نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: انتخاب زبان مناسب برای پیاده سازی پروژه

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

انتخاب زبان مناسب برای پیاده سازی پروژه

سلام به همه
    ما تصمیم گرفتیم یه سیمولاتور طراحی کنیم
    می خواستم از دوستان در مورد انتخاب زبان پیاده سازی اون راهنمایی بگیرم.
    من خودم فکر می کنم مناسب ترین گزینه سی هست
    اما به دلایلی بعضی از همکارام اسرار دارند هر قسمت از اون رو با یه زبون بنویسند
    مثلا قسمت گرافیکی ، ویژن و معادلات رو با سی و ارتباطات شبکه ، برنامه نویسی پورت کام و یو اس بی رو با سی شارپ

می خواستم نظر شما رو بپرسم
    بنظرتون سی شارپ (دات نت) برای این جور کارها مناسب هست(من فکر می کنم به خاطر ماهیت مفسریش ممکن یه جاهایی تو این پرو‍ژه کم بیاره هرچند می دونم مفسر jit خیلی قدرتمند هست)

اصلا قصد مقایسه زبون ها رو ندارم خواهشا بحث رو به اون سمت نبرید.فقط می خوام بدونم دات نت برای این قسمت از پروژه مناسب هست یا نه؟آیا رو پرفورمنس برنامه می تونه تاثیر منفی بزاره(شایدم تاثیرات مثبت داشته باشه)

ممنون

نقل قول: انتخاب زبان مناسب برای پیاده سازی پروژه

کسی نیست که راهنمایی کنه
    هر جا که بحث سر مقایسه زیون ها میشه می گن فلان زبون برای فلان کار پرفرمنس خوبی نداره

خب الان برای این کار(قسمت ارتباط شبکه -پورت ها ...) دات نت جواب می ده؟؟؟
    اگه نه به چه دلایلی

کاربر دائمی آواتار BOB
    محل زندگی
    http://www.mshams.ir

نقل قول: انتخاب زبان مناسب برای پیاده سازی پروژه

نقل قول نوشته شده توسط python_85 مشاهده تاپیک
    اما به دلایلی بعضی از همکارام اسرار دارند هر قسمت از اون رو با یه زبون بنویسند
    مثلا قسمت گرافیکی ، ویژن و معادلات رو با سی و ارتباطات شبکه ، برنامه نویسی پورت کام و یو اس بی رو با سی شارپ
    سلام

اگر در گروه‌تان، برنامه نویس حرفه‌ای C دارید، بهترین گزینه انجام کار، در VC است. (در مورد VC++‎.Net هم تحقیق کنید، بنده اطلاع ندارم)

درست است که Jit-Compiler قدرتمند است، اما اصولا بهترین انتخاب برای نوشتن اینچنین نرم‌افزارهای سیستمی، استفاده از زبانهای Native مانند خانواده C و یا Delphi است.

توجه داشته باشید که خانواده .Net زبانهای Managed (مدیریت شده) هستند و تحت فریمورک خودشان اجرا می‌شوند، و اصولا حداکثر Performance و استفاده از منابع سیستم، فقط در یک زبان Native امکان پذیر است.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •