نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: آموزش C#‎.NET

Question آموزش C#‎.NET

سلام
    به همه دوستان عزیز

به نظر شما من از کجا برای شروع یاد گیری اینC#‎‎.NET زبان کنم ؟؟؟؟؟؟

در ضمن اطلاعاتی در مورد این زبان ندارم

زبانهایی کار میکنم :
    وی بی 6
    روبی

حالا بسم الله از کجا شروع کنم ؟؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله sajjad_india : سه شنبه 04 اسفند 1388 در 21:12 عصر

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    شمال

نقل قول: آموزش C#‎.NET

سلام دوست عزیز. اگه توانش رو داری از روی کتاب بخون. کاری که خودم انجام دادم . اگر هم میتونی کلاس برو اما اگر بتونی خودت از روی کتاب بخونی بهتره. دوتا کتاب بهت معرفی میکنم. یکی چگونه با ویژوال سی شارپ برنامه بنویسیم نوشته دیتل از انتشاراتی نشر اتحاد و با ترجمه آقای پاشایی دیگری کتاب مرجع کامل سی شارپ نوشته کریستین ناگل از انتشارات نما و با ترجمه احمد پهلوان تفتی. که به نظر من اول کتاب اولی رو بخون وقتی تموم کردی دومی رو هم بخون. زمانی که کتاب اول رو تموم کردی شروع کن برای خودت پروژه تعریف کردن و انجامش بده تا اینکه دستت روان شود. وقتی این دو کتاب رو خوندی یه زمینه از برنامه نویسی رو انتخاب کن و در مورد اون همه چیزو یاد بگیر. متاسفانه تو کشور ما همه میخوان همه فن حریف باشن ولی نمیشه. اگر بخوایم برنامه نویسان سطح بالا رو نگاه کنیم هیچ وقت برنامه نویسی که برای مایکرو سافت کار میکنه و در ساخت ویندوز کمک میکنه نمیاد بره توی قسمت نوشتن یک آنتی ویروس. برای همین موضوعه که میگم یک قسمت از برنامه نویسی رو انتخاب کن و تا آخرش برو. امیدوارم موفق باشید

سلام .
    کتاب آقای محمد هاشمیان یکی از بهترین کتب ها در زمینه سی شارپه . از سیر تا پیاز رو واست توضیح میده .
    به نظر من اگه این کتاب رو بخونی بسیار خوبه .
    توی همین سایت سرچ کنی پیداش میکنی .

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    شمال

نقل قول: آموزش C#‎‎.NET

نقل قول نوشته شده توسط Netsky مشاهده تاپیک
    سلام .
    کتاب آقای محمد هاشمیان یکی از بهترین کتب ها در زمینه سی شارپه . از سیر تا پیاز رو واست توضیح میده .
    به نظر من اگه این کتاب رو بخونی بسیار خوبه .
    توی همین سایت سرچ کنی پیداش میکنی .
    دوست گرامی من چهار تا کتاب رو هم زمان میخونم یکی از اون کتابها کتاب آقای هاشمیان هست ولی باید بگم که اگر کسی بخواد از اول شروع کنه و اصولی بخونه این کتاب کمک چندانی بهش نمیکنه اما میتونه یک کتاب مکمل خوب باشه. چون محتوای این کتاب آنگونه نیست که بعد از خواندن آن بشود پروژه ای انجام داد البته این نظر من هست

کاربر دائمی آواتار firoozi90
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: آموزش C#‎‎.NET

نقل قول نوشته شده توسط nasime_shomal مشاهده تاپیک
    دوست گرامی من چهار تا کتاب رو هم زمان میخونم یکی از اون کتابها کتاب آقای هاشمیان هست ولی باید بگم که اگر کسی بخواد از اول شروع کنه و اصولی بخونه این کتاب کمک چندانی بهش نمیکنه اما میتونه یک کتاب مکمل خوب باشه. چون محتوای این کتاب آنگونه نیست که بعد از خواندن آن بشود پروژه ای انجام داد البته این نظر من هست
    من با نظر شما کاملا مخالفم چون کتاب هاشمیان بهترین کتاب فارسیه سی شارپه چون از صفر شروع کرده و رفته به رفته مطالبش پربارتره. و اینکه دنبال کتابی بگردی که نوشتن پروژه رو بت یاد بده نگرد که نیس.چون فکر نمی گنم کسی حاضر باشه کسی حاصل یه عمر مطالعه و تجربه اش توی برنامه نویسی رو توی یه کتاب به طور رایگان یا ارزون به کسی بده.
    شما هم نمی تونه یهو بپری پله ی آخر باید پله به پله پیش بری .و دوست خوبمون هم پیشنهاد خوبی(کتاب هاشمیان) رو برای شروع به شما داده.
    و اینکه چهارتا کتابو همزمان بخونی باعث سردرگمی میشه چون کمترکتابهایی پیدا می کنی که سرفصل هاش مثل هم باشن

کاربر دائمی آواتار ahmadreza517
    محل زندگی
    اینترنت

به نام تنها برنامه نویس هستی
    سلام ,
    می تونید از این بلاگ هم کمک بگیرید

کاربر دائمی آواتار aradrobo
    محل زندگی
    ایران سرای من است

به شما بهترین و روان ترین و اولین آموزش تصویری فارسی را معرفی می کنم . به این تاپیک مراجعه کنید .

تشکر یادتان نرود . حتماً بازدید کنید . پشیمان نخواهید شد
    آخرین ویرایش به وسیله aradrobo : شنبه 31 تیر 1391 در 22:07 عصر

کاربر دائمی آواتار mas'oud
    محل زندگی
    تهران

علاوه بر کتاب آقای هاشمیان، من فیلم آموزشی Lynda : C#‎ Essential Training رو پیشنهاد میکنم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •