردیفه

محل زندگی
    زمین خدا

Question نقل قول: چطوری میشه یه تیبل آداپتر توی دیتا ست ساخت بدون اینکه این تیبل توی بانک ساخته شده باشه

نقل قول نوشته شده توسط dr_ghezavat مشاهده تاپیک
    راست کلیک در زمینه ی دیتا ست و انتخاب گزینه دیتا تیبل . بعدش اگه متد بهش اضافه کنی همه چی ردیفه
    مرسی ولی چطوری میشه بهش متد اضافه کرد بیشتر میشه توضیح بدین

نقل قول: چطوری میشه یه تیبل آداپتر توی دیتا ست ساخت بدون اینکه این تیبل توی بانک ساخته شده باشه

راست کلیک روی تیبل آداپتر و add new query

محل زندگی
    زمین خدا

Question نقل قول: چطوری میشه یه تیبل آداپتر توی دیتا ست ساخت بدون اینکه این تیبل توی بانک ساخته شده باشه

راست کلیک روی تیبل آداپتر و add new query
    مرسی شما توی جواب اول گفتی دیتا تیبل ولی توی جواب دوم میگی تیبل آداپتر من بالاخره کدوم رو انتخاب کنم
    یکی دیگه هم هست توی دیتا ست که کلیک راسن می کنم add بعدش query داره همون منظورتون هست؟
    یه خورده دقیق تر و جزئی تر توضیح میدین لطفا
    مرسی

خب دوست گرامی شما برای حل مشکلت کافیه یه تیبل آداپتر به دیتاست اضافه کنی بعدش از ویزارد ، جداول مورد نظرت رو انتخاب کن سپس اوکی و تمام . حالا اگه دقت کنی روی مورد اضافه شده به دیتاست نوشته دیتا تیبل . و پایینش یه قسمت مخصوص متدهاش داره به نام datatable1tableadapter اونجا راست کلیک ، و add query .امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم .موفق باشید .

محل زندگی
    زمین خدا

خب دوست گرامی شما برای حل مشکلت کافیه یه تیبل آداپتر به دیتاست اضافه کنی بعدش از ویزارد ، جداول مورد نظرت رو انتخاب کن سپس اوکی و تمام . حالا اگه دقت کنی روی مورد اضافه شده به دیتاست نوشته دیتا تیبل . و پایینش یه قسمت مخصوص متدهاش داره به نام datatable1tableadapter اونجا راست کلیک ، و add query .امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم .موفق باشید .
    بذار از اول خودم بگم:
    من توی دیتا ست کلیک راست می کنم و add و تیبل آداپتر رو انتخاب می کنم. بعدش انتخاب use sql statement بعدش دکمه query builder و از اونجا تیبل های مورد نظرم رو انتخاب می کنم و اوکی.
    بعد خودش برام یه کوئری نیمه تمام می ذاره این طوری:
    SELECT     
    FROM [st-sabt] CROSS JOIN
    [st-shakhsi]

و من نمی دونم باید اینجا چه کار کنم و next می زنم بعدش عکس زیر میاد:

و حتما این مشکل داره غیر از اینه؟
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

شما بعد از انتخاب جداول ، فیلدهای مورد نظرتون رو انتخاب نکردین . اگر کمی زبان اس کیو ال بلد باشید مطمئنا مشکلتون حل میشه .خواهشا بیشتر جستجو کنید . تشکر.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •