نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: justify کردن متن label

کاربر تازه وارد آواتار Marzieh_A
    محل زندگی
    خونمون

justify کردن متن label

دوستان عزیز
    سوالم اینه که چه جوری میشه متن رو در یک لیبل justify کرد تا همۀ خطوط هم اندازه باشند؟
    در ضمن textalignment لیبل top right هست که برای متن فارسی همۀ خطوط رو به سمت راست می بره.
    اما من می خوام همۀ خطوط یک انداره باشند و فقط خط آخر سمت راست باشه.
    دقیقا همون اتفاقی که برای متن توی word بعد از justify کردن متن میفته.

کاربر دائمی آواتار hamidreza20
    محل زندگی
    زیر این سقف کبود...

نقل قول: justify کردن متن label

سلام دوست عزیز

شما با استفاده از ابزار اتوماتیک مرتب سازی در دات نت می توانید اشیا و کنترل هایی که مثلا روی یک فرم قرار می دهید را مرتب سازید این خاصیت هنگامی که شما یک کترل را کلیک و سپس آن را درگ می کنید فعال می شود و آن کنترل را نسبت به دیگر کنترل های گذاشته شده بر روی آن فرم تنظیم می کند.

التماس دعا....

نقل قول نوشته شده توسط hamidreza20 مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز

شما با استفاده از ابزار اتوماتیک مرتب سازی در دات نت می توانید اشیا و کنترل هایی که مثلا روی یک فرم قرار می دهید را مرتب سازید این خاصیت هنگامی که شما یک کترل را کلیک و سپس آن را درگ می کنید فعال می شود و آن کنترل را نسبت به دیگر کنترل های گذاشته شده بر روی آن فرم تنظیم می کند.

التماس دعا....
    میشه بیشتر توضیح بدید؟!

کاربر دائمی آواتار mohammad diba
    محل زندگی
    تهران

سلام دوست عزیز جواب آقای حمید رضا درسته ولی این برای خود کنترلها است نه خاصیت متن اونا .
    منم این مشکل رو داشتم و دارم ولی تا حالا نتونستم حل کنم . البته می تونی از شی Graphics و متد MeasureString استفاده کنی ولی خیلی خسته کننده است.

کاربر تازه وارد آواتار Marzieh_A
    محل زندگی
    خونمون

نقل قول نوشته شده توسط mohammad diba مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز جواب آقای حمید رضا درسته ولی این برای خود کنترلها است نه خاصیت متن اونا .
    منم این مشکل رو داشتم و دارم ولی تا حالا نتونستم حل کنم . البته می تونی از شی Graphics و متد MeasureString استفاده کنی ولی خیلی خسته کننده است.
    ممنون
    اما دقیقا همونجوری که گفتید منظورم متن داخل کنترل هست.
    یه مشکل دیگه هم هست که متن داخل این لیبل به صورت runtime ذخیره و بازیابی میشه و کلش بدون کاراکتر enter ذخیره شده در نتیجه فقط یک خط در نظر گرفته میشه که مشکل نمایش به صورت چند خطی با word wrap حل میشه اما مشکل justify کردن رو نمیشه حل کرد ... چون همونجوری که گفتم کل متن یک حط طولانی هست!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •