نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: اجرا شدن رویداد بعد از انتخاب سطر در گریدویو

اجرا شدن رویداد بعد از انتخاب سطر در گریدویو

سلام من داخل گریدویو enable selection رو فعال کردم ..... حالا میخوام رویداد مربوط به button مورد نظرم وقتی اجرا بشه که سطری از گرید ویو توسط کاربر انتخاب شده باشه در غیر اینصورت پیغام بده که سطر رو انتخاب کنه.....
    ممنون میشم راهنماییم کنید

نقل قول: اجرا شدن رویداد بعد از انتخاب سطر در گریدویو

نقل قول نوشته شده توسط ironman مشاهده تاپیک
    سلام من داخل گریدویو enable selection رو فعال کردم ..... حالا میخوام رویداد مربوط به button مورد نظرم وقتی اجرا بشه که سطری از گرید ویو توسط کاربر انتخاب شده باشه در غیر اینصورت پیغام بده که سطر رو انتخاب کنه.....
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام . كدوم Button رو ميگيد ؟ لطفا كمي بيشتر توضيح دهيد .

نقل قول نوشته شده توسط Lastphoenix مشاهده تاپیک
    سلام . کدوم Button رو میگید ؟ لطفا کمی بیشتر توضیح دهید .
    داخل صفحه یه button دارم که میخوام زمانی اجرا بشه که سطری از گریدویو اتخای شده باشه

فرض کنید اگه سطری از گریدویو انتخاب شده باشه و روی button کلیک بشه دستور اول اجرا بشه .. و در غیر اینصورت دستور دوم احرا بشه

نقل قول نوشته شده توسط ironman مشاهده تاپیک
    داخل صفحه یه button دارم که میخوام زمانی اجرا بشه که سطری از گریدویو اتخای شده باشه

فرض کنید اگه سطری از گریدویو انتخاب شده باشه و روی button کلیک بشه دستور اول اجرا بشه .. و در غیر اینصورت دستور دوم احرا بشه
    توسط GridView1.SelectedIndex > 0 میتوان متوجه شد که سطری از GridView انتخاب شده

نقل قول نوشته شده توسط Lastphoenix مشاهده تاپیک
    توسط GridView1.SelectedIndex > 0 میتوان متوجه شد که سطری از GridView انتخاب شده
    ممنون
    با این دستور شماره سطر انتخاب شده رو بر میگردونیم .
    حالا مشکلی که هست اگه ما سطری رو انتخاب کرده باشیم برای بار دوم هم همون سطر انتخاب شده هست و با کلیک کردن رو button رویدادش اجرا میشه ولی نمیخوام اینحوری باشه.... یعنی اگه بر روی button کلیک کردیم و رویدادش اجرا شد دیگه سطری از گریدویو در حالت انتخاب شده نباشه!!!!
    ببخشید مبتدی هستم دیگه

GridView1.SelectedIndex = 0

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •