نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: استفاده از یک بانک اطلاعاتی در شبکه

Question استفاده از یک بانک اطلاعاتی در شبکه

سلام خدمت دوستان برنامه نویس ...

فرض کنید که برنامه ای نوشته ایم که از یک بانک sql استفاده می کند و زبان آن هم C#‎‎ حالا می خواهم این برنامه در یک شبکه استفاده شود.

حالا سوال من این است که آیا می شود این برنامه را تحت شبکه کرد؟... یعنی چندین کاربر از چند کامپیوتر مختلف اطلاعات را در این بانک اطلاعاتی ذخیره کنند و به روزرسانی و حذف کنند ؟
    برای این منظور چه باید بکنم؟

منتظر جواب شما دوستان هستم...
    thx

کاربر دائمی آواتار علیرضا حسن زاده
    محل زندگی
    تــــــــــــــــــــــــــبریز

نقل قول: استفاده از یک بانک اطلاعاتی در شبکه

دوست عزیز بگردی تو سایت خیلی بحث شده و اکثرا هم به نتیجه رسیدن
    ولی حالا که شما پرسیدی یه اطلاعات میدم بقیه شو تو سایت هست:
    برای اینکه کاربرای دیگه بتونن از پایگاه داده شبکه استفاده کننباید حالت ورود به SQL رو به صورت هم ویندوز و وهم SQL تغییر بدی دسترسی به پایگاه داده به صورت ریموت رو فعال کنی برای ورود کابرای شبکه به SQL یوزر پسورد تعریف کنی تو SQL و کانکشن استرینگ برنامه رو تغییر بدی تا با اون یوزر و پسورد وارد سرور بشه و در کانکشن استرینگ نام سرور روهم به ادرس IP یا نام کامپیوتر سرور همراه با پورتی که SQL از اون استفاده می کنه معمولا 1433 تغییر بده اگر هم بخوای تو اینترنت استفاده کنی سرورت باید IP استاتیک یا ولید داشته باشه.
    بازهم اگه بعد جستجو مشکلی داشتی در خدمتم

Question نقل قول: استفاده از یک بانک اطلاعاتی در شبکه

نقل قول نوشته شده توسط Alireza_1363 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز بگردی تو سایت خیلی بحث شده و اکثرا هم به نتیجه رسیدن
    ولی حالا که شما پرسیدی یه اطلاعات میدم بقیه شو تو سایت هست:
    برای اینکه کاربرای دیگه بتونن از پایگاه داده شبکه استفاده کننباید حالت ورود به SQL رو به صورت هم ویندوز و وهم SQL تغییر بدی دسترسی به پایگاه داده به صورت ریموت رو فعال کنی برای ورود کابرای شبکه به SQL یوزر پسورد تعریف کنی تو SQL و کانکشن استرینگ برنامه رو تغییر بدی تا با اون یوزر و پسورد وارد سرور بشه و در کانکشن استرینگ نام سرور روهم به ادرس IP یا نام کامپیوتر سرور همراه با پورتی که SQL از اون استفاده می کنه معمولا 1433 تغییر بده اگر هم بخوای تو اینترنت استفاده کنی سرورت باید IP استاتیک یا ولید داشته باشه.
    بازهم اگه بعد جستجو مشکلی داشتی در خدمتم
    خیلی ممنون آقا علیرضا..
    اما یه سوال: من از sql server management studio استفاده نمی کنم و از همان visual studio برای نوشتن برنامه استفاده می کنم.
    من خیلی داخل سایت گشتم و پیدا نکردم، البته اون چیزی که خوب باشه را پیدا نکردم و بالاخره مجبور شدم که تاپیک جدیدی ایجاد کنم، حالا اگر حوصله اش را داری به من دقیق بگو که باید چه کار کنم ، اگر با تصویر باشه که خیلی خوبه، نوکر هر چی بامرام هستیم...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •