صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 150

نام تاپیک: دانلود کتابخانه (Library Management Ver 2 BETA 1)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: دانلود کتابخانه (Library Management Ver 1.3.16)

نقل قول نوشته شده توسط man7tomani مشاهده تاپیک
    خیر
    چون آبجکت هایی که در همان اول من طراحی کردم بزرگ بودند
    الان ورد را در هر مانیتوری بگزارید آبجکت هاش همون اندازه هستند

انشالله ،ما منتظر شما دوستان هستیم
    دوستانی که اعلام آمادگی میکنند انشااله واسعه پروژهه های بعدی هم با هم استارت می زنیم
    می خواستم بگم من مشکل مانیتور ندارم ولی رزولوشن باید چه اندازه باشه یا چی کار کنم که صفحه درست نشون داده بشه؟

منم با CYCLOPS موافقم فکر می کنم 90% پروژه های که برای اتوماسیون سیستم های کوچیک می نویسن نیازی به sql سرور نداره البته این مشکل خیلی بزرگه من یک برنامه دیدم تو یک اداره قزوین اون برنامه یک سری اطلاعات متنی ذخیره می کرد بعدش هنگام جستجو به صورت درختی دیتا رو نشون می داد جالبه بدونین با vb6 و oracle 8i نوشته بودن به همین خاطر بجا اینکه برنامه بهتر کار کنه الکی اسم اوراکل یدک می کشید ولی در اصل هیچ چیز نبود دو میلیون تومن هم از اونا گرفته بودن

کاربر دائمی آواتار AliRezaPro
    محل زندگی
    PE Header

از دو عزیز بزرگوار تشکر میکنم
    حرف شما درسته، اما خوب از SP استفاده شده و برای اوپتیمایز از ss استفاده شده
    همینطور فرض بر این گرفته شده که دده های احتمالی بسیار زیاد هستند !
    و اینکه اول قرار بود برای یک کتابخانه بنویسم که بعدا پشیمون شدم
    -----------------
    این پروژه بسیار کامل شده و احتمالا تا 2-3 روز آینده آپ میکنم (واسعه اینترنت چون با دیال آپم که دارم adsl میگیرم ! :D )

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط mir555 مشاهده تاپیک
    دوست عزیر (علیرضا جان)
    ...
    اول ) برنامه شما حتمی رو wide Screen کار می کنم اگه رو مانیتور معمولی باشه نصف فرم ها از صفحه می زنه بیرون...
    ..
    iman.mir@gmail.com
    سلام من لپ تاپ استفاده می کنم اما رو هر رزو لیشنی باز هم اشیا از صفحه میزنند بیرون چی کار کنم؟

سلام
    وقت من كاملا آزاده . داكيومنت ها تحليل ها اگه ميتوني بفرست . فقط در حدي كه بتونيم كد بزنيم .

کاربر دائمی آواتار powerboy2988
    محل زندگی
    تهران

سلام
    من فقط UI برنامه رو دیدم و خیلی خوب بود.. تا آخر هفته هم آمارشو در میارم.
    چندتا سوال : برنامه رو چند لایه نوشتی؟
    قبلش تحلیل انجام داده بودی؟؟ اگر واسه تحلیلت داکیومنتی داری اینجا بزار یک نگاهی بکنیم

ورژن جدید می خوای بزاری؟

محل زندگی
    PE Header

ورژن جدید می خوای بزاری؟
    بله دوست عزیز میزارم
    دارم کامل میکنم؛انشالله برای اول، ورژن 2Beta1 رو میزارم و دوستانی که قرار بود با من همکاری کنند برنامه رو دانلود و باگ ها رو شناسایی و برطرف کنند و بعد از آن ورژن 2 رو میزارم
    دوستانی که می خوان همکاری کنند بیان همین جا بگند (تو یاهو و پ.خ درخواست همکاری نکنید)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران زمین

من یه تازه کارم(آک بند) میخواستم کمی رو برنامتون کار کنم ولی نمیدونم با اون پسوردی که دادین چرا اکسترکت نمیشه؟

منتظر تایید آدرس ایمیل

سلام فایل دیتابیس خراب شده اگر میشه یک بار دیگه بزارید با تشکر

محل زندگی
    PE Header

فایل بدون مشکل آماده ی دانلود است
    https://barnamenevis.org/showpost.php?p=855179&postcount=16

حاجی ورژن آخر همینه که گذاشتی
    می خواستم بهش یه نگاهی بندازم اگه کمکی از دستم براومد انجام بدم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    اصفهان

Smile نقل قول: دانلود کتابخانه (Library Management Ver 1.3.16)

نقل قول نوشته شده توسط milad00ir مشاهده تاپیک
    حاجی ورژن آخر همینه که گذاشتی
    می خواستم بهش یه نگاهی بندازم اگه کمکی از دستم براومد انجام بدم
    این بانک اطلاعاتی مربوط به پروژه است.

محل زندگی
    PE Header

مشکل از سوی اینترنت شماست احتمالا که فایلها از هم گسسته دانلود میشه ، شما تمام پارت ها را دانلود کردید و اکسترکت کردید؟پسورد را درست میدید؟
    ------------
    ورژن جدید اماده هست ...

کاربر جدید
    محل زندگی
    هر جا که امید هست و امید...

نقل قول: برنامه کتابخانه

SALAM MAN NEMIDONAM CHEPASVWORDI BEDAM IN RARE BAZ SHEEEE
    KASI MIDONE?

کاربر جدید
    محل زندگی

dddddddddddddddddddd

کاربر جدید
    محل زندگی

سلام این RaR ها چرا باز نمیشن؟Volom که می خواد یعنی چی؟اگه کسی بلده کمکم کنه من احتیاج به این برنامه دارم شدیییید

Database کتابخانه

سلام من تازه با سی شارپ کار کردم می خواستم بدونم من Database دانلود کردم این فایل رو کجا قرار بدم که برنامه کار کنه؟
    دوستان ممنون میشم کمکم کنین

محل زندگی
    PE Header

دوستان واقعا فکر میکنند جای همچین سئوال هایی اینجاست؟

کاربر دائمی آواتار SMRAH1
    محل زندگی
    مشهد

سلام
    برای دوستانی که می خوان پایگاه داده این برنامه رو داشته باشن،می تونن از ضمیمه ی این پست استفاده کنند (فایل BookLibraryCreate.rar).بعد از Extract این فایل،فایل Create.sql رو خواهید داشت که کافیه ...
    نه اما صبر کنید.باید چند نکته رو توجه کنید.

1) این فایل رو می تونید با هر Editor (حتی nodepad معمولی) باز کنید و ویرایش کنید.بهتره اول مسیر جایی که فایل های نهایی پایگاه داده باید ذخیره یشن رو مشخص کنید.برای این منظور ،در دو قسمتی که زیر آنها خط قرمز کشیده شده است،آدرس مکانی که می خواهید فایل پایگاه داده رو بریزید،تنظیم کنید.به شکل پیشفرض من ریشه درایو C رو گذاشتم ولی شاید جای دیگه ای باشه بهتر باشه (مکان مهم نیست،فقط مهم این است که اولا کاربر جاری اجازه نوشتن و ساختن فایل رو توی اون مسیر داشته باشه،دوم اینکه جایی نباشه که خیلی دم دست باشه،من یک پوشه اختصاصی برای پایگاه های داده ای که دارم به نام SqlData ساختم ،البته توی جایی غیر از درایو ویندوز، و همواره فایل های پایگاه های داده رو اونجا می سازم).
    2) این Script،پایگاه داده رو به نام BookLibrary می سازه.یک نمونه از این نام رو زیرش خط سبز کشیدم.البته فکر نکنید با تغییر همین یکی همه چی درست میشه،باید تمام BookLibrary را به نام پایگاه داده مورد نظرتون (البته اگر بخواهید عوض کنید) تغییر بدید.
    3) اگر SQL Server Management Studio Express رو داشته باشید کار راحته ولی بدون داشتن اون هم از طریق خوده VS می تونید این اسکریپت را اجرا کنید.اما فرض من اینه که شما Management Studio Express رو نصب دارین.
    4) کاربری که می خواهد این اسکریپت را اجرا کند باید اجازه Admin پایگاه داده رو داشته باشه.

حالا کافیه روی فایل Create.sql ،دابل کلیک کنید تا تحت SQL Server Management Studio Express اجرا بشه.حالا باید دیالوگ اتصال به پایگاه داده رو تنظیم کنید (که در واقع مشخص می کنید که این اسکریپت باید تحت مجوز کدام کاربر و در کدام پایگاه داده اجرا بشه).و در نهایت کلید F5 رو بزنید و صبر کنید تا پیغام Successfull در قسمت پایین ظاهر بشه.اگر DataBase رو توی لیست DataBase ها نمی بینید،روی DataBase راست کلیک کرده و Refreah کیند.

در ضمن این Script فقط پایگاه داده رو می سازه (به همراه جداولش)،ولی مقادیر جداول رو نمی سازه.

موفق باشید
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

دوستان واقعا فکر میکنند جای همچین سئوال هایی اینجاست؟

عزیز من منظورم درباره برنامه ی که خودت ساختی

محل زندگی
    PE Header

عزیز من منظورم درباره برنامه ی که خودت ساختی
    دوست عزیز اینجا برای :
    انتقاد ، پیشنهاد ، همکاری است و این مطلب که دیتابیس را کجا قرار دهید جزو این مطالب نیست و خارج از بحث مربوطه است.
    فکر کنم دوست بنده جناب SMRAH1 توانستند کمک زیادی بکنند و انشالله شاهد این باشیم که دوستان دیگر همچین سئوال هایی نپرسند.
    شاد و پیروز باشید.

بابا این که یه جواب بیشتر نداره که من این دیتابسی که دانلود کردم کجا قرار بدم که کار کنه ، زور تون میاد مگه یه جواب بدی؟!!!!!!!!؟

کاربر دائمی آواتار SMRAH1
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط amin3even مشاهده تاپیک
    بابا این که یه جواب بیشتر نداره که من این دیتابسی که دانلود کردم کجا قرار بدم که کار کنه ، زور تون میاد مگه یه جواب بدی؟!!!!!!!!؟
    سلام
    جایی نمی خواد قرارش بدی.هر کجای هاردت دوست داشتی بگذار فقط اون رو توی Sql Server باید اضافه کنی (یا به اصطلاح Attach کنی).اگر با Attach مشکل داری،یک جستجو توی سایت (بخصوص بخش SQL Server) انجام بدی،توضیحات کامل رو بدست میاری.
    موفق باشی

ممنون دوست عزیز

محل زندگی
    PE Header

سلام به دوستان و سروران گرامی
    ورژن جدید برنامه اماده شده است. با قول اینکه روی این پروژه میمونم و ادامه میدم ، موندم و ادا مه دادم..در ورژن قبل ابن برنامه باگ های زیادی دیده میشده است که حوصله و وقت کافی برای اون نداشتم اما در این ورژن باگ های زیادی بر طرف شده و همینطور امکانات آن افزوده شده و پوسته ی و رزولیشن آن تغییر یافته است.برای اینکه به برنامه بپردازیم و توضیح بدهیم باید از جایی شروع کنیم؛از اول که برنامه رو اجرا میکنیم توضیح میدم، اینجور توضیح دادن برای این است که دولوپرهایی که قرار است روی آن کار کنند تمامی موارد را بشناسند و سعی به خطا یابی ،باگ یابی و دولوپ امکانات و ... بکنند.

در همون ابتدای کار پس از اجرا کاربرانی که کتاب را به امانت بردند و از زمان مقرر آنها گذشته باشد "دو نفر آخر را بصورت بالون نشان میدهد(نمای کلی بقرنامه هم پیداست)

کاربر اولیه بعد از ورود به برنامه کار خاصی نمیتواند انجام دهد و فقط میتواند مدیران و کتابداران را جستجو کند و اطلاعات اندکی از آنها به دست بیاورد

یک یوزر کنترل برای لاگین در زیر منو قرار دادم که حاوی دوتا رادیو است (برای لاگین مدیر و کتابدار)؛بعد از لاگین کردن کنترل پنل مربوطه بالا میاد(آتو کمپلیت هم به آنها اضافه شده)

این کنترل پنل حاوی چند تب است که کار مشخص و ساده ایی را انجام میدهند(در ریوژن های بعدی دولوپ های این برنامه باید سمت کنترل پنل انجام شود )آیتم های موجود (تغییر پسورد ، بازگشت کتاب ، پایان کتابداری،پایان مدیریت، یاد آوری)که بیشترشون در منوها موجودند اما برای تسریع دسترسی یک ارجا ء به فرم های انها در اینجا هم داده شده است.تنها چیزی که در بارش باید بگم یا اوری هست.اگر با سییتم های مدیریت محتوا کار کرده باشید این گزینه را دارد یعنی متنی از هر چیزی (مثلا کاری که قرار بود بکنید و یا ....) را در آن وارد میکنید و در آینده آن را انجام میدهید.
    بعد از لاگین کردن مدیر ،تمام منوها برای آن باز و اماده ی انجام عملیت میشوند.تنها فرق آن با لاگین کتابدار این است که وقتی کتابدار لاگین میکند در منو ها دیگر گزینه ی ثبت مسئول فعال نیست.یعنی یک کتابدار نمیتوانید یک کتابدار دیگر و یا یک مدیر تعریف کند.و وقتی کتابدار لاگین شد دیگر کنترل پنلی برا آن وجود ندارد.یعنی کنترل پنل مخصوص مدیریت است که البته بعد از بستن آن ، از طریق منو هم قابل دسترسی است.

در بخش منو یک گزینه به نام فرم اصلی وجود دارد که در آینده تکمیل خواهد شد
    در منوی ثبت نام (ثبت کاربر ، صدورکارت عضویت ، ویرایش اطلاعات عضو ،جستجو )قرار دارد.بخش ثبت کلا چیز خاصی ندارد و با جاهای دیگر شباهت دارد.بنابراین یک قسمت رو توضیح میدم و جاهای دیگر که فقط چیزهایی که اظافه شدند رو توضیح میدم.اینم بخش ثبت کاربر.چیز هایی که به آن اضافه شدند اسکن عکس و ذخیره در دیتابیس ، و دسترسی به صدور کارت عضویت و .. است.

در قسمت دوم صدور کارت عضویت کتابدار یا مدیر میتواند شناسه ی کاربر را بدهد و آن را جستجو کند و یک پیش نمایش ببیند و آن را چاپ کند.در بعضی از کتابخانه ها دیدده شده که کتابدار با مسئول با خودکار رو ی کارت عضویت مینویسد،این قسمت برای تسهیل کار انان است.البته تمپلیت عکس را بصورت خیلی ساده درست کردم و در آینده دوستان میتوانند دولوپ کنند و عناوین و گزینه ها و آیتم ها و تمپلیتها را گسترش دهند

قسمت سوم ویرایش اطلاعات عضو که گزینه ی اسکن و حذف به آن اضافه شده است

در بخش ثبت کتاب گزینه ی از دور خارج کردن کتاب اظافه شده است.

در بخش ثبت امانت (ثبت امانت ، برگشت امانت ، ویرایش امانت ، جستجوی امانت ، ثبت بی نظمی قرار دارد)
    در بخش امانت تغییرهای حساسی کرده است.مثلا به تاریخ بسیار حساس شده است و بصورت دقیق حتما باید وارد کرد و همینطور در کدها تغییراتی ایجاد شد و بسیاری از باگ ها گرفته شده است.
    در قسمت برگشت امانت شما میتوانید مشخصات کسانی که هنوز کتاب را نیاورده اند ببینید.در قسمت ثبت بی نظمی شما میتوانید کسانی که کتاب را دیر اورده اند را به عنوان بی نظم معرفی کنید.البته در ورژن بعد این قسمت را جوری گسترش میدهم که سیستم به صورت خودکار افراد بی نظم را تشخیص داده و انها را به اوپراتور معرفی کند
    یک نمایی از این قسمت

در این قسمت همینطور که در عکس میبیند کاربر میتواند تعهد داده و از حالت بی نظم در بیاید.در ورژن آینده کسانی که بی نظم معرفی میشوند لیمیت هایی برای انها گذاشته میشود(مثلا بعد از یک پریود زمانی انها را بینظم و بعد از یک دوره ی دیگه انها را بصورت اخراج موقت در میاورد و همینطور به اپراتور اعلام میکند)

اینم نمایی از اسپلش

قسمت پشتیان گیری و برگرداندن هم کامل شده و بدون مشکل کار میکند.
    هدف از توضیح کامل و عکس اینه که دوستان قسمت های جدید را ببینند و آنها را امتحان کنند و نقاط ضعف و قوت را تشخیص بدهند و بتوانند گسترش دهند.دوستان دیگری که هر فکری دارند و هر چیزی که میخواهند به این پروژه اضافه بشه رو بگویند تا اضافه کنیم.واینکه دوستان سعی در باگ یابی بر آینند.ورژن پروژه 2Beta1 است.
    دوستانی که میخواستند کمک کنند میتوانند به بنده بگویند و در همین سایت با پ.خ در ارتباط باشند و یا اینکه با ای دی بنده (man7tomani)و یا با ایمیل بنده در ارتباط باشند(Michel_open_source@yahoo.com)
    عکس هایی که در این پست گذاشته شده حجم بالایی ندارند برای همین مشکلی ایجاد نمیکنند.
    فایل به همراه دیتابیس فردا آپلود میشود.(به خاطر حجم زیاد برنامه و نداشتن َADSL ! :D)
    از مدیر دلسوز و گرامی ،مهدی رضوی بابت همکاری در تاپیک بنده کمال تشکر را دارم.
    موفق باشید.
    --------------------------------------------------------------------------------------------
    خوب مثل اینکه پس از انتقال تاپیک با نام جدید، تمام دانلودیهای فایل ها از 2000 تا ، از0 شروع شده .
    برای دانلود راحت فایل ها آن ها در سایت آپلود میکنم و از گذاشتن پسورد "جدا خود داری میکنم !
    سری اول فایل ها به همرا دیتابیس
    برای ورود به کنترل پنل و استفاده از منو ها از یوزر نیم و پسورد a استفاده کنید(هر رو را a وارد کنید).

آخرین ویرایش به وسیله AliRezaPro : سه شنبه 11 اسفند 1388 در 23:48 عصر

محل زندگی
    PE Header

نقل قول: دانلود کتابخانه (Library Management Ver 2 BETA 1)

سری دوم فایل ها

محل زندگی
    PE Header

سری سوم فایل ها
    ----------------------------

محل زندگی
    PE Header

سری چهارم فایل ها
    --------------------------------
    آپلود به اتمام رسید(این دیال اپ هم برای خودش داستانی داره)

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    خونه صفر حافظه(NULL)

علیرضا جان،عزیزم
    خیلی کارت درسته
    امیدوارم تا ابد موفق باشی

محل زندگی
    PE Header

مثله اینکه بعد از انتقال تاپپیک ،دیگر در گوگل هم ایندکس نمیشه و اونی که میشه تاپیک قدیمی هست که وجود نداره.مهدی جان، برای تغییر نام تاپیک حتما باید انتقال میدادی؟چون من یادمه برای VB وقتی روی نام تاپیک در تالار کلیک میکردیم گوشه شو میشد که نامش رو تغییر داد بدون این که انتقال داد.

علیرضا جان سیستم ویبلتین همیشه از یکسری جدول مشابه کش برای بالا بردن سرعت استفاده می کنه و وقتی نام تاپیک رو تغییر بدیم تا وقتی اون جداول توسط ادمین به روز نشوند از نام قدیمی استفاه می کنه
    اگر با سیتم ویبالتین کار کرده باشی می دونی که به روز کردن این جدول کار بسیار وقت گیر و پر پردازشیه و روی انجمن های سنگین، ادمین ها عمدتا حاضر به این کار نیستند.

نگران ایندکس گوگل نباش، چند روز طول میکشه تا گوگل ایندکس هاش رو به روز بکنه
    آن لحظه که تنها اعتبار کسی که مساله ای را مطرح کرده است، شما را در اشتباه بودن ایده هایتان قانع کرد،
    آن لحظه،
    لحظه وداع شما با دنیای خلاقیت و پیشرفت خواهد بود. . .

برنولی

با سلام
    هنگامی که در ویژوال استودیو پروژه را باز میکنم و میخواهم Run کنم با Errorهای موجود در تصویر ضمیمه شده روبرو می شوم

به نظر شما علت چیست؟!
    آخرین ویرایش به وسیله amirpub : سه شنبه 25 اسفند 1388 در 21:52 عصر

محل زندگی
    PE Header

با سلام
    هنگامی که در ویژوال استودیو پروژه را باز میکنم و میخواهم Run کنم با Errorهای موجود در تصویر ضمیمه شده روبرو می شوم

به نظر شما علت چیست؟!
    شما باید اسمبلی WIALib.dll را به پروژه اضافه کنید
    هنگام آپلود ،در دایرکتوری اصلی گذاشتم.

شما باید اسمبلی WIALib.dll را به پروژه اضافه کنید
    هنگام آپلود ،در دایرکتوری اصلی گذاشتم.
    تمام دایرکتوری ها را ( چه اصلی و چه فرعی ) زیر و رو کردم... اما نبود که نبود؛

فقط فایل Interop.WIALib.dll در پوشه bin\debug بود که اون هم کارایی نداشت!
    ممنون میشوم این فایل را جداگانه آپلود بفرمایید.

با تشکر قبلی

سلام دوست عزيز
    همونطور كه دوست خوبمون amirpub فرمودند فايل WIALib.dll موجود نيست لطفا این فایل را جداگانه آپلود بفرمایید . سپاسگزارم
    موفق باشيد

محل زندگی
    PE Header

تو سایت آپلود نشد.فعلا از این لینک دانلود کنید تا من تو سایت آپلود کنم
    http://rapidshare.com/files/364896449/wiascr.rar

دوست عزيز اين فايلي كه گذاشتي اسمش چيزه ديگريست بعدم error ميده . چه بايد كرد اگر راهنمايي كنيد ممنون ميشم . سپاسگزارم
    موفق و پيروز باشيد
    • نوع فایل: jpg 001.jpg‏ (80.3 کیلوبایت, 1017 دیدار)

محل زندگی
    PE Header

از Choose Item اضافه کنید (com) و بعد در قسمت com ،در refrence اینو اضافه کنید
    Microsoft Windows Image Acquisition 1.01 Type Library

دوست عزيز از راهنماييت ممنون برنامه بدون error اجرا شد بانكم راحت اضافه شد اما نتونستن login بشم ميشه طريقه ورود و توضيح بدي پست هاي قبليم خوندم اما راهي پيدا نكردم هرچي نام ورود و رمز عبور تو بانك داشتي و زدم اما هيچكدوم نرفت ، يه مقدار ورود به برنامت و ساده كن هرچه سادگي برنامه بيشتر كارايي بالاتر خيلي گنگه بعدشم يه كاري كن با گرفتن نام كاربري ورمز عبور كار تشخيص انجام بشه مدير و كتابدارش چيه ؟؟؟؟؟
    موفق باشي

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •