نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: ایا می شود از برنامه ای که به sql server وصل شده می توان در کامبیوترهای مختلف استفاده کنیم

ایا می شود از برنامه ای که به sql server وصل شده می توان در کامبیوترهای مختلف استفاده کنیم

ایا می شود از برنامه ی دلفی که به دیتا بس sql server وصل شده می توان در کامبیوترهای مختلف استفاده کنیم بدون نصب برنامه sql server
    من شنیدم یک برنامه ای هست که با نصب آن نیازی به نصب sql server نیست

ـ آیا می توانید بشتر راهنمای کنید که اسم این برنامه چیست

وایا روش دیگری هم هست که با استفاده از ان می توان برنامه ای که نوشتم در کامبیوترهای مختلف استفاده کنم بدون نصب sql server

نقل قول: ایا می شود از برنامه ای که به sql server وصل شده می توان در کامبیوترهای مختلف استفاده کنیم

نقل قول نوشته شده توسط yosefyosef مشاهده تاپیک
    ایا می شود از برنامه ی دلفی که به دیتا بس sql server وصل شده می توان در کامبیوترهای مختلف استفاده کنیم بدون نصب برنامه sql server
    من شنیدم یک برنامه ای هست که با نصب آن نیازی به نصب sql server نیست

ـ آیا می توانید بشتر راهنمای کنید که اسم این برنامه چیست

وایا روش دیگری هم هست که با استفاده از ان می توان برنامه ای که نوشتم در کامبیوترهای مختلف استفاده کنم بدون نصب sql server
    شما باید یه سرور داشته باشی- بانک رو روی اون بذاری و از طریق شبکه کلاینتها تو به اون وصل کنی باید یخ کم کد نویسی خودتو قوی کنی نیاز به برنامه خاصی نداره

نقل قول: ایا می شود از برنامه ای که به sql server وصل شده می توان در کامبیوترهای مختلف استفاده کنیم

دوست عزیز
    من نمی خواهم به شبکه وصل شوم
    وبعبارت دیگر من می خواهم بدون شبکه از sql server استفاده کنم
    با تشکر فراوان

کاربر دائمی آواتار hamid-nic
    محل زندگی
    اصفهان

نقل قول نوشته شده توسط yosefyosef مشاهده تاپیک
    دوست عزیز
    من نمی خواهم به شبکه وصل شوم
    وبعبارت دیگر من می خواهم بدون شبکه از sql server استفاده کنم
    با تشکر فراوان
    سلام
    در هر صورت برای استفاده از فایل های بانک تون حداقل نیاز به MSDE برای SQL server 2000 و Sql express برای ورژن 2005 دارید . در سایت جست و جو کنید .
    موفق باشید .

درود :
    شما در برنامه نویسی از هر برنامه جانبی ، کامپونت و ... که در برنامت استفاده کنی مجبوری اون ها رو به همراه برنامت داشته باشی .
    برای Sql هم برای سرور و یا کلاینت به برنامه های اتصال دهنده احتیاج داری .
    برنامه ای دیگه که جای Sql را بگیره ..!
    شما نوع بانکت Sql حالا می خوای با برنامه رابط دیگه ای بهش وصل بشی .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •