مشاهده دست آورد نظرسنجی: کنکور کارشناسی ارشد 89 IT چطور بود؟

رای دهنده
51. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • سخت

6 11.76%
  • استاندارد

23 45.10%
  • آسون

18 35.29%
  • خیلی آسون

4 7.84%
صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 177

نام تاپیک: کنکور کارشناسی ارشد 89 IT چطور بود؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran

نقل قول: کنکور کارشناسی ارشد 89 IT چطور بود؟

نقل قول نوشته شده توسط bersisa مشاهده تاپیک
    آی تی دانشگاه شاهد چه طوره؟
    نمی دونم من کلا از گرایش ایتی ایتی خوشم نمیاد در مورد دانشگاهشم اصلا اطلاعات ندارم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran

Sahar جان من به توضیحات پراکنده دوستان در تالارهای دیگه کاری ندارم شما نظر خودت رو بگو
    آی تی مجازی که از طریق کنکور دانشجو می گیره چه طوره؟
    من فکر نکنم چیز جالبی از توش دراد چون تو ارشد ارتباط استادا با دانشجو اونم بیشتر برای تهیه مقاله خیلی زیاده و حتی خیلی از دانشگاهها دانشجوهاشونو اون روز هایی که کلاس ندارن برای تحقیق و مسائل دیگه مجبور می کنند که بیان دانشگاه حالا فکر کن از طریق اینترنت یا شاید ماهی 2 یا 3 بار دانشگاه رفتن بخواد تمام این مسائل انجام بشه چی از توش در میاد خدا می دونه. درضمن حتی بهترین دانشگاههای دولتی هم تو کلاسهای غیر مجازیشون کلی ضعف دارند دیگه چه برسه که بخوای غیر مجازی درس بخونی

سلام این مهستان به من میگه حساب کاربری شما غیر فعال هست! چی کارش کنم؟ میخوام بدونم رتبمو چند میده!

الآن دوباره عضو شدم با این یکی میره تو سایت.

با سلام و تقدیم احترام،
    منظور شما اینه که تخمین رتبه مهستان خوشبینه یا بدبین؟
    به نظر من بسیار خوشبین تخمین زده.
    ممنون می شم که اگر نظر کلی افراد رو درباره سیستم تخمین رتبه مهستان بیان کنید.

نقل قول نوشته شده توسط elenora_hs مشاهده تاپیک
    با سلام و تقدیم احترام،
    منظور شما اینه که تخمین رتبه مهستان خوشبینه یا بدبین؟
    به نظر من بسیار خوشبین تخمین زده.
    ممنون می شم که اگر نظر کلی افراد رو درباره سیستم تخمین رتبه مهستان بیان کنید.
    به نظر من خیلیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییییییی خوش بینانه است

نقل قول نوشته شده توسط kiani_behzad مشاهده تاپیک
    الآن دوباره عضو شدم با این یکی میره تو سایت.
    در صدا و رتبه تخمینی شما چه طوره؟

درصدای من جالب نیست.
    زبان و مدیریت و معماری صفر
    مشترک 30
    پایگاه داده ها 80
    هوش مصنوعی 50
    سیستم عامل 50 رتبه تجارت زده 519 و امنیت 695.
    انشاالله سال بعد درسایی که امسال سفید گذاشتم رو هم میزنم.
    به امید قبولی همه اونایی که زحمت کشیدن.

امیدوارم موفق باشی. ولی به قول خودتون تجربه توی کنکور ارشد خیلی نقش داره. دفعه اول که توی آزمون شرکت کنی متوجه می شی که چه طور باید به سوالا جواب داد که نتیجه بهتری بگیری.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran

درصدای من جالب نیست.
    زبان و مدیریت و معماری صفر
    مشترک 30
    پایگاه داده ها 80
    هوش مصنوعی 50
    سیستم عامل 50 رتبه تجارت زده 519 و امنیت 695.
    انشاالله سال بعد درسایی که امسال سفید گذاشتم رو هم میزنم.
    به امید قبولی همه اونایی که زحمت کشیدن.
    مطمئنی این شد رتبت من همین درصدارو تو سایت زدم رتبه شد127تجارت و207 امنیت

نقل قول نوشته شده توسط sahar مشاهده تاپیک
    مطمئنی این شد رتبت من همین درصدارو تو سایت زدم رتبه شد127تجارت و207 امنیت
    آره از من که همین رتبه رو داده!
    شما معدلت رو چند وارد کردی؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran

آره از من که همین رتبه رو داده!
    شما معدلت رو چند وارد کردی؟
    نه من درصدام مثل شما نبود فقط چون به نظرم رتبت زیاد بود درصدای شما رو تو سایت زدم حتی با معدل 12 هم رتبه صدوخورده ای میشد عجیبه ها سایتشون درست کار نمی کنه حالا بازم امتحان کن

نقل قول نوشته شده توسط sahar مشاهده تاپیک
    نه من درصدام مثل شما نبود فقط چون به نظرم رتبت زیاد بود درصدای شما رو تو سایت زدم حتی با معدل 12 هم رتبه صدوخورده ای میشد عجیبه ها سایتشون درست کار نمی کنه حالا بازم امتحان کن
    آره سایت خرابه چون من الآن درصدای فوق العاده خوب رو وارد کردم که باید با اونا رتبه یک میداد اما خیلی بد میده!!!!!!
    به نظر من زیاد به این سایتا نمیشه اعتماد کرد باید صبر کنیم سازمان سنجش خودش نتایجو بده.
    من یکی از دوستام که پارسال رتبش 24 شد زبان و معماری صفر زده بود.
    یکی دیگه از دوستامم 134 شد اونم سه تا صفر داشت.
    چند تای دیگه هم بودن مثلا یکیشون 200 شد که قبول نشد جایی.
    به هر حال صبر کنید تا نتایج بیاد.

آره سایت خرابه چون من الآن درصدای فوق العاده خوب رو وارد کردم که باید با اونا رتبه یک میداد اما خیلی بد میده!!!!!!
    به نظر من زیاد به این سایتا نمیشه اعتماد کرد باید صبر کنیم سازمان سنجش خودش نتایجو بده.
    من یکی از دوستام که پارسال رتبش 24 شد زبان و معماری صفر زده بود.
    یکی دیگه از دوستامم 134 شد اونم سه تا صفر داشت.
    چند تای دیگه هم بودن مثلا یکیشون 200 شد که قبول نشد جایی.
    به هر حال صبر کنید تا نتایج بیاد.
    شاید شما درست وارد نمی کنی. من که امتحان کردم دقیقا ربر اساس رتبه های پارسال رتبه رو می ده

در ضمن حتی ممکنه با درصد منفی رتبه خوبی آورد مثلا پارسال یه نفر زبان منفی 6 زده بود ولی دتبش حدود 30 شده بود

راستی بچه ها چند نفر رو می شناسید که مهستان بهشون رتبه زیر 20 گفته باشه؟

کسی نمیدونه جوابا کی می آد؟

راستی دانشکاه صنعتی اصفهان هم ارشد آی تی داره؟

من از جمله کسانی هستم که عقیده دارم کنکور IT امسال خیلی از پارسال ساده تر بوده و سیستم تخمین رتبه مهستان بسیار بسیار خوش بین و غیر قابل اعتماده. ولی وقتی سوالات رو مقایسه می کنم به این نتیجه می رسم که:
    زبان کنکور امسال از کنکور پارسال سخت تر بوده ( زبان انگیسی ام بد نیست و با اطمینان دارم اینو می گم. Vocab امسال سخت تر و اغلب سوالات متن ها از نوع Restatement بودند و این تیپ سوالات معمولاً درصد خطا رو بالا می برند).
    دروس مشترک کنکور IT امسال در مجموع از پارسال ساده تر نبود. (گسسته و شبکه رو در نظر بگیرید)
    بعلاوه اینکه سیستم عامل هم به هیچ وجه از پارسال ساده تر نبود.
    مدیریت هم در حد پارسال بود و ساده تر نبود.
    فقط دو درس هوش مصنوعی و پایگاه داده ها هستند که از پارسال ساده تر بودند و جالب اینجاست که میانگین هوش مصنوعی کشور ( بر اساس آزمون های پارسه ) حدوداً 15 % و پایگاه داده ها هم حدود 25% ممکنه باشه . خیلی ها گفتند که این دو درس ساده بودند ولی تا حالاهیچ کس نگفته که این دو درس رو 100% یا بالای 80% زده. پس خیلی هم ساده نبوده و نهایتاً نسبت به پارسال میانگین کشور ممکنه 10% بالاتر بیاد. ضمن اینکه سوالات ظاهراً آسون، فریبنده هستند و احتمال خطا و نمره منفی در یک کنکور ظاهراً آسون خیلی بیشتر از یک کنکور سخته چون معمولاً در کنکور سخت سوال رو سفید رها می کنیم.
    در کل وقت کنکور هم با سوالات هماهنگ نبود.
    در نهایت اینکه کنکور آسون به ضرر اونهاییه که خیلی درس خوندند. چون یه عده با آمادگی کم آرامش و بی خیالی تمام و خوش شانسی میان و جای رتبه های متوسط رو می گیرند. در حالی که شاید اونی که خیلی خونده صرفاً به خاطر استرس و جو کنکور به یه رتبه متوسط برسه.
    پس، درسته که این همه تخمین رتبه زیر 20 از طرف سیستم مهستان غیر واقعی به نظر میاد ولی فکر نمی کنم، تراز کنکور امسال و پارسال زیاد متفاوت باشه. با توجه به اینکه سیستم مهستان، طبق گفته مسئولین موسسه فاضل در شیراز، از اطلاعات افراد عضو شده هم داره استفاده می کنه و شاید به خاطر همینه که رتبه ها با گذشت زمان دارن تغییر می کنند.
    به هر حال تا زمان اعلام نتایج زمان زیادی باقی نمونده به زودی ادعاهای این سیستم تخمین رتبه هم تایید یا تکذیب می شه.
    خوبه اگر دوستان درباره ی نظرات من، عقیدشون رو بیان کنند.
    با آرزوی موفقیت برای همه اعضای محترم جامعه برنامه نویس.

بجه ها من دانشجو ترم 4 IT هستم . خیلی نگران ارشد هستم . معدلم تا اینجا 16 بوده . ولی مطئنم با معدل بالای 17 کارشناسیو تموم میکنم ! اینو مطمونم !
    نگرانم در مورد کنکور ارشد. شماها همه درصداتون بالاست. یعنی امیدی هست من از دانشگاه غیر انتفاعی بتونم ارشد قبول شم ؟
    من دانشگاه علوم و فنون مازندران بابل میخونم. با رتبه 4000 منطقه 3 اینجا قبول شدم.
    کمک میخوام :( چه جوری شدوع کنم ؟ از کجا شروع کنم ؟ :(

کاربر جدید آواتار imantexas
    محل زندگی
    اصفهان

آوره. منم مشکلم دقیقا همینه! نمی دونم از کجا باید شروع کنم.
    اگه میشه یه دید کلی از اینکه به طور متوسط چه قدر زمان نیاز هست تا از 0 شروع کرد و با حد اقل چه درصدهایی میشه کجاها قبول شد بذارین.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    Iran

نقل قول نوشته شده توسط elenora_hs مشاهده تاپیک
    من از جمله کسانی هستم که عقیده دارم کنکور IT امسال خیلی از پارسال ساده تر بوده و سیستم تخمین رتبه مهستان بسیار بسیار خوش بین و غیر قابل اعتماده. ولی وقتی سوالات رو مقایسه می کنم به این نتیجه می رسم که:
    زبان کنکور امسال از کنکور پارسال سخت تر بوده ( زبان انگیسی ام بد نیست و با اطمینان دارم اینو می گم. Vocab امسال سخت تر و اغلب سوالات متن ها از نوع Restatement بودند و این تیپ سوالات معمولاً درصد خطا رو بالا می برند).
    دروس مشترک کنکور IT امسال در مجموع از پارسال ساده تر نبود. (گسسته و شبکه رو در نظر بگیرید)
    بعلاوه اینکه سیستم عامل هم به هیچ وجه از پارسال ساده تر نبود.
    مدیریت هم در حد پارسال بود و ساده تر نبود.
    فقط دو درس هوش مصنوعی و پایگاه داده ها هستند که از پارسال ساده تر بودند و جالب اینجاست که میانگین هوش مصنوعی کشور ( بر اساس آزمون های پارسه ) حدوداً 15 % و پایگاه داده ها هم حدود 25% ممکنه باشه . خیلی ها گفتند که این دو درس ساده بودند ولی تا حالاهیچ کس نگفته که این دو درس رو 100% یا بالای 80% زده. پس خیلی هم ساده نبوده و نهایتاً نسبت به پارسال میانگین کشور ممکنه 10% بالاتر بیاد. ضمن اینکه سوالات ظاهراً آسون، فریبنده هستند و احتمال خطا و نمره منفی در یک کنکور ظاهراً آسون خیلی بیشتر از یک کنکور سخته چون معمولاً در کنکور سخت سوال رو سفید رها می کنیم.
    در کل وقت کنکور هم با سوالات هماهنگ نبود.
    در نهایت اینکه کنکور آسون به ضرر اونهاییه که خیلی درس خوندند. چون یه عده با آمادگی کم آرامش و بی خیالی تمام و خوش شانسی میان و جای رتبه های متوسط رو می گیرند. در حالی که شاید اونی که خیلی خونده صرفاً به خاطر استرس و جو کنکور به یه رتبه متوسط برسه.
    پس، درسته که این همه تخمین رتبه زیر 20 از طرف سیستم مهستان غیر واقعی به نظر میاد ولی فکر نمی کنم، تراز کنکور امسال و پارسال زیاد متفاوت باشه. با توجه به اینکه سیستم مهستان، طبق گفته مسئولین موسسه فاضل در شیراز، از اطلاعات افراد عضو شده هم داره استفاده می کنه و شاید به خاطر همینه که رتبه ها با گذشت زمان دارن تغییر می کنند.
    به هر حال تا زمان اعلام نتایج زمان زیادی باقی نمونده به زودی ادعاهای این سیستم تخمین رتبه هم تایید یا تکذیب می شه.
    خوبه اگر دوستان درباره ی نظرات من، عقیدشون رو بیان کنند.
    با آرزوی موفقیت برای همه اعضای محترم جامعه برنامه نویس.

دقیقا با حرفات موافقم درضمن به نظرم هوش از پارسال آسونتر نبود و با اینکه ساده به نظر می رسید ولی واقعا نکته ای بود اما چون حل کردنی نداشت این به ذهن می رسید که آسونه و خیلی ها می گفتند همرو زدند در صورتی که وقتی جوابا اومد هنوزم من ندیدم کسی بالای 66 زده باشه بهر حال آسون نبود بغیر از پایگاه داده البته معماری هم از پارسال سخت تر بود

نقل قول نوشته شده توسط imantexas مشاهده تاپیک
    اگه میشه یه دید کلی از اینکه به طور متوسط چه قدر زمان نیاز هست تا از 0 شروع کرد و با حد اقل چه درصدهایی میشه کجاها قبول شد بذارین.

چرا تقلید میکنی ؟! هم آواتار ت هم پستت >:P

دوستان حرفی ندارین ؟:(

ظاهرا مهستان با من رفیق شد!
    رتبمو زده 110.
    در ضمن با اون دوستمون که میگن کنکور IT امسال آسون نبود موافقم در مجموع زیاد با پارسال فرق نمیکنه وقتی خوب دقت میکنی.
    به هر حال امیدوارم همه موفق باشن.
    به امید قبولیه همه که اینجا تو همین تایپیک بگن کجاها قبول شدن و شیرینی بدن.

نقل قول نوشته شده توسط imantexas مشاهده تاپیک
    دوست عزیر در مورد اینکه چه جوری بخونی و چه جوری شروع کنی تایپیک مربوطه قبلا ایجاد شده. بهتره جست و جو کنی.
    اما اگه بخوام کلی بهت بگم اگه بخوایی از صفر شروع کنی و یه جای خوب یعنی تهران قبول بشی باید از اول تابستون شروع کنی. اما اگه کمی پیش زمینه داری و درسا رو تا حدودی میفهمی از اول مهر هم شروع کنی کافیه.
    البته اگه دانشجو هستی و باید دانشگاه هم بری از تابستون شروع کنی بهتره چون کلاسای دانشگاه وقتتو میگیره.
    به هر حال نمیشه یه چیز کلی رو برای همه گفت چون هر کسی ویژگی های مختلفی داره.

شما خودت با این درصداا چه جوری بودی ؟ طول ترم چه قدر میخوندی؟ چه قدر خارج از کلاس میخوندی ؟
    دانشگاه و استادا هم تاثیر دارن دیگه ؟ من که غیر انتفاعی دارم میخونم ... :( امیدی هست ؟

بابا يكي بيدا نمي شه جواب من رو بده! اصفهان ارشد آي تي داره يا نه؟
    بعدشم در جو اب اونايي كه مي كن كنكور امسال از ساك قبل آسونتر نبود با كمال احترام عرض مي كنم من سال قبل هم شركت كرده بودم ولي شوكي كه سال قبل با ديدن سوالا بهم وارد شد با امسال قابل مقايسه نبود. به طور كلي سوالاي درس ساختمان داده ها و طراحي با سالهاي قبل فرق داشت و متفاوت بود. اما امسال نه. امسال سيستم عامل هم بيشترش بين سوالاي سالهاي قبل مشابه داشت. (مجموعه سوالات آي تي و مجموعه سوالات نرم افزار) هوش هم همين طور.
    فقط زبان و شبكه سخت تر بود. در كل خيلي راحت تر از سال قبل بود. فكر ميكنم جواب ها كه بياد 40 يا 30 نفر اول خيلي درضداشي بالا باشه.
    آخرین ویرایش به وسیله bersisa : شنبه 11 اردیبهشت 1389 در 06:23 صبح

نقل قول نوشته شده توسط shafagh_82 مشاهده تاپیک
    سلام! میشه از دوستان خواهش کنم درصداشونو با توجه به کلید فعلی سازمان سنجش قرار بدن تا هر کس بدونه نسبت به بقیه در چه سطحیه! تاکید می کنم با توجه به کلید فعلی سازمان سنجش چون من هم اگر کلیدا عوض بشه ممکنه که درصدام خیلی بالا یا پایین بشه! اول خودم شروع می کنم: مشترک: 42, پایگاه 100, هوش 53, سیستم عامل 37.5 و بقیه سفید
    در پاسخ اون دوستمون که راجع به سوالای شبکه پرسیده بود باید بگم به نظر من سطح سوالات شبکه متوسط بود. هم سوالات آسون داشت و هم سوال نسبتا سخت. البته سوال اولش هم که دیگه لازم به گفتن نیست که خیلی مسخره بود چون کپی دو سال پیش بود. کلا میشه گفت متوسط رو به آسون بود!

مال من:

زبان: 15
    مشترک 40
    پایگاه 100
    هوش 70
    مدیریت 25
    سیستم عامل 0
    معماری 0
    -----------------------
    مال دوستم:

زبان 0
    مشترک 25
    مدیریت 25
    پایکاه 100
    هوش 67
    سیستم عامل 0
    معماری 0
    -----------------

لطفا تغریبا بگید رتبه ها چند میشه و آیا احتمال قبولی هست؟

ممنون

کاربر جدید آواتار el.karimi.se
    محل زندگی
    یزد

سلام دوستان
    می خواستم بپرسم کسی میدونه کی نتایج میاد آخه گفته بودن نتایج تو اردیبهشت اعلام میشه ولی هنوز تو سایت سنجش خبری از اعلام نتایج نیست.من که خیلی اضطراب دارم شما چی؟

نتایج نیمه دوم اردیبهشت میاد.

دوستان لطف کنید بعد از اعلام نتیجه هم رتبه هاتونو بزنید تا امثال من که سال دیگه می خوان کنکور بدن استفاده کنن
    مرسی

کاربر جدید آواتار el.karimi.se
    محل زندگی
    یزد

سلام دوستان
    اطلاعیه جدید سازمان سنجش: نتایج 31 اردیبهشت اعلام می شود.

بابا يكي بيدا نمي شه جواب من رو بده! اصفهان ارشد آي تي داره يا نه؟
    .
    نه نداره امسال هم بعید میدونم بیاره.

گسسته گريمالدي آيا حل المسائل داره؟

کاربر تازه وارد آواتار MoAm36866513
    محل زندگی
    Shahrood

دوستان سخت بود یا آسون دیگه تموم شده اونهایی که قبول میشن که مبارکه اونهایی هم که نه ان شاءالله سال بعدی

آقا كسي ميدونه گسسته گريمالدي حل المسائل داره يا نه؟

نقل قول نوشته شده توسط parsa_programmer مشاهده تاپیک
    آقا كسي ميدونه گسسته گريمالدي حل المسائل داره يا نه؟
    این پست شما هیچ ربطی به این تایپیک نداره. لطفا جای مناسب سوالتون رو مطرح کنید.
    اما بد نیست بگم که در همین تالار اگه سرچ کنید پاسخ سوالتون رو خواهید دید.

نه نداره امسال هم بعید میدونم بیاره.
    خیلی ممنون

درصدای من
    زبان 20
    مشترک 27
    پایگاه 100
    سیستم عامل 33
    مدیریت 25
    هوش 57
    رتبه 196 و 345 احتمالا مجازی دربیام

بچه ها من واقعا موندم!!! با این درصدا شدم 818!!!!

زبان 0

تخصصی 25

مدیریت 25

پایگاه 78

هوش 68

سیستم عامل -19

معدل 16

رتبه 818

بچه ها خواهشا جواب بدید به نظر شما این -19 باعث شده رتبم خراب بشه؟ خواهشا جواب بدید. و از همه میخوام رتبه هاشون رو اینجا درج کنید

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •