نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: نسخه فارسی وبلاگ Scott Guthrie

نسخه فارسی وبلاگ Scott Guthrie

سلام دوستان عزیز،
    نسخه فارسی وبلاگ جناب Scott Guthrie راه اندازی شد،
    سعی می کنم که به مرور مطالب جدید وبلاگ ایشان را ترجمه و بر روی وبلاگ پست کنم،
    آدرس وبلا'گ ScottGu:
    http://weblogs.ASP.NET/scottgu
    آدرس نسخه فارسی:
    http://weblogs.ASP.NET/scottgupersian

از Scott Guthrie, Joe Stanger, Terri Morton که ساخت این وبلاگ را فراهم نمودند هم تشکر می کنم؛
    این وبلاگ در مراحل ابتدایی کار خود بوده و یقینا" با مشکلات و نواقصی همراه خواهد بود، پس منتظر شنیدن نظرات، انتقادات و پیشنهادات سازنده شما هستم،
    با سپاس
    علیرضا مداح
    I've just started tweeting!
    @Alireza_Maddah

VIP آواتار Sajjad.Aghapour
    محل زندگی
    اهل کاشانم .. روزگارم بد نیست

نقل قول: نسخه فارسی وبلاگ Scott Guthrie

سلام علیرضا جان...

واقعا محشره...دستت درد نکنه...

1. فقط یه معرفی از این چند نفر میتونی داشته باشی:
    Terri Morton

Terri Morton is an MVP for ASP/ASP.NET and an ASPInsider. You can find her moderating and participating at the ASP.NET Forums, contributing to the lists at devadvice.com, and writing articles at the ASPAlliance. She is a Program Manager with Telligent Systems, a solutions company with unique expertise and knowledge of the Microsoft platform.
    2. اگه میتونی یه SubDomain از برنامه نویس هم بگیر و همزمان تو دوتا وبلاگ up کن.....

موفق باشی....
    Close your eyes, take a deep breath, click your heels three times, and say, "There's no better thing than Inversion of Control and Dependency Injection, generic specialization, the decorator pattern, chains of responsibilities, and extensible software."

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    كشور فرشته گانِ اروپا سوئد

Smile نقل قول: نسخه فارسی وبلاگ Scott Guthrie

سلام ،
    انشاالله موفق باشین
    جاتون خالی‌ تقریبا ۱ماه پیش اومده بود اینجا از طرف شرکت رفتیم سمینار ایشان(Scott Guthrie)
    فیلم‌ها رو اینجا میتونین ببینین گذاشتم بی‌ نهیات کف مرگ می‌شه ادم لایو اینجور افرادو می‌بینه
    انشاالله یک روز هم نسیبه شما دوستان بشه

سلام .
    گفتم شاید کسی ایمیل آقای اسکات گاتری رو لازم داشته باشه .

scottgu@microsoft.com
    بای بای ...............................

سلام .
    هرچی توی وب ( به زبون فارسی ) گشتم ، نتونستم یه بیوگرافی مختصر و مفید راجع به آقای اسکات گاتری پیدا کنم و خودم دست به کار شدم و از داخل ویکی پدیایی انگلیسی یه چیزایی پیدا کردم که در زیر میتونید ترجمه سطحی اون رو بخونید :
    (( اسکات گاتری ( متولد 1975 ( نائب رئیس بخش توسعه دهندگان شرکت مایکروسافت میباشد . او اقدام به توسعه تیم های سازنده ی : ASP.Net – CLR – Silver Light – Windows Form – WPF – IIS 7.5 – Commerce Server - .Net Compact Framework – Visual Web Developer و Visual Tools For WPF کرد .

چرا وبلاگ فارسي ايشون به روز نميشه ؟ تو اين چند ماهه تنها يك مقاله گذاشته شده و اونم افتتاحيه بوده !

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •