نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: Deep Freez

کاربر تازه وارد آواتار moh3en_f1
    محل زندگی
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

Unhappy Deep Freez

سلام خدمت همه ی دوستان

شاید فکر کنید این مطلب مربوط به شبکه نیست اما ربط داره ...
    میخواستم بدونم که چیکار میتونم بکنم که افراد نتونن دیب فریز رو غیر فعال کنند ؟
    من نمیخوام هیچگونه محدودیتی برای کاربران ایجاد کنم که نتونن کار کنن فقط میخوام اطلاعات ویندوز پس از ریستارت به حالت اولش برگرده
    دیب فریز رو میشه با نصب مجدد اون غیر فعال کرد و من نمیخوام اینطوری باشه
    من تمام نسخه هاش رو امتحان کردم ولی کار نکرد
    من میخوام بدونم اصلا با چه روشی این دیپ فریز رو غیر فعال میکنن تا من بتونم جلوش رو بگیرم
    تو قسمت Secretary پوشه نصب شده دیپ فریرز تنظیمات رو انجام بدی این کار شدنی هستش ؟
    خواهش میکنم جواب رو بدین چون خیلی مهمه

Arrow نقل قول: Deep Freez

نقل قول نوشته شده توسط moh3en_f1 مشاهده تاپیک
    سلام خدمت همه ی دوستان

من نمیخوام هیچگونه محدودیتی برای کاربران ایجاد کنم که نتونن کار کنن فقط میخوام اطلاعات ویندوز پس از ریستارت به حالت اولش برگرده
    من میخوام بدونم اصلا با چه روشی این دیپ فریز رو غیر فعال میکنن تا من بتونم جلوش رو بگیرم
    تو قسمت Secretary پوشه نصب شده دیپ فریرز تنظیمات رو انجام بدی این کار شدنی هستش ؟
    با سلام
    دوست عزیز من نمیدونم شما از کدوم ورژن دیپ استفاده می کنید.(احنمالا از 5 استفاده می کنید).
    اما باید اینو خدمتت بگم این شرکت فارونیک کشکی جایزه نوبل نگرفته.
    کی گفته با نصب مجدد دیپ از کار میوفته.
    من نزدیکه 2-3 سال هست با این برنامه کار میکنم. کلیه نسخه هاش رو هم دارم.اما همچین موضوعی رو که با نصب مجدد از کار بیوفته ندیدم.
    البته برای نسخه 5 یه سری برنامه unFreeze اومد . اونم به خاطر باگی که داشت.اما در نسخه های بعدی دیگه همچین مشکلی نبود.
    بهتره شما نسخه Deep Freeze 6 Enterprise رو نصب کنید که میشه گفت بهترینه.
    هنوز هیچ شرکت یا شخصی نتونسته اعلام کنه که به این برنامه نفوذ کرده.
    اگه باز مشکل داشتید . ایراد از خودتونه . دنبال رفع عیب از طرف سیستم خودتون باشید.
    در ضمن حتما setup سیستمتون رو ببندید . تا کاربران نتونند با سی دی های بوتیبل به تنظیمات اصلی ویندوز دسترسی پیدا کنند.
    موفق باشید.

کاربر دائمی آواتار M.YasPro
    محل زندگی
    Kernel

نقل قول: Deep Freez

شیفت رو نگه دارید و با کلیک راست ماوس روی ایکون کنار ساعت کلیک کنید .

کاربر دائمی آواتار naserrezaee
    محل زندگی
    اراك

ذوست من شما اگر براي ديپ فريز پسورد بزاريد مشكلتون حل خواد شد (براي غير فعال و يا پاك كردن برنامه به اين پسورد نياز است)
    موفق باشي

کاربر دائمی
    محل زندگی
    سرزمین کوروش کبیر

شما وقتی که دارید config های deep رو برای اعمال محدودیتها تنظیم می کنید، میتونید برای اونها پسورد نیز بذارید. دفعه اول هم که برنامه رو میخواین نصب کنید نیاز به پسورد داره.
    شما اینکار رو بکن فکر کنم بهتر باشه:
    بعد از اینکه یه فایل exe که شامل محدودیتهای شماست درست کردی، اونرو نصب کن و source رو نیز در اختیار کسی نذار تا اگه احیاناً به پسورد دسترسی پیدا کردند نتونن اون رو از نصب خارج کنن. شما به احتمال زیاد پسورد ندادی.
    اگه مشکلی داشتی بگو تا بصورت تصویری برای شما مراحل کار رو بگم.

کاربر تازه وارد آواتار moh3en_f1
    محل زندگی
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴

Smile نقل قول: Deep Freez

نقل قول نوشته شده توسط Delphi-7 مشاهده تاپیک
    با سلام
    دوست عزیز من نمیدونم شما از کدوم ورژن دیپ استفاده می کنید.(احنمالا از 5 استفاده می کنید).
    اما باید اینو خدمتت بگم این شرکت فارونیک کشکی جایزه نوبل نگرفته.
    کی گفته با نصب مجدد دیپ از کار میوفته.
    من نزدیکه 2-3 سال هست با این برنامه کار میکنم. کلیه نسخه هاش رو هم دارم.اما همچین موضوعی رو که با نصب مجدد از کار بیوفته ندیدم.
    البته برای نسخه 5 یه سری برنامه unFreeze اومد . اونم به خاطر باگی که داشت.اما در نسخه های بعدی دیگه همچین مشکلی نبود.
    بهتره شما نسخه Deep Freeze 6 Enterprise رو نصب کنید که میشه گفت بهترینه.
    هنوز هیچ شرکت یا شخصی نتونسته اعلام کنه که به این برنامه نفوذ کرده.
    اگه باز مشکل داشتید .موفق باشید.
    دوست من
    من دقیقاً نمیدونم از چه برنامه ای استفاده میکنن unFreeze یا چیز دیگه ای
    نسخه 6 فول وژن رو هم امتحان کردم ولی باز بعد از چند روز دوباره غیر فعال کردنش فکر کنم باید اسامی این افراد رو بنویسن تو تاریخ

ایراد از خودتونه . دنبال رفع عیب از طرف سیستم خودتون باشید.
    در ضمن حتما setup سیستمتون رو ببندید . تا کاربران نتونند با سی دی های بوتیبل به تنظیمات اصلی ویندوز دسترسی پیدا کنند.
    میتونید بیشتر توضیح بدین ؟
    مثلا سیستم چه عیبی داره ؟
    چه جوری این تنظیمات رو که میگین انجام بدم؟
    من حتی برای بوت ویندوز هم پسورد گذاشتم که کسی نتونه ویندوز عوض کنه
    از راهنمایی تون ممنونم

نقل قول نوشته شده توسط M.YasPro مشاهده تاپیک
    شیفت رو نگه دارید و با کلیک راست ماوس روی ایکون کنار ساعت کلیک کنید .
    نقل قول نوشته شده توسط naserrezaee مشاهده تاپیک
    ذوست من شما اگر براي ديپ فريز پسورد بزاريد مشكلتون حل خواد شد (براي غير فعال و يا پاك كردن برنامه به اين پسورد نياز است)
    موفق باشي
    دوست من خیلی ممنون از راهنمایی تون ولی بهتره یک بار دیگه به عنوان مطلب نگاه کنید
    نوع پست حرفه ای هستش
    منظور من این بود که کسایی که پسورد رو نمی دونن میان و برنامه رو غیر فعال میکنن

نقل قول نوشته شده توسط davood59 مشاهده تاپیک
    شما وقتی که دارید config های deep رو برای اعمال محدودیتها تنظیم می کنید، میتونید برای اونها پسورد نیز بذارید. دفعه اول هم که برنامه رو میخواین نصب کنید نیاز به پسورد داره.
    دوست من
    من برای فریزم پسورد گذاشتم ولی باز هم برنامه غیر فعال شده

شما اینکار رو بکن فکر کنم بهتر باشه:
    بعد از اینکه یه فایل exe که شامل محدودیتهای شماست درست کردی، اونرو نصب کن و source رو نیز در اختیار کسی نذار تا اگه احیاناً به پسورد دسترسی پیدا کردند نتونن اون رو از نصب خارج کنن. شما به احتمال زیاد پسورد ندادی.
    میشه توضیح بیشتری بدین ؟

اگه مشکلی داشتی بگو تا بصورت تصویری برای شما مراحل کار رو بگم
    ممنون میشم اگه این کار رو بکنین

از همه دوستان و برنامه نویسان محترم سایت کمال تشکر رو میکنم

من این بحث اینجا مطرح کردم چون مطمئن هستم این کار از طریق برنامه نویسی انجام میشه حالا دقیقا نمی دونم چه جوری

کاربر جدید
    محل زندگی
    پای کامپیوتر

Exclamation نقل قول: Deep Freez

يعني ما ايرانيا يه نظر مشخص درمورد اين نرم افزار نداريم كه با مدرك باشه.هر كسي يه چيزي ميگه واقعا داره به جاي باريك گشيده ميشه .
    از برنامه نويسان ارشد خيير تقاضاي عاجزانه مي كنم يه حركتي بكنن شايد بتونيم برنامشو بنوبيسيم.
    از مدير فروم تقاضا مي كنم.
    از مدير ارشد فروم تقاضا مي كنم .
    از شما بازديد كنندها تقاضا مي كنم.
    از اساتيد خبره تقاضا مي كنم.

ما مي توانيم اگر مجبور باشيم
    اين تاپيك را همراهي كنيد

کاربر دائمی آواتار ایمان اختیاری
    محل زندگی
    یه جای ایران عزیز

ببینید ... تا اونجایی که من با این نرم افزار کار کردم فقط در صورتی می شه دستکاریش کرد که با سیستم عاملی که این برنامه روش نصب شده بالا نیای .. مثلا به یه لینوکس یا یه ویندوز بوت یا یه همچین چیزی ... چون خودمم برای مثال پسورد رو فراموش کرده بودم و از هر روشی که می دونستم رفتم که کار رو انجام بدم ولی نشد ...
    البته یه شرکت امنیتی بود می خواست نمونه محصولش رو برامون بیاره در خلال صحبتهاش چنین بحثی رو هم مطرح کرد .. تا اونجایی که یادمه گفت به نظرت چطور دیپ خودشو غیرفعال می کنه ؟ خب کاری نداره بعدش صحبت از یه سری کلیدهای خاص توی رجیستری کرد و یه سری پورت های زیر 1024 .. اون موقع زیاد تو نخ این ماجرا نرفتم ولی اگه این دوستمون می گه با برنامه نویسی این کار رو کردن پس احتمالا برنامه ی config نهایی رو معکوس کردن و فهمیدن که چطور می شه نقش اون رو بازی کرد .. البته این وسط بحث پسورد به میون می یاد که خب شاید بشه اونم دور زد ...

کاربر دائمی آواتار Payam Moradi
    محل زندگی
    بيرجند

براي ايجاد امنيت بيشتر نبايد كاربران شما دسترسي Admin داشته باشند. احتمالا كاربران به سيستم خودشون دسترسي Admin دارن و سرويس DFServ رو غيرفعال مي كنند.

کاربر دائمی آواتار modirmasool
    محل زندگی
    Home is where the heart is

نقل قول نوشته شده توسط moh3en_f1 مشاهده تاپیک
    سلام خدمت همه ی دوستان

سلام دوست من
    متاسفانه یا خوشبختانه یکی از بچه های ایرانی تونسته نسخه 6 رو هک کنه و من هم امتحانش کردم.خیلی راحت با یک کلیک این اجازه به کاربر داده میشه تا بدون وارد کردن پسورد وارد قسمت تنظیمات فریز بشه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •