نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: استفاده از فایل PDF

استفاده از فایل PDF

با سلام ، می خواهم اطلاعات خاصی را از چند فایل PDF دریافت کنم و در بانک اطلاعاتی وارد کنم در اینترنت خیلی جستجو کردم ولی راهنمایی نبود ، آیا اصلا امکان دارد؟

نقل قول: استفاده از فایل PDF

لازم به ذکر است با دستور Read هم خواندم اما نوشته های عجیب غریب نوشت که اصلا قابل خواندن نبود

این دومین دفعه است که در این سایت سوال مطرح می کنم و هر دو بار جوابی دریافت نکردم مثل اینکه دل بستن به این سایت ، واهی است و وقت تلف می کنم

کاربر دائمی آواتار nilidelphi
    محل زندگی
    ارومیه

Post نقل قول: استفاده از فایل PDF

دوست گرامی
    فایل های pdf فقط برای خواندن هستند و نمیشه اطلاعات داخلی آن را خواند (البته میشه ولی باید از نوع رکوردبندی آن آگاه باشی و با stream ها این کار رو بکنی) اما اگه می خوای یه pdf رو تو جدولت ذخیره کنی باید یه فیلد از نوع باینری درست کنی و فایل مورد نظرت درون اون فیلد قرار بدی ولی این کار توصیه نمیشه بهتر اینه که آدرس فایل رو نگه داری و هروقت خواستی با مراجعه به اون آدرس فایل مورد نضرت رو باز کنی .

نقل قول نوشته شده توسط nilidelphi مشاهده تاپیک
    دوست گرامی
    فایل های pdf فقط برای خواندن هستند و نمیشه اطلاعات داخلی آن را خواند (البته میشه ولی باید از نوع رکوردبندی آن آگاه باشی و با stream ها این کار رو بکنی) اما اگه می خوای یه pdf رو تو جدولت ذخیره کنی باید یه فیلد از نوع باینری درست کنی و فایل مورد نظرت درون اون فیلد قرار بدی ولی این کار توصیه نمیشه بهتر اینه که آدرس فایل رو نگه داری و هروقت خواستی با مراجعه به اون آدرس فایل مورد نضرت رو باز کنی .
    این برای من خیلی مهم است نمیخواهم کل فایل pdf را ببینم بلکه متن خاصی را از میان همه متنهای آن باید جدا کنم و در بانک ذخیره کنم اگر میشود بیشتر راهنمایی کنید

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    جزيره كيش

سلام دوست عزيز
    اينطور كه معلومه شما ميخوايد فايل PDF رو به متن تبديل كنيد اگه اينطوره تا اونجايي كه من اطلاع دارم اين كار كار ساده اي نيست نرم افزار هايي هستند كه ابن كار رو انجام ميدند ولي اونها هم در خيلي موارد درست عمل نميكنند چون ماهيت فايل PDF تصوير هست البته من كامپوننتي سراغ دارم كه فايل PDF رو روي فرم نمايش ميده ولي نميتونه محتواي اون رو جداكنه و به متن تبديل كنه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •