نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: کد های که تو رویداد هر object می نویسم بعد از هر تغییر طراحی از بین می ره، چرا؟

کاربر دائمی

کد های که تو رویداد هر object می نویسم بعد از هر تغییر طراحی از بین می ره، چرا؟

سلام دوستان
    من یوزکنترل با wpf نوشتم . تعدادی باتن داره که تو رویداد کلیکش کدهای نوشتم. متسفانه هر بار که طراحی رو کمی تغییر می دم همه کد های که نوشتم هم حذف می شه.
    لطفا بفرمایید چرا حذف می شه و چطور باید جلوی این کار رو گرفت؟

ممنون که وقت می زارید.

VIP آواتار رضا عربلو
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: کد های که تو رویداد هر object می نویسم بعد از هر تغییر طراحی از بین می ره، چرا؟

من تا بحال با همچین مشکلی برخورد نکردم. ویژوال استودیو شما VS2008 SP1 است . پیشنهاد می کنم HotFix های آن را از مایکروسافت دانلود بکنید.
    اگر Net. نمی دانید وارد نشوید.

کاربر دائمی

نقل قول: کد های که تو رویداد هر object می نویسم بعد از هر تغییر طراحی از بین می ره، چرا؟

نقل قول نوشته شده توسط رضا عربلو مشاهده تاپیک
    من تا بحال با همچین مشکلی برخورد نکردم. ویژوال استودیو شما VS2008 SP1 است . پیشنهاد می کنم HotFix های آن را از مایکروسافت دانلود بکنید.
    سلام
    اولین باره که یکی به من می گه وژال استودیوم مشکل داره تا حالا که مشکلی نداشتم!!!!
    میشه بفرمایید
    1- یعنی چی ویژوال استودیو من VS2008 SP1 هست؟ پس چی باید باشه؟
    2- چه hotfix چه کار می کنه و دقیقا چه hotfixی رو باید نصب کنمَ؟ چون تو سایت مایکروسافت چزهای زیادی راجع به این موضوع دیدم.

کاربر دائمی آواتار Unknownlive
    محل زندگی
    زیر آسمون شهر

باری نصب HotFix کافیه در کنترل پنل خود WindowsUpdate خود را برای به روز رسانی چک کنید البته ویژوال استدیو قبلش نصب باشه بعد خودش در بخش Optional براتون می زاره اما ظاهرا شما رویداد ها را اشتباه در وسط کد های Xaml گذاشته و پاک می کنید ایا از Trigger ها و Storyboard نیز استفاده کردید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •