نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: بازشدن چندفرم همزمان دربرنامه وثابت نگهداشتن فرم

کاربر تازه وارد آواتار T A H O R A
    محل زندگی
    قطعه اي از بهشت

بازشدن چندفرم همزمان دربرنامه وثابت نگهداشتن فرم

سلام
    برنامه ای که من می نویسم نمی دونم کجاشو تنظیم نمی کنم که نمی تونم دوتا فرم رو همزمان باز کنم
    مثلا می خوام در برنامه زمانی که فرم ثبت مشخصات باز بشه، بتونم همزمان با اون فرم جستجو یا هر فرم دیگه رو هم در برنامه باز کنم (و این که از فرم جستجو به عنوان مثال فقط یکی باز یشه وشونصد تا باز نشه!!!!!!!!!!!!!!)
    سوال بعدی این که میخوام در برنامه بعضی از فرمهام در صفحه ثابت باشند و بزرگ یا کوچیک نشند فقط بتونن برن پایین صفحه ودوباره برگردند سرجاشون و مکان هر فرم روهم خودم توی کدنویسی ها مشخص کنم .
    لطفاراهنماییم کنید

نقل قول: بازشدن چندفرم همزمان دربرنامه وثابت نگهداشتن فرم

راه حلی که من پیشنهاد می دم اینه که وقتی یک فرم باز شد در لودینگ اون ، فرم بعدی رو باز کنی و در لودینگ فرم جدید فرم بعدی و الی اخر

کاربر تازه وارد آواتار T A H O R A
    محل زندگی
    قطعه اي از بهشت

نقل قول نوشته شده توسط ehsan1330666 مشاهده تاپیک
    راه حلی که من پیشنهاد می دم اینه که وقتی یک فرم باز شد در لودینگ اون ، فرم بعدی رو باز کنی و در لودینگ فرم جدید فرم بعدی و الی اخر
    چون این طوری یه فرم به فرم قبلیش نیازمنده من میخوام فرمها به هم وابسته نباشند ولی بشه در برنامه دوسه تا فرم متفاوت رو هم زمان باز کرد وسایز فرمها هم قابل تغیر توسط کاربرنباشه

سلام دوست عزيز
    اگر ميخواي از يك فرم به تعداد زياد باز نشه و تا زماني كه كاربر جواب نداده فرم هاي زيرين قابل دسترس نباشند مثل مثال فرم جستجو كه گفتي از .ShowDialog() استفاده كن .
    درباره سوال دوم شما در بخش FORMBORDERSTYLE فرمات گزينه FIXED استفاده كن و MAXIMIZEBOX فرمتم FALSE كن
    موفق و پيروز باشي

کاربر دائمی آواتار اَرژنگ
    محل زندگی
    arjang8000@gmail.com

نقل قول نوشته شده توسط T A H O R A مشاهده تاپیک
    سلام
    برنامه ای که من می نویسم نمی دونم کجاشو تنظیم نمی کنم که نمی تونم دوتا فرم رو همزمان باز کنم
    مثلا می خوام در برنامه زمانی که فرم ثبت مشخصات باز بشه، بتونم همزمان با اون فرم جستجو یا هر فرم دیگه رو هم در برنامه باز کنم (و این که از فرم جستجو به عنوان مثال فقط یکی باز یشه وشونصد تا باز نشه!!!!!!!!!!!!!!)
    خوب، یک کلاس برایه نظارت کردن به باز کردن و بستن فرمها درست کنید، هر فرمی که بسته شد به کلاس نظارتگر خبر میده که بسته شده و کلاس نظارتگر باز شدن و ساختن فرمها را مدیریت میکنه، اگر فرمی هنوز بسته نشده باشه اونرو نشان میده و یا اینکه هر کاری که بخاهید را انجام میده.

نقل قول نوشته شده توسط T A H O R A مشاهده تاپیک
    سوال بعدی این که میخوام در برنامه بعضی از فرمهام در صفحه ثابت باشند و بزرگ یا کوچیک نشند فقط بتونن برن پایین صفحه ودوباره برگردند سرجاشون و مکان هر فرم روهم خودم توی کدنویسی ها مشخص کنم .
    لطفاراهنماییم کنید
    سوالها را سوا سوا بپرسید قاطی کردن مشکلات در یک پست مشکلات دیگری ایجاد میکنه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •