نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: کلید سوالات کارشناسی ارشدنرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی سالهای گذشته

کلید سوالات کارشناسی ارشدنرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی سالهای گذشته

سلام بچه ها من سوالات سال 84 تا 88 آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزار

دانشگاه آزاد اسلامی رو دارم ولی هرچی گشتم کلید اونا رو پیدا نکردم کسی می تونه در این

زمینه منو کمک کنه

با تشکر .

نقل قول: کلید سوالات کارشناسی ارشدنرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی سالهای گذشته

نقل قول نوشته شده توسط skey_programing مشاهده تاپیک

دانشگاه آزاد اسلامی رو دارم ولی هرچی گشتم کلید اونا رو پیدا نکردم کسی می تونه در این

زمینه منو کمک کنه

با تشکر .
    سلام
    یه کتابی هست برای گسترش علوم پایه که مجموعه سوالات کنکور ارشد نرم افزار و IT از سال 80 تا 86 رو داره من سال 87 رو هم دیدم.اما منم کلید سوالای 88 و 87 رو ندارم و میخوام
    اگه کسی داره به منم بده.
    میشه لطف کنید اگه سوال 87 رو دارید بذارید ما هم استفاده کنیم.

کتاب گسترش علوم پایه مربوط به سوالات آزمون دانشگاه آزاده. می شه نام کتاب و مولفشو بگی.

کتاب گسترش علوم پایه مربوط به سوالات آزمون دانشگاه آزاده. می شه نام کتاب و مولفشو بگی.
    مجموعه سوالات کنکورهای کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد(مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT ) سال 80 تا 86

مهندس آرمان مهربخش-مهندس عباس شفیعی-دکتر مسعود نیکوکار-مهندس حمیدرضا مقسمی-مهندس هادی یوسفی-دکتر علی برومندنیا-دکتر محمد حسین رضوانی

انتشارات گسترش علوم پایه

فکر کنم کامل نوشته باشم.موفق باشید مارو هم دعا کنید.

زمینه منو کمک کنه

با تشکر .
    من سوالات زبان تخصصی آزاد 88 خیلی فوری میخواهم ممنون میشم اگه بزاری

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

سلام دانشگاه آزاد کلید بیرون نمیده باید کتاب های مقسمی هر سال جواب ها رو حل میکنه مراجعه کنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •