نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: چگونه مي‌توان اطلاعات دو ديتابيس با ساختاري كاملاً يكسان را وارد يك ديتابيس با همان ساختار نمود

چگونه مي‌توان اطلاعات دو ديتابيس با ساختاري كاملاً يكسان را وارد يك ديتابيس با همان ساختار نمود

دو ديتابيس با ساختار يكسان داريم كه مثلاً هر كدام 5 جدول(تيبل) دارند(ساختار جداول هم يكسان است) اطلاعات موجود در اين دو ديتابيس با همديگر متفاوت است
    حال مي خواهم اطلاعات ديتابيس اول را وارد ديتابيس دوم كنم. يعني اطلاعات جدول اول ديتابيس 1 در ادامه اطلاعات جدول اول ديتابيس 2 قرار گرفته و به همين صورت تا جدول پنجم.
    آيا چنين كاري انجام شدني است؟

نقل قول: چگونه مي‌توان اطلاعات دو ديتابيس با ساختاري كاملاً يكسان را وارد يك ديتابيس با همان ساختار

اگر براي يكبار ميخواهي انجام بدهي كه راحت است جداول را لينك كن و با يك كواري انجام بده
    اگر نه بايد مرتبا اين كار انجام شود تا راه برنامه نويسي و كانكشن را برايت بنويسيم

کاربر دائمی آواتار wolfstander
    محل زندگی
    کتاب اکسس

نقل قول: چگونه مي‌توان اطلاعات دو ديتابيس با ساختاري كاملاً يكسان را وارد يك ديتابيس با همان ساختار

سلام
    اگر لطف کنید و راه دائمی را یادمان بدهید ، بسیار ممنون میشویم
    از طرف خودم و دوست شروع کننده تاپیک
    این مساله رو منم دارم
    اطلاعاتی رو بایدهفته ای یک بار تو دیتابیس وارد کنم

2 ديتابيس را بفرست و راهنمايي كن كدام جداول بايد add شود

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •